Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

jery51
28. sep 2010

babule snáď sa nenahneváte...ja v tú sobotu nakoniec nemôžem prísť....muž musí ísť preč a nemám kde dať malého na celý deň:(((( júúúj tak som sa chcela s vami stretnuť a spoznať vás....no musí zobrať zákazku bo robota je teraz hluchá....a malého nechem brať busom zo sebou , autom by som zobrala, len zas do BA neviem šoférovať....
ja môžem ísť nakoniec len v piatok... 😔
mamka je chorá a svokra nie je doma...a zas niekomu cudzému na koho nie je zvyknutý, to nemôžem...tak ma to mrzí a o to ešte viac keď sa vy postretáte a ja tam nebudem:(((

motylka
28. sep 2010

ja som si dnes vypýtala od vesmíru prázdnu čakáreň u našej lekárky, lebo ona je spomalenááááá... a podarilo sa 🙂 Bolí ma totižto ucho, tak som si dala predpísať Pamycon

motylka
28. sep 2010

Práve som dopozerala film Pevné puto
http://www.cinemaview.sk/clanok/1521/detail/pev...
videli ste už?

shupolienka
28. sep 2010

ahojte anjeliky
@jery51 to je skodaaa ☹ , ale tak chapem ze treba z niecoho zit, a mozme byt vdacni za kazdu korunu nie? 😎
Tak dufam ze toto nebude prve a zaroven posledne stretko, v to pevne dufam 😉 tak nabuduce sa ti urcite podari prist 😵

@motylka ja nepoznam, ale vyzera to zaujimavo 😕

miruska15
28. sep 2010

@shupolienka ahoj tak možem Anjelikov privytat? nazabudla si na mna?

jonuska
28. sep 2010

@motylka ahoj o čem je film?🙂

a jak přivítat andělíčkY to by mě také zajímalo🙂

motylka..a co ucho??já jdu zítra s malou na ušní-..od malinka s nima bojujeme..

miruska15
28. sep 2010

@jonuska ja idem tiež aj s Ivkou a aj sDankom obaja su usopleny a ukašlany.potrebujem Ive do školy omluvenku tak zoberem aj maleho nech ho pozrie.Pozri str.681 tam je to vysvetlene.

shupolienka
28. sep 2010

@miruska15 no jasneee ze nezabudlaaa 😵 sak ja som ti ich posielala uz v nedelu o 21:30, oni maju 2 dni "oddychovat" a dnes o 21:30 su u teba 😵
vidis a mozes si rovno dohodnut ze posles zase ty anjelov v nedelu napriklad aj jonuske 😎

shupolienka
28. sep 2010

@jonuska
o co vlastne ide......

Anjeli pomôžu tvojmu domu , bytu a tým ľuďom ktorý v ňom žijú, očistiť sa od negatívnej energii.
Budú veľa pracovať, presne 5 dni budú u teba. Anjelov treba aj vhodne privítať veľkou láskou nasledovne :
Utorok večer o 21:30 prídu k tebe. Potrebuješ na vítanie jeden biely kvet , jeden jablko a jednu bielu sviečku. Sviečka musí za tých pat dni kým anjeli sú v tvojom domove minimálne 20 hodín horieť.
Do jednej bielej obálky napíš tvoje konkrétne a prítomné želanie. Tieto štyri veci si daj na jedno miesto v tvojom byte.
Vítanie:
Otvoríš dvere aby mohli dôjsť donutra a povieš “ boh vás víta. Ďakujem že ste prišli ku mne. Veľmi sa teším že ste ma poctili v mojom dome. Vy ktorých poslala ....................... prosím vás aby ste mi očistili môj dom , aby ste doniesli harmóniu, lásku , radosť, mier, šťastie a finančnú istotu do nášho života a aj každému kto žije v mojom prostredí. Viem že moja viera, rozhodnutie a úsilie, prispeje k vaším pomoci. Ďakujem za vašu podporu pri mojich troch želaniach.
Poslanie ďalej:
Anjelov musíš poslať ďalej ku 3 známym( skorými sa dopredu dohodneš že budú ich vyťať.) na piati deň takže v nedeľu večer o 21:30 si otvor dvere a povedz tri mena ktorým chceš poslať ich a treba poďakovať že boli u teba . Obálku si páľ a jablko si treba jest ešte pred tým ako anjeli dôjdu k tvojim známym. Anjeli oddýchnu dva dni a utorok večer o 21:30 budú u tvojich známych

miruska15
28. sep 2010

@shupolienka Tak tak
@jonuska chceš ?

