Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
23. sep 2009

denisocka vas pozdravuje 😉

denisocka
23. sep 2009

tak som sa nasmiala z vas,zajtra kuknem na pc tu jepicu a teraz idem k totemom,ak nezaspim.pa

ivka144
23. sep 2009

Si tu menite fotky, ta i ja skusim...
Inak Bib - dobraaaa...
Aj ked neda mi povedat, ze zvyk je zvyk a Bib a Myw - to nielen obsahom, ale aj fotkou pre mna cista dokonalost od zaciatku🙂
To uz vsetky totemujete? Ja sa konecne dostavam do stavu fungovania, dokonca aj misku ryze som zjedla...

linette
23. sep 2009

ivka ja este som hore, cakam kym maminka uvolni kupelnu 😀 popijam kakao a potom sa vyrelaxujem a skusim zaspavat - mysliet na slnecnu gulu, ktora ma sprevadza z dola hore - zjavenie zvieratka. a ked nezaspim tak si to zapisem. inak mne trva niekedy aj dve hodiny kym zaspim a potom vstavam na obed 😀

ivka144
23. sep 2009

A este som chcela, ze snad sa, Deni, neurazs, ze aj ja som tu svacla oko, aj ked nie take zdobne... Ale est eskusim ine fotky...
No-body - tak prirodu som stihla, uzas, co Ti budem tolko ego steklit, ne, ked tu mas cely fanklub,ale teraz mi hodilo, ze nie je available, taze est epokukam zajtra...

adina22
24. sep 2009

dobre ranko anjelske dievcata a anjelsky chlapec 😵

bib ako si to myslela komu to mame posielat do IP tie totemy 😉

certica
24. sep 2009

dobre ranko, no som zvedava na vase prekvapka 😀
ja som sa vecer asi po 1-2 min. faze uvolnovania ocitla vo faze spanku, resp. si nic medzitym nepamatam, ani predstavy som nestihla zrealizovat. no ale ako lahko som zaspala, tak tazko som asi 50x za noc vstavala, co sa mi martan pomaly kazdu pikosekundu budil na prso 🙄 . som dolamana jak kon 😝 😀 , idem to rozcvicit

nobody
24. sep 2009

no já nevím, já jsem vypisoval knížku a vytuhnul ...
dobrý ránko adina, ivka a certica

bibula
24. sep 2009

ahojte🙂

bibula
24. sep 2009

adine-hocikomu,len aby si to nezmenil majitel ,ved potom sa to tu hodi

adina22
24. sep 2009

dobre ranko este raz 😉

tak bibul ja ten totem mam a aj ako sa tie zvierata ku mne spravali...poslat to tebe?

adina22
24. sep 2009

no ved aby to bolo naraz aby sem nelistovali stranami co kde kto hodil 🙂 Tak to hodim tebe do IP

bibula
24. sep 2009

ok,mam prepisane na papier,nech potom nemusim hladat v ip 😉

inac certi - ta vymena body , no rozmyslela som si to,potom som si uvedomila,ze so zenou to vlastne nechcem.... 😅

denisocka
24. sep 2009

dobre ranko, idem vas dočítať, včera som zalahla skoro aj to tak dopadlo,snívala som celu noc

najprv niekde autobsom sme šli hore do hor, tam boli 2 autobusi skrižene a neviem čo dalej,museli sme vystupiť

potom o mojej kamaratke,ktoru velmi nemusím,že mi vraví že v 3. čakre / solare ma levíča a ja že čo? a ona že nie Levoča ale levíča 😀

a teraz rano že mi otec hovorí,že maly ma teplotu a je že nie,ved je studeny a on , zmeraj a ja dala teplomer a išlo to hore,už mal 40 - 41 - 42 až to vytieklo vonku - ta ortud, našťastie bol pokazeny teplomer 😀

certica
24. sep 2009

bib, nuz skoda, som bola zvedava 😉 . mne v podstate bolo jedno, ze s kym, skor islo o to byt muzom + pocit.

mne sa dnes same cisla snivali, ale hlavne 3-ciferne, boli to c. izieb vo vytahu. vlastne vo vytahu visel planik z cislami izieb, stacilo najst a stlacit konkretnu izbu, kam ste sa chceli dostat a ten vytah isiel akoby tymi chodbami a este som to videla aj v kamere alebo nejakej obrazovke pred sebou 😀

lalitagopi
24. sep 2009

ahojte..ja som zaspala, teda žiaden zážitok nebol 😀
akurát ma napadlo, že "prečo" vlastne sa to robí, že načo to slúži, čo sa s tým docieli...pomáha to materiálnemu telu, alebo má to spoločne aj s duchovným rastom?
a tie zvieratká na tých čakrách...su to symboly, ktoré sa zjavujú v mysli a tak ich človek vníma, alebo narovinu..odkial sa tam pri tých čakrách nabrali? 😅 😕

certica
24. sep 2009

pamatam si akurat cislo 318 a 319

nobody
24. sep 2009

holky, ten pocit je super
jen abyste to věděly 😀 🙂

adina22
24. sep 2009

no aky pocit?

certica
24. sep 2009

😀 mna by prave zaujimalo, ako je to v skutocnosti, ci sa to v sne aspon priblizuje realu alebo su to stale len moje pocity 😀

bibula
24. sep 2009

adine-vcerajsia top tema - muzsky orgazmus.... 🙂

certica
24. sep 2009

adina, oddavat sa sexu ako chlap 😀

bibula
24. sep 2009

😀 ja si myslim,ze v snoch je to dokonale,lebo nie si ovplyvnena realnym svetom,ziadne rusive elementy,vlastnosti a podobne

adina22
24. sep 2009

ach som tu nebola 🤐 😵 tak uz som v obraze

denisocka
24. sep 2009

kedy zverejníme totemy?

bibula
24. sep 2009

cakajme sa,nie? este tu niektore nie su lin,myw,ivka...

lali-nevadi, hocikedy skusaj 😉

denisocka
24. sep 2009

bib okej,ak budete zverejnovať a ja nezverejním,tak som mimo

adina22
24. sep 2009

ja teraz musim s nasimi na zahradu takze sa tu ukazem neskor 😉

denisocka
24. sep 2009

kde ste? a potom popíšte jak vam to išlo