Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

ness
13. okt 2009

preco myslis, ze zakladatelka temy pochadza odtialto ?

denisocka
13. okt 2009

lebo viem... možno nie je taka písatelka,ale určite minimálne naša čitatelka 😉

ness
13. okt 2009

ok, asi narazas na temu, ktoru tu nadhodila twinflame 😉
no nezavidim jej

denisocka
13. okt 2009

určite, a nadhodila som ju ja v nedelu 😉

ness
13. okt 2009

jaj deni, ano, ty si to zacala a ona ti odpovedala (ja to mam chvalabohu za sebou)

denisocka
13. okt 2009

ináč,twin

napada ma otázka,trebars ak sa ty raz dáš dokopy s druhou polovičkou tvojej duše ,čo potom????? čo v dalšom živoete,čo sa tým zmení??? myslím to všeobecne,len dávam príklad na tebe

denisocka
13. okt 2009

idem spať baby, aj ked sa mi nechce,ale patrí sa už zaliesť pod perinu,ved je skoro polnoc , dobru

ness,čo máš za sebou?

nobody
14. okt 2009

dobrý ránko 😀

adina22
14. okt 2009

dobre ranko 😵 😉 body ty si dnes ranne vtaca 😀

denisocka
14. okt 2009

dobre ránko,o5 tretia

adina22
14. okt 2009

ja som az teraz docitavala co ste tu popisali a citala som aj osudovu lasku....hmm nezavideniahodna situacia.Ale v suvislosti s tym ma napada film a kniha Madisonske mosty...citali ste niekto?tiez osudova laska a mozno prezila prave kvoli tomu, ze neboli spolu....ale obaja si v zavete zelali rozsypat svoj popol pri madisonskych mostoch,ktore ich vlastne spojili 😉

linette
14. okt 2009

dobre ranko, som si dnes povstala 😀 😒 musim ist daco vybavit, sa mi nechce v tejto zime 😠 brrrr uz mam asi tri vrstvy na sebe a este mi je zima a som len doma.

linette
14. okt 2009

idem kuk osudovu lasku o com sa tam pise, ja mam pocit, ze svoju osudovu, zivotnu lasku uz mam a lubime sa. stale mi nejde do hlavy ta druha polovica a spriaznena dusa. ked twin opisovala tie pocity, tak to vyzeralo akoby sa zalubila a co potom to ju nemrzi, ze neziju spolu? ja ked niekoho lubim tak s nim chcem byt stale.

adina22
14. okt 2009

lin - ale niekedy sa proste neda a nic nemozes silit...napada ma karta z anjelskych Bozske nacasovanie 😵

twinflame
14. okt 2009

denisocka, ak by sme sa dalo dokopy v tomto zivote myslim si, ze sa uz ani jeden z nas nebude inkarnovat v dalsom zivote. Tazko povedat s istotou ak to presne je, ale to je ucel zivota, hladas svoju druhu polovicku a cielom je znovuzjednotenie.

Prisahám, že novú tému osudová láska som nepísala ja 🙂
Budem si ju ale určite čítať, zaujíma ma ako sa iní vyrovnávajú s tým, že nemôžu byť s človekom, na ktorého nevedia zabudnúť aj keď chcú.

denisocka
14. okt 2009

twin,to iste ma napadlo tiež,že ked sa proste 2 polky spoja,koniec inkarnacii - len ktovie v ktorom živote,škoda ---- ale čo už , cely život / životy asi hladame tu druhu polku

mywiel
14. okt 2009

Ahojko 🙂

linette
14. okt 2009

adi ano mas pravdu niekedy sa to silit neda.. ja verim, ze raz kazdy zazije osudovu lasku a na kazdeho caka a nasadne na neho ked to najmenej caka 😉

ness
14. okt 2009

deni, myslela som stretnutie druhej polovicky

linette
14. okt 2009

twin taka smiesna otazka, ta druha polovicka mojej duse je vlastne ta obrovska laska, ktora na nas vsetkych caka? ked ju najdeme tak sa dostaneme do raja a tam sme stastni? (samozrejme to musia citit obe polky k sebe /muz a zena/)

