Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

denisocka
22. sep 2009

😕 😅 😀

certica
22. sep 2009

fiiiha, eeejha 😀

bibula
22. sep 2009

zlateee 😅 😵

bibula
22. sep 2009

myw zlaticko uz je knizky pokracovanicko?
😀

denisocka
22. sep 2009

už maš bibula prečite? ja ešte som len vytlačila a spojila,dnes to chcem čítať

bibula
22. sep 2009

nemam mne to musi muco vytlacit,ja nemozem dlho do monitora... potom sa mi tu robia vseliake flaky,neviem ci ocna vada,ci to patri ktomu,ze ked dlho na nieco pozeram ,tak vidim,co tam nie je naozaj vidno 😕 😅

mywiel
22. sep 2009

No idem teda makat skenovat... 😉

bibula
22. sep 2009

joj,myw netreba /aspon pre mna zatial/ tak rychlo ... ja len ci mi nic nechyba 😵

dali4
autor
22. sep 2009

Ahojte, tak som tu... Z poradni nemám moc dobré správy ☹ . Teda ta hlavná,dobrá, je že malinká je v poriadku má 2100 g 🙂 , ale hrozí nám predčasný porod. Snažím sa moc to neriešit, len sa s dietatkom rozprávam, hovorím jej že musíme ešte 5 týždnov vydržat... Verím že vydržíme. Len taká správa človeka trochu zaskočí. A ked nevydržíme tak aj tak viem že to dobre dopadne... Ak sa narodí skor, určite vie prečo, takže to nechám osudu. Keby som sa s nou tak mohla stretnút vo sne, povedala by mi čo si o tom myslí.

linette, vobec nerieš kolko toho vieš alebo nevieš, či si na začiatku alebo ďalej... Len hlavne ver tomu čo cítiš, maj oči aj srdce otvorené, ako to tu už bolo povedané a hlavne ver sama sebe. Ver tomu, že si schopná posúvat sa ďalej... nech je to akým kolvek tempom. A že sa stále pýtaš... to je len dobre nie 😅 ? Všeci sa pýtame...

Ja mám brata, ale ako keby som ho nemala. Prestal so mnou komunikovat, no ja viem že len preto, lebo má velké problémy. Aj rodinné aj finančné a bohvie ešte aké...určite aj sám so sebou. Je mi smutno, ale nehnevám sa na neho. Verím že nájde tu správnu cestu, raz sa tak stretneme a všetko si vyrozprávame, zabavíme sa. Ja bysom nedokázala prerušit kontakt s rodinou pre svoje problémy, práve naopak, asi bysom rodinu potrebovala ešte viac, možno, ale nemám mu to za zlé. Ja som ja a brat je brat... Myslím že jeho duša je velmi mladá. Len on vie čo cíti, on si musí v sebe urobit poriadok.

mywiel
22. sep 2009

Vsimla som si ze chyba str. 50 asi zabudli ju jednoducho vytlacit, ale aj tak musim skenovat, lebo Adina uz vsetko precitala... 🙂

bibula
22. sep 2009

dali,to je jedno kedy sa narodi,ved je krasna a zdrava o to ide.... 😉

myw-no ak to tebe nechybalo,mozno by sme si to ani nevsimli🙂

dali4
autor
22. sep 2009

bibula... hm 🙂 ... musím mysliet pozitivne. Teda nemusím ale chcem 😉 a myslím.

dali4
autor
22. sep 2009

myw... nemyslíš že ked tam chýba jedna strana... že to niečo znamená 😅 ?

mywiel
22. sep 2009

Dali ja som sa narodila v 7mom mesiaci, 43cm a 1790g a som tu... 😉 neboj v dnesnej dobe vedia zmaknut aj narodené deti uz v 6tom mesiaci dokonca.

bibula
22. sep 2009

niekto aj prenasa a narodi sa mu pod 2kg----hm....

dali ty vsetko nejak moc pocitac,nie si uctovnicka?alebo to prechadza s pocitania,ze kolko este do porodu?🙂

dali4
autor
22. sep 2009

Hm ja viem 🙂 Ďakujem za podporu... už to zo mna tak nejako spadlo 😉 . Potešila ma ta váha dietatka, 2100 g, to je docela dost, ked si zoberiem že syn sa sice narodil načas ale mal 2800 g... a tiež je zdravý a krásny 🙂 .
myw a prečo si sa narodila tak skoro 😀 čo si sa už nevedela dočkat 🙂 ?

certica
22. sep 2009

hej, jedna kocka tu z mk aktualne porodila nieco cez 2 kg babo a prenasala.
bibul, uctovnicka som ja 😀 . ozaj ma napadlo, ze preco si ty nikdy nechodila do januaroviek..?

dali4
autor
22. sep 2009

bibula... počítam 😅 ? Asi sa strašne teším na bábo 😉

certica
22. sep 2009

dali, 34tt je ok 🙂

dali4
autor
22. sep 2009

certica... 🙂

dali4
autor
22. sep 2009

Mám v albume jednu fotku malého... nevidíte tam niekto farby aury 😕 ?

denisocka
22. sep 2009

trochu vás dočítavam pri káve a je mi do 😀 aj do 😅 z tvojho priatela linett 😝 bo to čisto jak moj muž 😀 . vieš čo urobil ked som mu hovorila,že som vyšla z tela raz v noci? napísal čosi na lístok,položil to na skrinu a vravel,že uverí až kým to ja v noci neprečítam 😀 a mne to potom nešlo,tak asi 2 týždne každe rano staval s otázkou - čitala si ? 😀 nakoniec som vyšla na strinu v sobotu,ked som upratovala a na listku napísane HO*NO 😎 - tak čo mam riešiť s niekym,čo je niekde na inej vlnovej dlžke 😀 😉

mywiel
22. sep 2009

Ponahlala som sa zrejme na svet...nevedela som sa dockat kedy ho zase opat objavim. 😀 😉 😵

denisocka
22. sep 2009

dali,ja vidim zelenu a nižšie červenu,ale mna neber važne - ja vidim bludy 😀

mywiel
22. sep 2009

Ano 34 je uz v poho neboj... 😉 dietatko je uz dokoncené ak by aj prislo. 🙂

denisocka
22. sep 2009

bibula,inač,ked ja dlho sedim pri PC tak vidim aj auru 😀 aj tie flaky čo ty a potom neviem či to tam je,alebo si kazím oči

bibula
22. sep 2009

certi-asi ma viac zaujimaju ine veci ako plienky a znacky a moj toto a moja toto -kazde dieta je dokonale....zial my ich nejak kazime,uz aj tymi prispevkami 😕 😅
denis,keby si sa neponahlala bola by si super. 😉

bibula
22. sep 2009

no tak skusaj fotky,telku,proste kde je nejake to vlnenie...

denisocka
22. sep 2009

tak musim spomaliť 😕