Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
29. sep 2009

nasla som jeden clanok o prirodnych bytostiach:
http://prirodnebytosti.blog.cz/rubrika/prirodne...

dali4
autor
29. sep 2009

linette pekná stránka 🙂

bibula
29. sep 2009

🙂 no lin nieco take.... 😀
jedine,ze si hlavu "odrezem"..... 😀 😀 😀 😀 😅
chi,to som tam mala este nejake kilecka hore....no vlastne styri 😀

mywiel
29. sep 2009

Krasne milujem elfov a drakov... 😵

bibula
29. sep 2009

myw,aj ja som drak 😀 😀 😀

mywiel
29. sep 2009

ja som ohnivy 😀

bibula
29. sep 2009

no ja uz som zabudla aky, ale viem,ze rybaci.-) bo som aj ryby 😀 😀
taky mis-mas

mywiel
29. sep 2009

Linette bohuzial tieto zemské a prirodné energie mozu vidiet vacsinou uz len deti...my sme uz velmi obrneni... 😒 to chce velmi cistu, nevinnu dusu co nesudi a také su len deti vacsinou, vily sa ukazuju v urcitych miestach a lesoch a vacsinou nad ranom s prvou rosou ale dospely ma malu sancu toto zachytit my sme uz velmi logicky a nevieme sa divat ocami dietata tak ako ono, dieta je cisté, nadcené z kazdej krasy. 😵

mywiel
29. sep 2009

Moja svokra sa napojila na tych co strazia pod zemou, zije tam normalny narod, su malicky a vraj taky ako v rozpravkach taky smiesny, chce to ale mat velku uctu pred nimi, lebo vdaka nim existuje priroda, lebo clovek ju len nici a oni sa snazia udrzat ako tak rovnovahu. Napr. mi rozpravala, ze delfiny su strazcami oceanov, bez nich by tu neboli uz. 😒

mywiel
29. sep 2009

😀 ked tak citam tych elfov tak sa na mna hodia asi preto ich mam rada 😉 😵

linette
29. sep 2009

mywiel akurat som sa ta chcela opytat, ci si uz nejaku prirodnu bytost videla...
ja som bola v sobotu aj v nedelu v lese, mame tu taky malicky a za tmy som tam isla. bala som sa vojst hlbsie ved bola tma a ledva som videla. tak som stale len na okraji a par metrov som vosla. snazila som sa v duchu prihovarat k vilam. (trocha som sa bala, ze sa mi zjavi nejaky tvor, no nic sa nezjavilo). pocula som take pukanie v korunach stromov a na zemi. akoby tam niekto chodil. neviem o tom, zeby v tom lese boli nejake zvery. mozno su a pocula som ich. v lese som bola s priatelom a velmi ma prekvapil ked som mu povedala, nech sa pozrie ci neni na kmeni stromu nejaky chrobak, pretoze sa ho chcem dotknut a chrobakov nemusim. a on objal ten strom 😵 tak som sa potesila, zostala som stat z otvorenymi ustami, ze co??? ty, ktory sa mi smejes obimas strom? taky bol zlaty 😵 😵 😵 😵 jak nevinne dieta, ja som sa k nemu pridala, tak sme strom obimali dvaja 😵 😀 😀

ness
29. sep 2009

mywiel, tvoju svokru by som vedela pocuvat cele dni, tyzdne, mesiace ...
je pekne, ze sa tu s nami o to podelis 🙂

ivka144
29. sep 2009

Poznam pani, ktora vidi tie bytosti a druhu, ktora ich citi, ale nevidi. Tiez vraveli, ze to je vsetko ozaj tak, ako rozpravka, maly a velky "voodnik" pri prameni a take... Jednej manzel sa doma stara o kvety v crepoch a stale manzelke hovoril, ze tam su taky panacikovia s trackami, ktori sa staraju... Ale on inak nie je taky, takze to brala ako take mile zartiky. A raz dostali pohladnicu z Australie s takym trolom a on sa velmi prekvapil, ze jeeeej, presne takyto su v kvetinacoch... a ked po tom patrala, tak sa to potvrdilo, ze su nejaki bytostni, ktori sa staraju o rastlinky a ti, co sa staraju o crepnikove su troska insi a presne to zodpovedalo opisu...
Inak ja som od mala mala chcela nasho Matusa podporit, ak nieco vidi a tak a ked sa niekde zadiva, vzdy sa spytam, co tam je, a cakam, ze nieco naznaci take... anjelske ci bytostne, ale vzdy mi len povie, ze bager alebo ine jeho oblubene stroje.
Iba za posledny 1-2mesiace ma taku maniu - hovorit, ze tam je ujo, fajci, myslim, ze mu nie je sympaticky a tak sa ho spytam, ci ho mam poslat prec a on ze ano, tak ho vyhanam, hes-hes ujo, chod prec, tu nie je miesto pre zlych ujov... A Matuso spokojne povie, ze dobre, uz je prec.
Ale ako som si vzdy myslela, ze deti ozaj vsetko vidia a to, co ludia volaju, ze decka maju len bujnu fantaziu a ze vymyslaju, tak to je nasa racionalizacia, ale teraz mam fakt pocit, ze ten nas toho vela vymysla, co nie je vobec pravda a spokojne mi vravi, ze ano, ano, tam sme boli s babkou a pritom figu...
Ta neviem...

