Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
8. feb 2010

marianka skus dat link na tu stranku, tam si to najdeme 😉

marianka79
8. feb 2010

no to hej vsade je to cez lekárov 😒

a ano tajomstvo 😵 😵 😵

film bol super

marianka79
8. feb 2010
linette
8. feb 2010

aha baby nasla som film secret cz online 😵 😵
http://www.megavideo.com/?v=D38W7QRU

marianka79
8. feb 2010

je to tam
uf 😖

dali4
autor
8. feb 2010

Lin, može, ale ked oni majú tlačivá kde je už predtlačená veta o očkovaní /teda aspon my sme to tak mali/ a ked to lekár podpíše, tak tým vlastne dáva súhlas, že je dieta zaočkované a v tom prípade by klamal a to si na triko nezoberie.

marianka79
8. feb 2010

zaujímavé o tej karme ...je tam viac častí

dali4
autor
8. feb 2010

a kde nájdem tie ostatné časti ? Fakt zaujímavé...

marianka79
8. feb 2010

tie videá partnerská zhoda že diagnóza chlap 😀 😀 😀

marianka79
8. feb 2010

klikni na KARMA v lavo

dali4
autor
8. feb 2010

aha, dík 😵 už to mám...

marianka79
8. feb 2010
linette
8. feb 2010

baby ja uz pomaly idem off (musim ☹ ) zajtra si vas docitam.. bru nocku vsetkym a plno pozitivnych myslienok 😵

marianka79
8. feb 2010

ten posledný odsek je výstižný 😒

marianka79
8. feb 2010

aj ja už by som chcela mat partnera po boku no mala som ale... 😖 modlím sa a prosím aby to tak bolo ja verím že bude

marianka79
8. feb 2010

ale fakt som vodnár a ja všetko nuchám tak ako je tam písané hlavne Pata juj ten vonia ešte tak bábovsky 😵

marianka79
8. feb 2010

oki už aj ja jedu štípu ma už oči 😔 dobrú noc

adina22
9. feb 2010

marianka - daval asi nechty??Som sa pozerala,ale nevidela,alebo si uz zmazala?? 🙂 A s tym ovoniavanim som taka ista, mama mi raz aj povedala,ze som ako patraci pes. 😀 Inac aj partnerov si podvedome vyberame podla vone 😵 😵
Inac k tej karme,myslim si ze karmu si vytvarame sami,teda to ako reagujeme na zivotne situacie,hlavne tie tazke.Tie by nas vlastne mali niekam posunut...ak to tak ale neberieme a namiesto toho drzime v sebe pocit ublizenia,hnevu alebo dokonca pomsty vytvarame si zlu karmu.

lin - dakujem za zelanie...ale ved aj ty ako kozorozec si musela mat nedavno narodeniny,takze napodobne 😵

dali - ja plne chapem tvoje obavy a nebolo by mi urcite vsetko jedno,ale ja som sa skusila pozriet na to z pohladu lekarky ak mozem byt taka smela 😨 Mna tak napadlo,ze keby som bola na jej mieste a trebars taky skolkar,ktory nebol zaockovany by nedajboze ochorel jednou z chorob,ktore su povinne zaockovane a nakazil by ine deti v skolke.Lekarka by z toho asi mala dost ''pruser'' a nehovorim ze rodicia deti by tiez asi boli nastvani.
Ale prosim dali neber to v zlom,len som nahlas uvazovala...ja sama nemam pozitivny vztah k ockovaniu a myslim si dokonca ze by malo byt dobrovolne a nie povinne.

dali4
autor
9. feb 2010

Adi... ja nikdy nič neberiem v zlom 😵 , naštastie som taká povaha že mne ludia možu povedat otvorene svoj názor a ja urobím to, že nad tým porozmýšlam a ked zistím že nemám pravdu, alebo sa teda uchylujem k tomu negatívu, čo by som nemala tak si to aj priznám 😵 . Abysom bola úprimná, tak si uvedomujem že lekárka má právo na to aby išla za tým aby boli všetky deti očkované, je to jej robota, a je to v poriadku 🙂 z jej strany. Lekári nemožu za tento sprostý systém ktorý tu je... Ja som sa len nechala uniest a dala volnú cestu svojmu egu a strachu ktorý vo mne je 🙄 . Ale už na tom pracujem... 😉

dali4
autor
9. feb 2010

marianka ta stránka je super, včera som skukla všety tie videá o karme. Zaujímavé 🙂

linette
9. feb 2010

dobre ranko babusky 😉

marianka precitala som si vonu domova a ja si naozaj pamatam domacnosti a ich vone, kde ake su a v niektorych sa citim dobre a v inych neprijemne.. zeby to bolo tou vonou? 😕 inak mam rada vonu domestosu a pronta 😅 😅 😀 samozrejme aj dobre navareneho jedla alebo vonnej sviecky... a este parfemi - ale tie na sebe 😅
priatel je strelec a tiez vsetko nucha (dokonca aj mna a to vsade - aj prdnut sa pred nim hambim a to sme uz dost dlho spolu 😅 😅 😅 😀 😀 ) je to normalne, ze strelec nucha?? 😕 😅

dali4
autor
9. feb 2010

Ahoj lin 😵 ... a nieje to prirodzené každému človeku 😕 ? Ja som baran a tiež nuchám 😅

linette
9. feb 2010

adi dakujem, ja som mala 14.1. 20 rokov a dva dni na to meniny.. takto ma mama odbavila, ze vsetko naraz 🙄 este aj vianoce su blizko.. ale tak plne vyuzivam den deti a den studentov (deti preto, lebo maminim dietatom zostanem stale aj ako dospela a den studentov, lebo som zatial bola skolacka.. ale ked to vezmen z mojej strany tak kazdy sa mame v zivote co ucit 😉 )

linette
9. feb 2010

dali ahojko 😵 urcitym sposobom ano, ale keby si videla priatela tak ten cele telo ci som umyta alebo upotena a nic mu nesmrdi.. ten dokaze aj hovno vonat 😀 😀 😝 som mu dala teraz 😅 ale uz mu to vraciam a tiez na nom vonam vsetko 😅 lenze on sa niekedy nenecha a ma vyhodu, lebo je vacsi a silnejsi 🙄

dali4
autor
9. feb 2010

Kočky inak všetko najlepšie k narodkám 😵 ... som sa teraz zobudila 😅 😀

linette
9. feb 2010

dali dakujem 😵 a ty zachvilku tiez 😉 si marcova alebo aprilova?

dali4
autor
9. feb 2010

Lin ale vy ste zalúbený a zalúbený človek nuchá viac... aj vonia viac 😉 ...

linette
9. feb 2010

dali ja voniam laskou k nemu 😅 niekedy ho tak silno stiskam, ze chudacika skoro zadusim.. a mam chut ho normalne obhryzat 😀 😀 asi ho dam poistit 😀

dali4
autor
9. feb 2010

Ja som aprílová ... takmer celá naša rodina je aprílová 😀 ... Mareček, manžel, moja mama, svokra, švagrina aj moj dedko bol ... 😅