Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

miruska15
7. okt 2010

@ruzenkas ahoj som štastna že si už doma a dufam že sa všetko na dobre obrati 🙂

ruzenkas
7. okt 2010

@miruska15 Děkuji, zítra je kritický pátek, pokud to bude vše ok, je snad zažehnáno problémům...

Děkuji všem, že jste na mě mysleli...

miruska15
7. okt 2010

@ruzenkas a prečo maš kriticky piatok ☹ Maš niake testy alebo vysledky?A ako ti je ?Je to lepšie bolesti niesu?Moc na teba myslim aby ti bolo ok. 😉

ladywitch26
7. okt 2010

caute zeny, tak ja neviem,ci som spravila nieco zle, alebo co, ale od minuleho tyzdna sa vsetko kasle. mala som tu tych anielikov od shupolienky, a namiesto splnenia zelani sa deje ich pravy opak. muz nielenze sa mu necrta nejaka trvala robota,ale prisiel aj o fusky, co mal, drobec, z ktoreho som sa vytesovala, ako pekne papa (lebo stanka nebola schopna sa prisat,preto som ju nekojila vobec), tak par dni ma doslova hysaky, ked ho chcem nakrmit, nonstop vresti a asi zasa skoncime na flaske, lebo pridem o rozum a obchod,co sa mi mal rozbehnut, tak naopak konci, lebo zenska,co mi predava, proste minula moje peniaze, stale sa vyhovara, ze ich poslala, ale v banke ich stratili, a ja som na tom uz tak, ze tyzden meskam s najmom a nemam z coho ani elektrinu zaplatit. ide ma porazit.... 🙄

ruzenkas
8. okt 2010

@miruska15 Tak pátky a soboty mi bylo vždy nejhůř a skončila jsem pak v nemocnici. Bolesti mám stále a i jsou větší, ale nějak to ustojím. Mamka mi ještě koupila rakytník, takže ho také piju. Děkuji moc.

Strašně mě mrzí, že jste všichni tak daleko a moje zdraví ani nedovoluje za vámi, na nějaký srázek, přijet... ☹

miruska15
8. okt 2010

@ruzenkas to nevadi ked budeš ok tak sa stretneme . 😉

jonuska
8. okt 2010

@ruzenkas ahojky to mě mrzí že ti není moc dobře☹

já jsme z prostějova..-.to je přes celou čr☹

holky kdo budete chtít poslat andělíčky v neděli??? 🙂

miruska15
8. okt 2010

Dievčata ahojte mam strašny den.Martin mal zase vystup a ja už nevladzem mam pocit že ako matka som zlihala,Predstavte si že ked som mala dom Anjelikov bol uplne vymeneny ešte som mu povedala že čo mu je že je sladky ako med.Ale teraz je to horšie ako to bolo normalne banujem že som ich poslala preč.Baby ja normalne uvažujem že ho prihlasim do niakeho diagnostickeho centra tu nič neplati ja som vzduch pre nho existuju len kamarati, frajerka a nikto iny.čo mam robit sedim tu revem a neviem ako dalej ☹

jankasz
8. okt 2010

@miruska15 ahoj,presne viem ako sa citis aj moja kamaratka prezivala presne to iste...niekto prejde pubertou,ze ani nevie,ze mal pubertu a niekto so sebou strhava vsetko...kamoska bola potom na rodinnych konstelaciach...povedala,ze jej to aj na chvilu pomohlo... tie decka maju poblaznenymi hormonmi zahucanu celu hlavu,vobec nerozmyslaju co hovoria a ako konaju...v zachvate hnevu povedia cokolvek...neboj sa vsetko raz preboli,mozno pri maldsich detickach ani nebudes vediet,ze nejaka puberta je,mozno je to len nejaka skuska,ktoru musis zlozit aj ked velmi kruta,ale verim,ze to vsetko preboli a prejde...drzim ti palce a ak chces poslem ti naspet anjelikov,teraz su u mna alebo skus aj tie konstelacie....vela stastia 😉

jonuska
8. okt 2010

@miruska15 tak u nás co jsou andělé..tak je to vzhuru nohama.malá má záchvaty řevu hl.před spaním strašně zle spává☹už nevím cos ní
a my dospělí jsme si taky vjeli do vlasu☹

miruska15
8. okt 2010

@jankasz vieš prave teraz mi to je ešte viac luto ked sa staram o maleho a takto isto som vypiplala aj jeho a teraz ja som ta najhoršia čo som cele noci nespavala lebo mal astmaticke zachvaty.Tu neplati ani po dobrom ani po zlom.Mam pocit že sa to neskonči.Cez prazdniny som mu našla vojensky tabor s očakavanim že mu to niečo da.Dalo na dva dni potom to bolo take iste.Viem že s nim hraju hormony ale najhoršie že on sa za to skryva nie raz mi povedal ja som v puberte musiš to so mnou vydržat...Takže on mi škaredo vynada a schovava sa za pubertu .

