Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
20. sep 2009

aha myslím že už viem

linette
20. sep 2009

orb su take kruhy - zvyknu sa objavovat na fotkach, par stran dozadu o nich pisala tusim bibula. niektore kruhy v obily urobili tie orbiky.

linette
20. sep 2009

orb su gule, som myslela na kruhy tak som to tam napisala

mywiel
20. sep 2009

Neviem ci tato ceska str. stoji za to vsetko som to necitala, najlepsia je ta angl. co som sem hodila ako prvu... http://www.cropcircles.cz/

mywiel
20. sep 2009

Este som vam zabudla povedat, ze jeden obrazec sa objavil v Cechach v roku 1972 ale neboli ohnuté klasy obilia ale celé stromy, cely les daval obrazec, moja svokra ma o tom knihu. 😉 Takze clovek to urobit nemohol...iba ak by bol zeleny Hulk... 😅 😕 😀

mywiel
20. sep 2009

Tie kruhy v obili sa daju vytvorit aj tak ked skupina ludi medituje a vysle myslienku do vesmiru, no a na druhy den mate co ste chceli, my sme to v UK skusali, a na druhy den sme mali kvet aky sme si ako skupina predstavovali, oni vam urobia co chcete. Ale vacsinou to robia aby nam nieco povedali, dolezitu vec co sa tyka ludstva a Zeme, ekologie, a vytvara sa to vacsinou na posvatnych miestach ako Stonhange, alebo neskor sa vykopavkami zisti, ze kde sa objavil kruh niekedy boli Keltské posvatné miesto, atd. 😉 Vedela by som o tom rozpravat, ale najlepsie je tam ist, je to super. 😵

marianka79
20. sep 2009

prišiel už vlastne niekto čo značia tie kruhy? asi ani nie že?

mywiel
20. sep 2009

Tento sa objavil na Slovensku v auguste tochto roku v Kozarovciach, skoda ze som to nevedela skor, by som tam isla...objavuju sa na celom svete a odkazy su také aby to pochopilo aj dieta, matematik, fyzik atd. proste kazdy crops je pre nejaku cast populacie... 😵 http://www.cropcircleconnector.com/inter2009/sl...

linette
20. sep 2009

mywiel vidim, ze toho vies dost vela 😎 ja by som ta vedela pocuvat nonstop 🙂
neviem ci si citala co som sem pisala pred touto stranou (o tych znameniach), podla teba ten orb na fotke (zajtra ti ju poslem aby si ju "preskumala") moze byt znamenie ktore som si pytala?

mywiel
20. sep 2009

Marianka prisiel bola som na prednaske, v UK jedna pani to studuje uz 20 rokov.

linette
20. sep 2009

pekna kvetinka 😉

mywiel
20. sep 2009

Vacsinou su to obr. planét, cize rozne planéty vo vesmire co nepozname este, kruh napr. znamena slnko ale ktoré teraz nase ci iné z inej galaxie to este nevedia. Podla postavenia tych kruhov, zistili ze geometricky je to tak presné, ze clovek by to musel robit tri mesiac vkuse asi 60 ludi podla velkosti tych kruhov, no a to sa niekedy objavi za dve hodiny takze prisli na to ze podla tych planét nam ukazuju rozne datumy a casto poukazuje na Atlantidu a kalendar Majov. 😉

linette
20. sep 2009

ja len dufam, ze nenaznacuju koniec sveta ☹

mywiel
20. sep 2009

linette vsimaj si, ked to pride tak nebudes pochybovat ci je to znamenie, si pripravena tak podla mna to uz dlho nebude trvat. Ako pisu v biblii pri tom ju neovladam vobec... 😅 🤐 kto klope na dvere tomu budu otvorené... 😉 😵

linette
20. sep 2009

zeby som bola pripravena? znamenia si pytam a zrejme ich aj dostavam (ci mi hovoria pravdu to sa dozviem az koncom roka), len niekedy mam problem rozoznat to znamenie, ci je to to znamenie ktore som si pytala na dany problem. ked si vsimam vsetko okolo sebe tak je okolo mna plno znameni - len ich rozoznat 😒

mywiel
20. sep 2009

linette takého ako pozname mozno ano, materialistického mozno sa zrutia burzy co sa uz v podstate deje, ale apokalypsa to nie je podla mna v roku 2012 nastanie zmena hlavne v mysleni ludi, ved len v tejto téme kolko Svetluskov sa naslo, takze je to podla mna na dobrej ceste, vsetko co sa deje ta panika aj s Mexickou chripkou nie je nahoda, treba ostat pozitivny a mat otvorené oci, srdce a verit zivotu, nic viac sa neda robit, to co tu robi vacsina dievcat aj z tejto témy je proste nieco uzasné a krasne. 😵 😵 😵

linette
20. sep 2009

ozaj mywiel dakujem za mail 🙂 idem kuk ci mi to aj otvori

mywiel
20. sep 2009

Ked budeme individualne kazdy pracovat na sebe, tak ten svet moze byt len lepsi, nemyslis? 😵 🙂

linette
20. sep 2009

svet by mohol byt krajsi keby sa uvedomili ludia, ktori maju a ti zvycajne na taketo neveria ☹

mywiel
20. sep 2009

Dobre ja sa lucim, lebo zas zapajam city a vypisujem si tu srdce, 😵 no proste "Manifestator" co vam budem hovorit... 😀 😀 😅 😉

mywiel
20. sep 2009

linette vsetko je tak ako ma byt... 😉 Pekny zvysok vecera. 🙂

linette
20. sep 2009

jejo ide mi to aj otvori 🙂 dakujem mywiel 🙂

linette
20. sep 2009

dakujem aj ja uz pojdem, oci zacinaju stipat. dobru noc a snivaj len pekne 🙂 vsimla si si, ze sme v rovnaku hodinu a rovnaku minute napisali prispevok? kozorozci 😀

mywiel
20. sep 2009

Za malo... 🙂 Sme slobodni a vzdy, vzdy mame na vyber, tak isto co tu pisem bud budes suhlasit a nieco ti z toho bude daco hovorit, alebo nie. 😉 Aj ked sa nam zda nejaky problém neriesitelny, riesenie je, len ho este nevidime, ale vzdy je. 😉

mywiel
20. sep 2009

Dobru noc, snivat budem to je isté, to su hotové filmy kazdu noc... 😀 😉

denisocka
21. sep 2009

dobre ranko babenky a nodobik, noc bola hrozna,malemu dali naši včera na večeru hrušku - kým sme boli na nakupoch a celu noc poplakával 😖

adina22
21. sep 2009

dobre ranko ale ste toho popisali 😉

myw - ty vies tak putavo pisat o tyh kruhoch,ze by som sadla na nejaky dpravny prostriedok a sla sa pozriet a dotknut sa 😵 A myw ako vzdy naprosto suhlasim s prispevkom o 23:56 😉

nobody
21. sep 2009

dobrý ránko
pak sem mrknu, jak budu u pc
kruhy jsou super .... 😝 😝 😝 😝 😝
horší už pod očima 😀