Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

jery51
28. feb 2010

áno!!! 😉

marianka79
28. feb 2010

jerynehovor slovo nechcem lebo univerzum nepozná predponu "ne" ostane ti len chcem takže to čo "nechceš" vlastne odošleš ako chcem 😉

linette
28. feb 2010

jery ja ked som bola tak som mala 16 rokov a povedala mi veci, ktore by sa cca teraz mali zacat diat.. v podstate jedna vec do polky zatial vysla (ze po strednej budem rok doma a potom vyska, takze po primackach uvidim) a na ostatne je este skoro.. povedala mi takmer cely zivot.. na zaciatku sa ma pytala co vsetko chcem vediet, ci aj to kedy zomrem a na co .. a ja, ze vsetko chcem vediet.. tak mi povedala vsetko co vedela aj rady dala.. bola som u nej hodinu..

marianka79
28. feb 2010

lin ty vieš kedy zomreš? juuujha

linette
28. feb 2010

a s tymi vestbami to funguje tak, ze jedna vec je, ze ti vyvesti a dalsia je ta, ako to prijmes.. totizto myslienkami vies svoju buducnost zmenit, ale len urcite casti, nie vsetko.. 😉

linette
28. feb 2010

mne to povedala ale ci to je pravda to neviem.. uz ked som tam bola tak nech mi pekne povie vsetko co vie.. tak povedala.. ja som sa vobec nebala ked mi vestila.. isla som tam zo zvedavosti..

marianka79
28. feb 2010

sme to čo si myslíme však lin 😉

dali4
autor
28. feb 2010

Ahojteee 😵 , jery zdravím ťa ! 🙂
Tak už sme doma, aj som rada ale je mi aj smutno ☹ , v Brne bolo skvele...
Anjelské písmo... sú aj kurzy, chcela bysom íst. Ešte som to ani neskúšala ale chystám sa.

dali4
autor
28. feb 2010

A idem spat, som k.o. po ceste. Zatial pa pa kočky dobrú nocku... 😵

linette
28. feb 2010

ano marianka 😉 stale sa mi lubi ten tvoj prispevok:

marianka79 • 1d • 8. únor 2010 ve 22:08

Život píše rôzne príbehy, len musí byť snaha spolupracovať. Na našom trhu sa nachádza toľko prekrásnej literatúry, ktorá nám všetkým dokáže pomôcť v zoradení naších myšlienok, aby sme pochopili princíp života karmických dlhov. Každý jedinec, ktorý nám vstúpi do života nie je náhodný. Všetko čo sa tu okolo nás deje máme predurčené. Len vlastnými myšlienkami a vlastným konaním dokážeme túto našu cestu - buď skrášliť, alebo pošpiniť. Preto by sme mali všetci konať len pozitívne, aby sme dosiahli krajší a radostnejší život.
Nezabudnite: čo vysielame, to sa nám aj vráti.

linette
28. feb 2010

ahoooj dali 😵 a zaroven dobru noc ..

linette
28. feb 2010

anjelske pismo neni nahodou to, kde sa vesti cez mrtveho? teda cez dusu sa napaja? .. a on nam pise rukou? .. aspon izabela tym vesti (nie u nej som bola) .. automatickym pismom.. ale na to hovoria aj anjelske.. takze uz som sa aj poplietla..

marianka79
28. feb 2010

asi si ten príspevok prepíšem na papier a budem ho nosit stále so sebou ako amulet ne moju dušičku 😉 🙂

marianka79
28. feb 2010

a už aj píšem 😀 😝

dali dobrú noc

linette
28. feb 2010

marianka poslala som ti mail 🙂

marianka79
28. feb 2010

idem ja do hajááán 4 20 vstávam tak dobrú anjelinky 🙂

marianka79
28. feb 2010

ešte niečo o číslach a papa

http://www.gymmt.sk/~kveta/cisla.htm

linette
28. feb 2010

marianka ty vstavas ako moja mama.. 😉 dobru noc 😵 😵

linette
28. feb 2010

marianka z tej stranky sa mi lubi toto:

Všetko má svoj čas ...
Je čas rodenia aj čas zomierania,
je čas zabíjania, aj čas liečenia,
je čas milovať, aj čas nenávidieť,
je čas boja a je čas pokoja ...

linette
28. feb 2010

pred par minutami mi doslo dalsie znamenie.. 😵 😵
ja sa dnes asi opijem 😅 😅 😅 😅

agaven2
1. mar 2010

kyvadlo tak ked myslis nie dava nie ked ano zacne ano . Neznesiem ho lebo zacni si hmhmhmmkat piesen aj slova zacni pracovat , aby si myslela na tie slova , co bude ono sa ani nepohne skuste netreba nic kupovat snurka a zaves gulicku hoci co mas doma aj koralku tak kyvadlo ma sklamalo aspon mnaako aj karty ukazli u jednej ked vestila cosi a vobec som tam nesla ako pisala tak ta uzasna dovolenka nebola

lienoccka
1. mar 2010

má tu niekto kurz srt?

jery51
1. mar 2010

marianka, máš pravdu presne toto mi hovoril Mičík 😉 hej, hej, na kurz by som chcela ísť aj ja, môže to byť zaujímavé...

marorlinko
1. mar 2010

dali4,ja verim,ze su,pretoze sa mi stalo nieco,co inac vysvetlit neviem a nie raz,vzdy mi bol niekto nablizku apomohol raz zachranil aj zivot.videla som ho pred vlastnima ocami zmiznut ja aj moja kamaratka,vedel naco myslime a co chceme,najprv vyskusal,ci si zasluzime to,zasluzili.nikdy nato nezabudnem,stalo sa to pred asi 10rokmi,ale stale to vidim rovnako.

dali4
autor
2. mar 2010

ahoj marolinko 😵 ... to je úžasné 🙂 . A od vtedy ste v kontakte? Komunikujete?

dali4
autor
2. mar 2010

lienoccka... to je aký kurz?

lienoccka
2. mar 2010

je to kurz duchovného liečenia, napojenie na vyššie ja, tabulky. Ja chodím k jednej pani čo ma lieči pomocou hypnozy a srt. len by ma zaujímalo na kolko percent su tie odpovede cez kyvadlo správne, či tomu môžem veriť.

marianka79
2. mar 2010

ahojte anjelinky dnes som skúšala nového koňa a nenašla som tam našu tému ☹

marianka79
2. mar 2010

sníval sa mi zvláštny sen že som bola na súde s akými dvomi babami a všetky sme boli skor vyzlečené ako oblečené 😕 fúúúha žeby dalšie tahanice so súdom ☹ tie baby boli velmi pekné aj postavy mali topmodelkové aj ja som tam vypadala tak inak-povedala bych krajšie 😅 😕