miruska15
8. okt 2010

@jonuska ja som na dne čo by sme sa mali radovat sdeti tak som neštastna že ich mam.S chlapom sa hadame ja sa nemam komu vyžalovat všetko dusim v sebe a potom ma zavali zachvat plaču ako teraz a neviem sa zastavit.

jonuska
8. okt 2010

@miruska15
to je mě líto
já teda chlapa nemám..ale hádm se s mím otcem☹
Jonuš v noci strašně řve on to špatně snáší☹
já ji ještě kom a nemužem odstavit ..jinak pořád řve..tak kojime dál a ted stejně řve i když kojíme už nevím co s ní.já jsme ráno zplně ko
a to mám fungovat se třema dětma☹
navíc s emi budí v noci asi po hodce a pul se strašným pláčem

jo a puberty se bojím...strašně 😕 🤐

jonuska
8. okt 2010

@miruska15 no a Honzík ve škole to taky není uplně ready☹
on má hyperaktivitu a lehkou mozk.dis...a přijde mi že ve třídě 30dětí se ani moc učitelce nechce to akceptovat a pomoct mu☹tak jsme objednaní do pedagog.psycholog.popradny a uvidíme☹

miruska15
8. okt 2010

@jonuska tak takehoto maleho ma kamaratka.Každe rano mi vola zbita po noci čo jej maly nespal.Tiež ho koji a budi sa jej s plačom každu chvilku.Je to na mašlu ale čo spraviš si nevyspata.vyčerpana a musiš fungovat.A ked vyrastu tak ta pošlu do pr....

jankasz
8. okt 2010

@miruska15 ja tito verim,tito pretrpis,ale nezabudnes...aj moja mama brata vypyplala,ked mal 40-tky horucky,uz myslela,ze jej umrie,vzdy,ked bolo zle vzdy zanho vsetko zehlila,otec ten mu nic nepovedal,ale ked mu uz bolo dobre poslal ju aj do pip...a mama ta sa naplakala a naucila sa stym zit,teraz ked je starsi sa nevie tak zdoverit,aj ked ma manzelku,nevedia sa tak otvorene porozpravat,lebo on mal len kamaratov,kamarati mu vzdy pomohli,ti su jeho zivot,ale to ze zivot mu dali rodicia to ho nezaujimalo...tebe nic ine nezostava ak si veriaca obratit sa na Boha alebo komunikuj s anjelmi a pros ich o trpezlivost a mysli pozitivne,ja viem,ze je to velmi tazke a zvlast ked je clovek citlivy,ale musis prekonat samu seba a vydrzat to koniec koncov je a aj bude to tvoje dieta stym nic nenarobis,ani vojensky tabor to nezmeni...aj my sme brata dali na vojnu,otec mu to vybavil,bol tam rok, ritku mal scvrknutu,ale ked prisiel domov zas bol taky ako predtym,to uz musi mat v povahe...inak si to neviem vysvetlit...musis verit,ze to bude lepsie a skus ist na tie rodinne konstelacie,nic za to nedas....

miruska15
8. okt 2010

@jonuska to je dobre aspon budeš vediet na čom si.Ja som momentalne tiež nahnevana na Ivankinu učitelku.Doniesla mi 5 s matematiky tak strašne plakala a ja som plakala teraz,Teraz by chceli mat s druhaka piataka.Bola chora tyžden nebola v škole a ked prišla tak uč. im dala 5 minutovku takeho hada.Ked sa raz pomyliš maš zle všetko a jasne Ivka sa pomylila a ma 5.Tam deti dostali bud 1 alebo 5.Ale to su osnovy.