linette
14. okt 2009

ahoj mywiel 🙂

denisocka
14. okt 2009

ness a ako? ja už stracam prehlad,kto s kým sa stretol,kto čo premeškal - ste spolu, či jak

ness
14. okt 2009

nie, deni nie sme, nepodarilo sa, ale nastastie sa to stalo pred tym ako som stretla svojho muza a uz som s tym aj vyrovnana, ze to nevyslo, trvalo to dlho, ale uz je to za mnou 😉

twinflame
14. okt 2009

linette, osudová láska čaká na každého, nie každý ju ale stretne v tomto živote.
Stretnutia s druhou polovičkou ale nemávajú šťastné konce a ak aj áno, nie hneď. Je to náročná cesta. Väčšinou sa stretávajú dvaja, ktorí už majú záväzky. Nebýva to ľahké.

Niekedy jednoducho nevieš hneď, že to je ten človek. Vidieť to aj na tom príbehu, ktorý sa popisuje v téme Osudová láska. Prežijete spolu nejaký čas a potom sa rozdelíte. Dôvod je ten, že je v popredí ešte ego u jedného alebo u obidvoch. Jeden alebo obaja nechápu, pochopia až vtedy, keď nejde zabudnúť, človek nespáva, budí sa v noci ... Potom človeku spätne dôjde, že má v srdci len jedného človeka, že to nejde dať preč a čo je horšie, že si tam nevieš aj keď chceš nasťahovať niekoho iného.

Ak máš Ty v tom terajšom vzťahu zaplnené srdce, o ničom nepochybuj a drž sa toho. Netreba hľadať potvrdenia mimo seba, odpoveď je v tebe. Ak ho ľúbiš, tak ho ľúbiš.

linette
14. okt 2009

dievcata nasla som na internete co som vcera vzhliadla v tv - zevraj sa objavilo ufo v madarsku v meste pecs, tu je video (je v madarcnine, aspon obrazky pozrite)
http://www.rtlklub.hu/video/72389

linette
14. okt 2009

twin si to pekne opisala 🙂 hoci sa mi dvaja lubime, je tu ta osoba 😠 koly ktorej sa mozno rozdelime - je to vsetko velmi narocne, ja ho stratit nechcem, treba bojovat, ako hovoris, musim sa drzat

linette
14. okt 2009

ness a co citis k svojmu manzelovi? a co k osudovej laske?

ness
14. okt 2009

lin, to co som citila k osudovej sa neda porovnat s ostatnymi, to ta zaplavi obrovsky pocit, energia, citis brnenie, chvenie, nedokazes tomu odolat, uplne ta to pohlti, ale skoncilo to zle a ja som isla inou cestou ako on, uz nastastie nic necitim, len spomienky zostali, vyrovnala som sa s tym, ze je to tak lepsie, ze sme este neboli pripraveni a vtedy prisiel do mojho zivota moj manzel a som stastna
po rokoch vyplavali na povrch veci, ktore nam skodili, ake intrigy robili ludia, hlavne ma zabolelo ze aj z "vlastnych radov" sa robili intrigy, holt zavist a neprajnost su silne negativne energie

twinflame
14. okt 2009

Linette, stále spomínaš nejakú nepriateľku vášho vzťahu. Nie je to len tvoja nočná mora? Len v tvojej hlave? Čo ak to vôbec nie je reálne ohrozenie?

linette
14. okt 2009

ness ja som casto bola zalubena do hercov a spevakov ale to len take pubertacke. a ked som sa zalubila skutocne, tak som to citila co si opisala. ja neviem ci to je alebo nieje osudova laska, viem len tolko, ze ho velice lubim.
ked si svoju osudovu lasku po case prestala vnimat citovo, tak mozno to ani nebola osudova laska. len tak sa ten cit s teba vymazal ked si stretla svojho muza? a co citis k muzovi? pri nom necitis to chvenie
(zas som plna otazka)