Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

mywiel
22. sep 2009

Dobry album, mam podobné tienové fotky z tehu z kazdého mesiaca... 😉
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

bibula
22. sep 2009

ta tretia je krasna.... 😀

denisocka
22. sep 2009

tie fotky su kráááásne všetky ! 😵

mywiel
22. sep 2009

Nikdy nezatvorte usta tym, ktorym ste otvorili svoje srdce... 😵

bibula
22. sep 2009

myw-myslim,ze je to uplne jasne..../neberiem ohlad na fyzicno🙂/

mywiel
22. sep 2009

No mala by som castejsie na to mysliet... ☹ 😅 🤐

debra
22. sep 2009

baby si myslite ze ked niekto na niekoho mysli tak to ten druhy nex je kdekolvek na svete nejak citi? 😒 ked na neho mysli zo srdca a casto aj viackrat za den

linette
22. sep 2009

dobre ranko dievcence a chlapec 😎
adi tie fotky su velice peknucke 🙂
bibulka u nas az v oktobri pojde janosik
deni dolu klobuk 😉 si sikovna
mywiel kludne mozes poslat, nevadi mi to (viacerym naraz)

bibula
22. sep 2009

debra-niekedy to ide -hlavne ked ziadna z ucastnenych stran nepouziva mozog a velmi sa ani manualne nenamaha...
proste naladeny na rovnaku vlnu.

linette
22. sep 2009

mywiel ked cestujes astralne tak to si v hladine alfa alebo az ked zaspis hlboko a rano sa zobudis - tak si to pamatas ako sen?

denisocka
22. sep 2009

jasne,nech vidia,šak nemáme čo skrvať a da sa urobiť že aj nevidia,len musíš dať adresátov do skrytej kopie BBC

mywiel
22. sep 2009

Debra je to mozné ako napisala Bibul, mne sa to stava ked snivam, mam prorocké sny ked sa na toho cloveka napojim vtedy v noci mozog nepracuje teda ten logicky, analitycky... 😉

mywiel
22. sep 2009

Linette oboje raz to raz to zalezi od noci... 😉

mywiel
22. sep 2009

Deni neviem co je BBC... 😅

bibula
22. sep 2009

lin- je v tom rozdiel

bibula
22. sep 2009

aha vidim,ze asi len u mna,kedze vlastne "nespavam" ako normalni ludia 😝 😅

bibula
22. sep 2009

konecne sme na jednej vlnovej dlzke..ale vlny maju aj jamy takze - http://www.facebook.com/photo.php?pid=665864&l=...
😀

linette
22. sep 2009

mywiel a na inych sa napajas tak, ze na nich vela myslis a potom s nimi vlastne "snivas" vlastne potom ty vies co im chces povedat a spravit alebo to ide same od seba? ked ja na niekoho silne myslim, tak s nim mozem snivat ale moze ist aj o nelogicke smiesne sny. ked napriklad chcem niekomu nieco poradit vo sne tak sa na neho musim napojit - potom viem aj ovladnut to co chcem povedat?

linette
22. sep 2009

bibul to co si odfotila? 😀

denisocka
22. sep 2009

ta odfotila kosca - pavuka

mywiel
22. sep 2009

linette viem sa napojit na ludi na ktorych mi zalezi a mam s nimi citovy vztah, a to bud v hladine alfa, ked este nespim, proste si to uvedomujem a nespim, alebo ked uz spim a mam REM. Astralne cestujem v snoch a vidim miesta a ludi co mi nic nehovoria ale normalne sa s nimi bavim a nie je to spracovavanie nejakych info zo dna, alebo veci co som videla v telke...

linette
22. sep 2009

tak pavuci nepatria k mojim silnym strankam ☹ 😀

linette
22. sep 2009

mywiel jak ti je dobre, ze to ovladas a pamatas 🙂 ja som dnes mala strasne silny sen, ze ma zobrali na vysoku, hned ma dali na interat ktory som uplne videla ako vyzera, videla som tam dievcata a jedna taka divna si ku mne sadla, potom som bola vo vytahu v tom sne a v ucebni kde nam ucitelka vysvetlovala veci. velmi silny bol ten sen, moze ist o to, ze som astralne cestovala? alebo to je znak, ze ma buduci rok prijmu?

mywiel
22. sep 2009

Je to bud znak ze ta prijmu, alebo ze duchovne postupujes hore a ucis sa o com niet pochyb... 😉 🙂 Alebo oboje. 😵

linette
22. sep 2009

jejo mi pises, ze sa ucim 🙂 snazim sa ucit a hladat. jak dobre sa mi to pocuje teda cita od teba 😉

bibula
22. sep 2009

NO,FOTIM,CO MA NIECIM UPUTA....

denisocka
22. sep 2009

lin nie je až taky začiatočník,jak sa javila, sa teraz vyfarbuje 😉

mywiel
22. sep 2009

Lin je zlata, clovek s velkym srdcom a ocami dietata...co uz vela ludi nema... ☹ 😖

linette
22. sep 2009

ooo deni to si nemyslim, podla mna som len skoro vsetkemu na zaciatku a este som stale v stadiu hladania sa a pytania

linette
22. sep 2009

mywiel ako pekne si to napisala az sa mi chce plakat 😢