miruska15
8. okt 2010

@jankasz rodinne konštelacie čťo to je neviem. Ja mam pocit že Martin zdedil všetko zle po mojom bratovi,sestre po mužovom bratovi ale možno už blaznim.Vieš ked tz kamarati su viac ako rodina to poznam moc dobre.Moj brat ked ma nepotrebuje ani nezavola a ked je v srač...tak si spomenie aj na rodinu.A taky je aj Martin ked mu je dobre tak som zla ale ked mu je zle tak som mu dobra.Nomožem sa cez to preniest ja som mala s mamou užasny vztah a toto ma ubyja že neviem vyst so synom.

jankasz
8. okt 2010

@miruska15 rodinne konstelacie,je taka metoda na dblokovanie,ked je chyba v rodinnom systeme,ako napr, s bratom s manzelom,proste s niekym s kym nemozes vyjst a nevies si vysvetlit preco...ja som tak mamu neznasala,stale sme sa hadali a bola som na odbloku a teraz mame uzasny vztah...neviem odkial si,ale jedna pani v dubnici nad vahom je velmi dobra,chodila som knej...aj Ivan tu nieco pisal o konstelaciach,tak mozno by vedel aj on poradit...

http://www.jinjang.sk/index.php?go=konstelacie

miruska15
8. okt 2010

@jankasz Dubnica to je kusok od nas ak maš čislo tak pošli budem rada vyskušam.

jery51
9. okt 2010

@miruska15
je mi luto miruš...no čo ti poradiť..sama vieš že deti si nás vyberajú a má vás to všetko niečo naučiť...asi máte nejaký blok to fakt...ked stále nejaké spory...ono väčšinou medzi rodičmi a deťmi sú najemotívnejšie...ked si pomyslíš, že si mu dala život a starala sa o neho...puberta je možno len štartovacia čiara, na to aby sa v ňom niečo pohlo...skús nejaké odblokovania...kolko je od teba Považská Bystrica,???ak by si tam bola ochotná ísť, dám ti kontakt na jednu pani..je super...daj vedieť

miruska15
9. okt 2010

@jery51 ved ja byvam priamo v PB.Sem s nim.už som volala aj do tej Dubnice ale ma vypnuty mobil budem skušat dalej.Ale daj č. budem rada napiš do IP aj viacej o tom dik moc ste zlate.

jonuska
9. okt 2010

babulky kdo chce zítra poslat andělíčky?????
mám jen jednoho adepta zatím

uskamuska
9. okt 2010

ahojte dosť smutné témy tu máte.Baby hlavu hore ja mám tiež doma začínajúcu puberťáčku,tak dúfam,že to zvládneme 😖 .

uskamuska
9. okt 2010

ešte by som potrebovala vysvetliť čísla 0 a 8.Motylka ich v piatok všade na autách videla ale momentálne nemôže to tu napísať tak ma poprosila či by ste jej to nevedeli vysvetliť.Ďakujem

shupolienka
9. okt 2010

ahojte babulky 🙂

@miruska15 je to tazke s tymi pubismi 😒 . Boli to velmi ked sa tak dieta sprava k rodicovi ☹ . Mne ked ten moj 10 rocny v navale hnevu povie ze ma nema rad, a ze by sa najradsej odstahoval prec odo mna tak ma az pri srdci pichne a musim ist z izby prec lebo mi je do placu. A potom som isla za nim a nasla na dverach jeho izby nalepeny papier s oznamom ze zakaz vstupu mame - navzdy ☹ . A to este nie je v poriadnej puberte. 😖
Ale tak si musim zaklopat v poslednom case je to trosku lepsie, ale ktovie dokedy 😒

alfomilka
9. okt 2010

aj ja mam zatial len 1 adepta, komu poslat este?

jonuska
10. okt 2010

ahojte ještě jeden..komu komu 😉
holky dnes je magické datum 10.10.2010 tak at vám to nějaou magii a kouzlo v tom dobrém smyslu přinese🙂

mě se dnes zdál zvláštní sen..viděla jsme v noci na obloze záblesky,a potom ohnivou kouli která letěla na zemi..nějaká kometa či co..nevíte někdo co to znamená???????????

jonuska
10. okt 2010

tak jsem si něco našla Oheň - ohnivé znamení na nebi viděti : drahota, vpád nepřítele, zlo všeho druhu 😒 😒

linette
10. okt 2010

pekný deň prajem všetkým 😵

našla som zaujímavú stránku, tak ju sem pridávam ..
http://www.vedy.sk/sk/vedy.php