Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

twinflame
16. okt 2009

zeby sme si v tejto teme povedali uz vsetko co sme chceli?

denisocka
16. okt 2009

ja si myslím , že nie ...

adina22
16. okt 2009

urcite nie 😉 😵

adina22
16. okt 2009

Ja ako som uz pisala som teraz taka melancholicka a nejak ''zakuklena'' a neprispievam len citam,ale dari sa mi lepsie komunikovat s mojim anjelom straznym (ten vraj nacuva stale) a poprosila som ho o znamenia a dostala...paci sa mi ako to nadherne funguje 😵 😵

marianka79
16. okt 2009

ahojte 🙂 ako sa máte nečítala som príspevky ale poviem vám v práci sa mi stávajú zvláštne veci fakt niekto z hora pri mne stojí a pomáha mi a ja sa len potmehútsky usmievam a dakujem im je to zvláštne 🙂

kolega mi povedal že som čarodejnica pretože všetko sa pri mne "kazí" pracujem vo firme-lisy on nevieže ja si to potichučku prajem aby mi mašina aspon na chvilku zastala aby som mohla íst na wc a ono sa to splní takže som známa tým že zzastavujem stroje.pracovala som s jednou babou a tá vraví že keby sa jej mašina zastavila ja som jej povedala neboj sa zastaví sa ti a ...zastavila sa síce na konci smeny ale...zastavila lebo som si to priala ja som proste čarodejnica 😀

marianka79
16. okt 2009

mam síce len dvoch anjelov strážnych ale akoby som mala piatich dakujem vám moji 😔 😉

dali4
autor
16. okt 2009

Ahojte všeci...
No ja myslím,že sme si určite nepovedali všetko...to snád ani nejde... Trošku to tu viazne,ale to prejde 😉
Aj ja sem málo prispievam,no čítam pravidelne... onedlho budem mat cca celý týžden pauzu,lebo budem v porodnici,ale budem na vás mysliet 😵

Dneska mám zlý den ☹

dali4
autor
16. okt 2009

Nikde nikoho... 😕 ?
Dneska mám smolu od rána... čo už...

ivka144
16. okt 2009

Dali, drz sa!

marianka79
16. okt 2009

a akú smolu?

marianka79
16. okt 2009

ja tiež ked sem idem tak tu nik nie je a píšem si tu sama so sebou 😕

marianka79
16. okt 2009

jéééj dali budeš mat bábo ja tiež velmi túžim mat ešte 🙂

dali4
autor
16. okt 2009

Ahoj marianka, ivka 😅 ... tak predsa niekto

dali4
autor
16. okt 2009

ivka... smolu teraz, že som myslela že tu nikto nieje, práve ked som sa rozhodla trochu si pred spaním zlepšiť náladu... ináč celý deň mám otrasný 😒 . Ale to prejde, som si istá že zajtra bude lepšie... No dneska len plačem, mám pocit že na mna všetci serú... pardon 🤐 .... Ale to sú asi hormony 😅 , len mi bolo celý den tak na nič a moj muž ma dorazil úplne... Tak asi tak 😒

marianka, budem mat bábo 🙂 už sa velmi teším. Za necelé dva týždne, idem na cisársky 😉

dali4
autor
16. okt 2009

marianka... máš 9 ročného chlapca 😅 ? Tak to už by bolo na čase mat druhé. Velmi ti prajem nech ti to vyjde, ak túžiš po druhom dieťatku 😵

mywiel
16. okt 2009

No ja tiez limitujem MK trosku lebo sa venujem rodine. 😉 Marianka spytam sa svokry nezabudla som ale pride az v nedelu, ak by samozrejme bude vediet nieco k tomu povedat, ak vie, lebo nie som si ista, ale dam ti info. No a uz musim zacat doskenovavat, lebo vela Svetluskov caka na pokracovanie mojej knihy co ma tesiiiiiiii... 😉 😵

dali4
autor
16. okt 2009

Som sa dneska nevedela ani anjelom prihovoriť ... normálne depka.
Určite to napravím ešte než pojdem spať ... Cítim že sú pri mne, ale som ich k sebe nepustila ...
To čo mám dneska ??? čo sa mi duša volakde túla 😕 ?

dali4
autor
16. okt 2009

Zdravím ťa myw 🙂 ... ano ano ano... ja sa moc teším 😵

mywiel
16. okt 2009

Dali to sa zmeni ked budes drzat princeznicku uz v naruci neboj. 😉 😵

dali4
autor
16. okt 2009

myw... ja viem 😵 ... preto už sa neviem dočkať. čo klúče, nenašla si ? A ako ti je? ... Niečo si spomínala že ťa chytá choroba 😕 ?

mywiel
16. okt 2009

Kluce uz asi nenajdem su niekde vonku...dam urobit len jeden od auta, uz je to ok, netrapi ma to uz. Choroba no isla na mna riaaaadna nadcha ci chripka ale homeo to vsetko stoplo takze ok akurat mam strasne suché hrdlo a skriabe tak dufam, ze nie daka angina alebo ten zapal od malej uvidim na buduci tyzdnem mozno zajdem k dokimu, tu su doktori dost sexi 😉 😀 som na nich trochu zatazena ale nie ta tie ich cakarne... 🙄

dali4
autor
16. okt 2009

Tak sa drž myw ... 😵 Homeo sú dobré, nedám na nich dopustiť. My už ani žiadne iné lieky neberieme. Doslova mám k chémii odpor. Neverím že také tie volne dostupné lieky sú pre nás dobré. Len oblbnú a podla mna sú to len jedy. Nehovorím, ak je nejaká vážnejšia choroba... treba si pomocť, ale ináč... všetko len na prírodnej báze 🙂
Hm 😵 sexi doktori ? Počúvaj ty vobec žiješ na nejakom rajskom mieste 😀 ... si ty vobec na planéte Zem ?

mywiel
16. okt 2009

Mi hovor mama je farmaceut, sefka lekarne a ludi odhovara a ponuka im jemnejsie lieky pokial sa da a homeo... 😀 No tak dobru nocku. 😉

dali4
autor
16. okt 2009

Dobrú nocku myw 🙂

mywiel
16. okt 2009

Dali malo kedy ja lietam len v povetri a nad oblakmi.... 😉 😀 😵

mywiel
16. okt 2009

Ved som drak, co sa da iné cakat od draka... 😀

dali4
autor
16. okt 2009

Podla čínskeho kalendára ? Aj ja som drak 😵

mywiel
16. okt 2009

😉 😵 tak sme dve 🙂

mywiel
16. okt 2009

Inac ta moja foto je sranda akoby som mala tyrkysovy punk na hlave.... 😀 😀

dali4
autor
16. okt 2009

Fakt 😀