Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
26. feb 2010

dali ale tak či tak neskor budeš musiet zaočkovat tie povinné určite

marianka79
26. feb 2010

toto by som mohla vyskúšat limetka ty s tým máš skúsenost sa mi zdá 😉

http://www.deeksha.sk/

dali4
autor
26. feb 2010

marianka ja viem. Preto už plánujem aj návštevu u homeopata, nech malej predpíše tie čo sa berú pri a po očkovaní.

terez34
26. feb 2010

kocky ja som asi upir 😀 😀 lebo mavam take obdobie kedy sa strasne pritulim k manzelovi a normalne citim ako do mna prechadza jeho energia a ked som sa ho pytala ci nic neciti ,ze nic je to fakt normalne? 😲 ja som si myslela ze sa mi to iba zda 😝

linette
26. feb 2010

marianka raz som bola na posedeni a davali nam tam deekshu.. to bola moja prva meditacia (ak to tak mozem nazvat) .. a ked mi davali deekshu tak pri prvom som citila take brnenie od hlavy cez ruky az do noh.. akoby mnou elektrika presla, dobre, ze som zo stolicky nezletela 😀 a v nohach take akoby svalovku.. to mi vtedy prvykrat posielali nazivo tu energiu..
oni to organizuju kazdy tyzden tusim.. a vies sa dat aj priamo zasvatit v indii ale to je tam velmi drahe.. a ta betka, ktora to robi v nz ta vie tiez zasvatit a nemusis cestovat do indii.. betka je velmi zlata a da sa s nou dobre zarozpravat .. taka mila je a dobra energie z nej ide, taky klud a rovnovaha 😵

linette
26. feb 2010

terez mozno si citila ako sa vase aury dotykaju 😵 ty si sa k nemu tulila z lasky a on ta z lasky prial.. si ho nehnevala, to nieje bratie energie..

terez34
26. feb 2010

no super uz som sa zlakla 🙂 🙂

terez34
26. feb 2010

dobru nocku 😔

marianka79
26. feb 2010

idem ja majte sa pekne a krásne a mierne sníčky 😉

dali4
autor
26. feb 2010

terez aj ja si myslím, že ste energiu medzi sebou iba násobili, ty si dostávala od neho ale si aj dávala a ked sa také deje tak ta energia silnie a silnie a mohla si to cítit tak,že mu ju berieš 🙂

dali4
autor
26. feb 2010

terez marianka dobrú mnocku 😵

linette
26. feb 2010

dobru noc dusicky dobre sa vyspite 🙂

linette
26. feb 2010

ja uz tiez pojdem.. idem sa hodit do vane a to musim stihnut pre polnocou, totizto v nasom cinziaku o polnoci zatvaraju horucu a tece len vlazna 😠 😠 a ja mam rada teply kupel 😅

dali4
autor
26. feb 2010

idem aj ja dobrú nocku 😵

linette
26. feb 2010

dobru noc dali 😵 😵

marianka79
28. feb 2010

ahojte anjelinky padli sme na 3stranu 😖 tak nas vyhadzujem na prve 😉

marianka79
28. feb 2010

no kde ste?hmmm?ale ani sa necudujem ked je vonku tak pekne 🙂 aj ja asi vybehnem na korcule tak pa zatial

agaven2
28. feb 2010

hej sice slniecko tu nesvieti , ale aspon už snehu nemame

denisocka
28. feb 2010

ahojte baby,tak mi budeme mať chlapčeka 😀

linette
28. feb 2010

ahote baby 😉
vonku je prijemne este stale .. 🙂

linette
28. feb 2010

normalne, ze som si pustila pobede mantru om mani padme hum a ona ma normalne, ze naladila 🙂 taky dobry pocit som pocitila, krasne myslienky so slnieckom a musela som ist von .. 😉 🙂 😅

linette
28. feb 2010

marianka ty este korculujes??? 😅

linette
28. feb 2010

denisocka takze mala denisocka nebude? 😕 nevadi bude denisko 😉 🙂 😵 a mozete este skusit do tretice aby to bola holcicka 😉

linette
28. feb 2010
marianka79
28. feb 2010

ahojte lin ešte korčulujem? 😕

marianka79
28. feb 2010

korčule sú moje druhé nohy 😉

linette
28. feb 2010

marianka ci si este vonku a korculues...
tak mas potom dobru postavu 😉

linette
28. feb 2010

aj ja by som mohla volakedy si zakorculovat aby som aspon nejaky pohyb mala 😒 ale tak ide leto, budem chodit na bicykli do zahrady 😀

marianka79
28. feb 2010

ja som športovkyna 😀 😀 😀 ale vážne aj doroboty na korčule na bicykli a jedeš aerobic cvičím tiež 😉 s postavou som vcelku spokojná 😉