Bib - uvazujem nad vikendom... Mozno maleho nevezmem... Ja by som vyrovnanie chcela a tu hrcu..., ale na teraz nechat ostatne tak (teda regres nie...), zrejme by sme sli do BA s manzelom autom v sobotu rano. Myslis, ze by sme sa vedeli stretnut aj na vdakrat - aj v sobotu aj v nedelu? Napr. na hrcu pomoze dva dni po sebe? D.

bibula
29. sep 2009

ivi-jasne ,mozme nie je problem,len ak uz mas predtavu o case daj vediet /do mailu/,ja family stahujem na vikend k nasim,ale musim tam chodit za nimi 😀
no to uvidime,co nam spravi ta hrca 😉 😅

inac moj maly je tiez taky ako tvoj, dnes nam lietala "farebna vcielka " po obyvacke,vcera modra.....tiez by som ho chcela v tom podporit, no snim to nie je veômi lahke....
mozno aj detom sa zjavuju "duse" ako ich chcu vidiet,alebo co chcu,potrebuju vidiet.... 🙂

teraz sme prisli z lesa,muco chce preinstaovat win.no parada....hodim vam nejake fotecky...
vonku bolo tak krasne /je/ ....

mywiel
29. sep 2009

Tak my sme sa vratili z prechadzky v parku, uzasné detské ihrisko pri pristave, na jazere plavali kacky a labute a dokonca sa este niektoré deti aj kupali, bolo pekne slnecno, Kaya sa vytesila na hojdackach a na smykacke a ja som sedela s kamoskou na terase a popijali sme kavu, hned vedla je totizto restika, dalsi krasny den, som nadcena aka super jesen. 🙂

mywiel
29. sep 2009

Poznate sérial 4400? Je to o ludoch co zmizli a po niekolkych mesiacoch za vratili na Zem a kazdy mal nejaku schopnost, bud levitacie, bud liecit ludi rukami, alebo premiestnovat veci na dialku, alebo citat myslienky ludom... 😉 http://les-4400.hypnoweb.net/galerie-photos/pro...

denisocka
29. sep 2009

ahojte, ja vas dnes flakam,teda vobec nemam čas na net,muž robi do večera a mne už ide hlava streliť 😔 a k tomu ma boli cele telo,asi pride zmena počasia. skusim vas dočítať

bibula
29. sep 2009

ondrik zahajal,idem teda nahodit oblohu na FB ,som chcela aj sem z lesika,ale muco uz preinstaloval a nemam zmensene 🙂

mywiel
29. sep 2009

Deni ja som sa takto citila v nedelu vecer, ale uz som zase fit. 😉 Bibu hod pojdem kuknut... 😉

bibula
29. sep 2009

no este oblohu dam,len musim z fotaku scucnut🙂

denisocka
29. sep 2009

ja už mam taku depku,sama s malym cele dni, už nevladzem normálne ... a to chcem ešte druhe 😅

mywiel
29. sep 2009

Deni to prejde neboj... 😔 Bibu tie gastany su pekné. 🙂

bibula
29. sep 2009

no sme sa snimi vyhrali,maleho bavilo ich vylupovat z toho jezka 😀 ,potom dam aj sem take dve,len zmensovak este nemam nainstalovany som uz muca vyhnala 😀
http://www.facebook.com/album.php?aid=36303&id=...

bibula
29. sep 2009

uz mam aj v albume jednu.....som nasla malu,co som stihla 🙂

mywiel
29. sep 2009

Tak a mam moje totemové zviera, moje najvyssie diva sa na mna... 😀

bibula
29. sep 2009

myw,ked chces totemik,zajtra ti spravim.....len mi hod do ip v poradi... 🙂
aj ja chcem oko,len nemaaaam

denisocka
29. sep 2009

čo by si nemala,šak maš dva

denisocka
29. sep 2009

či tri

adina22
29. sep 2009

bibul spravis aj mne?a este otazka mozu sa menit tie zvierata v toteme,ci vzdy pridu tie iste?

adina22
29. sep 2009

myw - to oko je super 😉