Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

babulka82
30. okt 2017

Ahojte .chodi sem ešte niekto?

leanice
30. okt 2017

@babulka82 asi uz nie :(

denisa131
31. jan 2019

Zdravím mám veľa skúsenosti s meditáciou,videla som samu seba v budúcnosti a rozprávala som sa s mojim ja,bol to nádherný pocit,pri meditáci mám rôzne obrazy ako napríklad rôzne obrazce atd.Až dnes som videla pri meditaci zelené oko a nwm čo to znamená bolo ako smaragd len som bola trochu mimo stoho,počas meditácie dokážem aj zhmotňovať veci,rozprávať sa cez myšlienky,vidieť budúcnost,len jednu otázku mám ako je to možné dokážem aj takú vec keď chcem aby padla napríklad stolička tak padne nechápem ako ale ide to 🙂veľa ľudí sa ma boji kvôli tomu,viem povedať kedy sa čo stane atd 🙂ironia je že zase netuším ako sa to dostalo domňa😃

dusan_ko
14. dec 2019

@berenika39 existujú ....mozes mi verit...parkrat uz boli pri mne

dusan_ko
14. dec 2019

@berenika39 su..a aj peklo existuje

dusan_ko
14. dec 2019

@berenika39 pozri si film CHATRČ....pochopis

berenika39
14. dec 2019

@dusan_ko děkuji, nechám si svůj názor, diskuze má 800 stran a netuším, co jsem sem kdy psala, ale mám v tomto jasno🙂. Každého věc, nikomu nic nevyvracím🙂.

anulienka99
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tony128
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marekmedved
14. okt 2022

s Anjelmi sa tak často nestretávam. I ked boli obdobia ked som ich stretol ,ale bolo to neprijemné. Mám pocit,že nemali krídla,teda stretávam sa so svojim anjelom strážnym ak si chcem vážne ublížit,alebo ho k tomu navádzam častími myšlienkami.

Raz sa mi stalo,že vonku sa vnoci silne blízkalo a mna napadlo ,že by som sa išiel poprechádzat po záhrade. Mal som pocit,že v mojej izbe niekto je a ma neustále sleduje čo robim.Pocity ako na písomke v škole. Teoreticky mohol byt vonku,lebo som videl obrys tvare. Nepodobal sa na človeka,zvláštne,oči hodne do šikma ,mal som pocit,že nema usta. Potom ked som si išiel lahnut tak ma sledoval chvilu .

Raz som chytil taku uzkost,chcel som si myslienkou siahnut na zivot,v skutocnosti ma z niecoho bolelo srdce ,uz neviem z čoho ,asi nejaky blok z minulosti. Predstavoval som si,ako si chcem pichnut noz do srdca. Videl som ako nejaky ludia nastupuju na zeleznicnej stanici do vlaku a na stanici som si chcel pichnut noz do srdca. Videl som okolo seba svetlo,citil. Zacala sa mi hlava tocit,potom som zistil alebo zacal vidiet so zavretymi ocami tvar nejakej osoby alebo ? tiez nemala usta. Volačo povedal,uz neviem čo.(hlas v hlave). Citil som vyraznu muzku energiu.

V ten den som isiel spat,mal som dost neprijemny sen. Vo sne bol asi paralizovany,videl som okolo seba hodne vela svetla,v miestnosti stala nejaka zenska osoba.Nemohol som svoj pohlad nasmerovat inde len jej do tvare. Velmi jasna biela aura,zo srdca jej išlo svetlo,videl som aj ostatne čakry. Mam pocit ,ze sa znasala nad parapetom. Mal som pred nou strach,citil som sa pri nej zvlastne. Nutila ma aby som sa jej pozeral do oci,v jej ociach som ucitil boha. Neviem to nazvat,inak ,islo o znamu vibraciu. Osoba vyzerala ako panna Maria,len preto ze nanu myslim. Pozerala sa mi do oci , ako keby myslela na mna/alebo ukazovala prstom (fyzicke medium).

Pamatam sa,ze ta osoba mala okolo seba nejake tvary ako u merkaby.
Neskor som zistil ,ze ten anjel strazny je GABRIEL. Povodne som predpokladal ze Menadel. Niekedy som pri sebe citil zvlastnu jemnu vonu nieco ako vona ruze ,len jemnejsie. Len u ruze ,citit rastilne zlozky u tohoto som to necitil.