jery51
28. sep 2010

aj aj chcem tých anjelikov budúci týžden...potom nezabudnite 😉

shupolienka
28. sep 2010

a babulky, potom keby som vas mohla poprosit, ked budete niektora posielat tak by aj moja susedka strasne chcela anjelikovu u seba, mala som jej ich posielat ja len ona je tento tyzden na Kanaroch pracovne, tak som jej slubila, ze sak je nas tu dost, tak niektora jej ich posle urcite neskor 😵

ladywitch26
28. sep 2010

@shupolienka ja jej mozem poslat

shupolienka
28. sep 2010

@ladywitch26 super dakujem 😉

pe3nka82
28. sep 2010

@jery51 ja Ti pošlem..odo mňa to majú do Topoľčian kúsok 😀

pe3nka82
28. sep 2010

ahojte dievčatá.. už mám pre anjelikov všetko prichystané.. 🙂 teším sa

miruska15
28. sep 2010

@jery51 možem aj ja ak chceš zatial nema nikoho.Každeho koho som oslovila tak sa smiali tak už nebudem tu oslovovat tak ak niektora chcete tak napište 😉

jonuska
28. sep 2010

miruško moc chci🙂a moc děkuji se na ně připravím🙂takže v neděli říkáš?.-)
jaký kvítek používáte?._)
jej to bude přivítání..my to tu všeci doma potřebujeme🙂

miruska15
28. sep 2010

@jonuska ja so si kupila biely tulipan (umely) ja čakam ešte dve minutky. 🙂

jonuska
28. sep 2010

@miruska15 taky mě napadl tulipánek ty miluju🙂

shupolienka
28. sep 2010

@miruska15 uuuuz? 😵

uskamuska
28. sep 2010

dievčatá mohla by som poprosiť o anjelikov keď už nebudete mať kam ich poslať?myslím,že to potrebujem ako soľ.A ja by som si zase pozháňala tie veci čo potrebujem.Dáte mi vedieť či mi budete môcť poslať anjelov? 🙂

miruska15
28. sep 2010

@shupolienka uuuuuuž.Su tu joj aka som nervozna taky zvlaštny pocit.Ivanka mi asistovala.Povedala im aby to doniesli babke a dedkovi aka bola zlat. 🙂

miruska15
28. sep 2010

@uskamuska ja možem 😉

shupolienka
28. sep 2010

@miruska15 tesim sa 😵

miruska15
28. sep 2010

@shupolienka ta sviečka ma horet 20 hod za celych 5 dni alebo denne

shupolienka
28. sep 2010

20 hodin za celych 5 dni, kludne moze aj s prestavkami, ze ju napriklad na vecer sfuknes a dalsi den pokracujes a tak 😉

miruska15
28. sep 2010

@shupolienka ok.A čo krpci chrnia? u nas spinka len ten najmenši.Nechce akosi papat asi ta choroba + zubky.V brušku mu škrka a nenapapa sa opica ☹

alfomilka
28. sep 2010

jaaaj, mne normalne behal mraz po chrbte, ked som citala to o tych anjeloch na navsteve. Poslite prosim aj mne, len mi predtym napiste, ze UUUUUZZZZ. dakujem dakujem. nepisem vam sice, len z casu na cas, ale pravidelne vam citam.

shupolienka
28. sep 2010

@miruska15 hej uz spinkaju. Petko ma vecierku o 21:00 😉 a Jakub dnes zahajal asi o siedmej. Tiez tomu jedlu moc neda. Z kazdeho vzdy len par lyziciek. Idu mu ocne zuby, tak aj v noci to mame vesele 😖 . Nie ze by bol hore nejak dlho, ale kazdu chvilu sa budi a chce sa kojit. On spinka so mnou, tak to je vkuse nacucnuty na mne. Som potom dolamana spat vkuse na jednom alebo na druhom boku 😅. A ked si uz myslim ze spinka tvrdo tak pomaly zmenim polohu ze sa mu otocim chrbtom a uz smatra rukou ze mamaaaa haaaam 😅. A tak dookola 😅