Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
20. jún 2010

som sa potesila tej pesnicke ako male dieta 😅

linette
20. jún 2010

a trocha srandy .. 😀 😀 😀 ale je taky zlaty 🙂 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=epPVIIArJ0s
linette
20. jún 2010

baby kde ste vsetky? .. tu je take hrozne uprsane pocasie .. a ja si tu vediem monolog ..

marianka79
20. jún 2010

ahoj ja som tuuuuu

marianka79
20. jún 2010

som spomínala že somnašla tie štvorlístky a ked som si zapla ráno notebook a kona tak prvé čo mi buchlo do očí bol fotoalbum so štvorlístkom a pod ním nápis--budeme traja 😅 óóóó že by??? 😕 😕 😕

amirah
20. jún 2010

ďakujem linette, no veď to je práve ten problém, že na internete sú ponuky, ale nie som si istá. Preto sa pýtam priamo, či by mi niekto nevedel odporučiť niečo spoľahlivé. 🙂

marianka79
20. jún 2010

https://www.modrykonik.sk/ ----tu je to 😉

marianka79
20. jún 2010

@jery51 to je ako včera ked som malého učila stát a bežkat jajaj musela som teda stále za ním potom behat ale uži si to je to zlaté ked také malinké nožičky cupitajú a teraz v lete to bude super 😉

marianka79
20. jún 2010

@linette cranberries poznám to fičalo ked som mala 15rokov aj zombie a iné od nich 😉

marianka79
20. jún 2010

@amirah máš také arabské meno 😉

marianka79
20. jún 2010

a zase ja trpím sebemluvou-písaním lin 😀 😝

marianka79
20. jún 2010

@linette u vás prší tu si vtáčiky spievajú síce nie je teplo ale slniečko je a občas mráčik 🙂

marianka79
20. jún 2010

hop som chcela mapu kde pojdem na dovču a nepodarilo sa 😅 😕 😝

marianka79
20. jún 2010

lin toto je moja srdcovka si mi niečo pripomenula 😔 dakujem moja možno znamenie ktovie 😉

https://www.youtube.com/watch?v=l4M9MZRGZTc
linette
20. jún 2010

@marianka79 moze ist o znamenie 😵 😵 ale mozes si to aj tak vysvetlit, ze ta caka stastie, pretoze stvorlistok je pre stastie 😵 😵

linette
20. jún 2010

@marianka79 niekedy sa treba povypravat aj sam so sebou, no nie? 😀 😝 ... mne medzitym dosiel samec .. a akurat odisiel uz ☹ dnes tu bol kratko ..

linette
20. jún 2010

@marianka79 prsalo ale uz slniecko svieti ..
vcera bol u nas sunrise .. a ja som nesla 😠 😠 som sa v noci zobudila ako morandi spieva .. a spieval aj angels 😵 som ho pocula az ku nam 😅

linette
20. jún 2010

a kam sa chystas na dovcu? 🙂

marianka79
20. jún 2010

ajoj morandi teda nemusím 😖

marianka79
20. jún 2010

do chorvatska na makarsku riviéru-baška voda

marianka79
20. jún 2010

lin a potom som našla 9 5lístkov 😲 😀 😝

linette
20. jún 2010

mne sa morandi celkom lubi 🙂 a ta pesnicka angles .. som si po dlhom case pustila dnes klip, este som si aj poplakala ..

https://www.youtube.com/watch?v=P94hxfJEw-o
linette
20. jún 2010

@marianka79 na baske voda som bola 😉

linette
20. jún 2010

@marianka79 ja storlistky som nikdy nenasla .. ked uz tak len trojlisky.. same trojky ..
patliskov? 😅

marianka79
20. jún 2010

a ako tam bolo? ževraj sú tam piesočnaté pláže

linette
20. jún 2010

si pozri cislo pat a devat 😉

marianka79
20. jún 2010

hej 5 hodím foto 😵

miruska15
20. jún 2010

ahojte babeny.Ja som si dnes vyložila sen ktory sa mi snival asi pred tromi dnami.škoda že to neviem hned.Snival sa mi sen s Otcom a boli sme v jednom vchode v Panelaku .A včera som stretla znamu mojej maminy a ta mi povedala že jedna ženska rozprava nepravdive veci o mame.A hadajte kde ta ženska byva v tom panelaku,ked som si to dala do kopy až ma zamrazilo.Milu pani si zastavim a porozpravam sa snou.
Lin pekne vecičky si tu dala.

linette
20. jún 2010

@marianka79 ja som mala cvicky .. je to take rusnejsie .. ale chorvatsko same o sebe neni rusne .. ale baska voda je dobra, lebo som tam zahliadla aj nejaku disco 😉 ludi tam bolo hlava na hlave .. pekna je 🙂
my sme isli z dovolenky domov a vtedy cestou sme sa zastavili jeden den na baske v .. inak sme boli v bosne a v gradaci .. na gradac by som sa vratila, tam je more nadherne.. ale je to dost dole uz ..

predpokladam, ze pojdes do apartmanu? .. alebo hotela? ... ak tam nebudes mat plnu penziu alebo ai tak si priprav penazenku .. 2 decova fanta stala vlani 2 eura .. 😕