Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

mywiel
21. sep 2009

linette podla mna len na stratené veci, s tou vodou si nedovolim tvrdit ze budes vidiet buducnost, a este ta moze energeticky nabit, ked si chora ci vycerpana, nie som expert na takéto veci vestecké a tak... ja mam niekedy jasnovidectvo ale len v snoch. 😉

Prave odisla odomna kozmeticka, prisla mi urobit cistenie pleti domov a predat par krémov, ale to netusila, ze tiez narazi na kozmeticku, takze som velmi dobre vedela o com hovori, ked som zacala studovat kompoziciu krémov ci su naozaj také bio ako mi hovori tak sa citila trosku nesvoja...toto nie su ozajstné kozmeticky ale marketing a po domové predavacky, ale urobilo mi to cistenie dobre, citim sa svieza ako rybka. 😀

mywiel
21. sep 2009

Deni tie tvoje fotky su super, ak sa ti bude chciet tak mi mozes urobit este tuto? Nechaj len modré oci...poslem ti ju vo vacsom original, ale iba ak mas cas. 😉 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

halkat
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
twinflame
21. sep 2009

halkat, na tomto fore predas len anjelske vone 🙂

bibula
21. sep 2009

certi ideme na janosika...

denis sa ti pekne mnozia tie fotky,fakt ta to nejak chytilo🙂

mywiel
21. sep 2009

Musim aj ja stiahnut ten fotoshop, je to super, tie fotky... 😉

denisocka
21. sep 2009

baby,ja mam photoshop 7.0 CE - a neviem kde by ho mohla myw stiahnuť? nemate link na free download?

bibula
21. sep 2009

nie je free..iba ak trial verzie,co znamena,ze kym sa nieco nauci,uz nebude na com pracovat. program je taky "mudry" ze si pamata,v ktorom pc uz bol instalovany...
tak ideme si dat granatyr a pokusim sa ondricka uspat....

mywiel
21. sep 2009

Ved to...kamos si ho musel kupit, skusim sa ho spytat, lebo to lacné nie je...snif snif ☹

denisocka
21. sep 2009

no tak ja som potom mala šťastie,mne ho dávno pomohla nainštalovať jedna babena od nás čo fotí fantastcky

linette
21. sep 2009

ozaj a podla coho menia orbiky farbu? nesuvisi to nejako s aurou? na obrazkoch som videla fialovu, bielu, bibka ma oranzovu a ja taku bielu az oranzovu (ani neviem aka farba to je), na jednom obrazku fotili cintorin v tme a tam tych orbikov bola az az.

mywiel ja jasnovidecke schopnosti moc nemam, niekedy predtucha a niekedy sen (ale na tie moje sny budem potrebovat asi vysoku), ale tie moje sny maju tri rozne podoby a nesplnaju sa doslova presne ale len z casti, tak neviem. s tou vodou to mozno raz vyskusam 🙂 mne sa pravidelne stracaju veci

denisocka tie fotky su nadherne 🙂 mozes si zalozit atelier na upravu fotiek 😉

bibula akurat som vcera myslela na to, ze nieco chcem pozriet na nete a aj dnes a ty si mi to pripomenula 🙂 aj mi chceme ist na janosika, len neviem kedy to davaju tak to hned kuk, lebo zabudnem 😝

denisocka
21. sep 2009

do atelieru daleko ako do knihy akašé 😀

linette
21. sep 2009

http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://ww... este o tych orbikov (nejak ma to chytilo) je to ale po anglicky ☹

denisocka
21. sep 2009
linette
21. sep 2009

deni dakujem 😉 to som nevedela, ze aj webovu stranku 😀 skoda, ze som to nevedela skor - vypracovat maturitne otazky 😀

nobody
21. sep 2009

tady se někdo vyžívá v tý děravý masce 😉

nobody
21. sep 2009

photoshop klidně pirátský 😀
jen kdybyste v tom dělaly a vydělávaly .. anebo dělali weby a používaly photoshop, tak musíme mít licenci
ale tak ono to vždycky .... ale tak to bývá 🙂

denisocka
21. sep 2009

😀 tak dohodila som ešte posladne 2 z triedenia zemiakov 😀 http://www.facebook.com/album.php?aid=35115&id=...

nobody
21. sep 2009

no první, co mně přitáhlo, byl ten kazeťák 😀
babička supr!

nobody
21. sep 2009

esi chcete cs3 ----------

denisocka
21. sep 2009

aký kateťák?

nobody
21. sep 2009

na tý fotce za babičkou 🙂

denisocka
21. sep 2009

jáj 😀

nobody
21. sep 2009

jo, ten

😀

denisocka
21. sep 2009

cs3 je free?

nobody
21. sep 2009

nee 🙂

nobody
21. sep 2009

ale GIMP je free
(konkurence Photoshopu)

denisocka
21. sep 2009

gimp spm mala,tomu som ale nerozumela ani Ho***

bibula
21. sep 2009

deni-to je zvyk...
aka rucna triedicka-parada....ide ti to krasne🙂

denisocka
21. sep 2009

no,ide mi to lepšie ako triediť gruľe ........ som prišla na dalšiu fintu, jak to urobiť lepšie,už len prisť na fintu,ako to odfarbovať bez klikanie - bo prídem o palec zachvílku,aj o myšku