Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

pikino
20. feb 2013

@ssisska a na akom fotáku si to fotila?

tatinka
20. feb 2013

baby mne sa dnes snival sen,,,ja s maminou a sesternicou sme boli u nasich v obyvacke, mamina sedela, a sesternica pri nej stala a objimala ju, sesternica pri tom bola tehotna ( ona je tehotna aj v skutocnosti ) a oblecena v ciernom, ja som stala oproti nim asi dva metre od nich, oni dve sa na mna pozerali, daco si sepkali a usmievali sa na mna,,,,

beruska9561
20. feb 2013

Dievcence mna uz davno mata jeden sen,ktory sa mi v casovych intervaloch opakuje..ide o sen,vzdy sa balim,lebo odchadzam na dovolenku,raz mam problem s tym,ze sa bojim,ako zvladnem let lietadlom,inokedy zas nezbalim napr.dcerke lieky,kt.potrebuje,inokedy sa zas bojim,ci sa bude mat kto starat o mojho psa v case ked budeme dovolenkovat. Tento sen sa mi sniva so zeleznou pravidelnostou,hoci v skutocnosti ziadnu doolenku neplanujeme,vzdy je v sne pritomna ta cinnost,ze si balim veci,no zaroven aj nejaky ten strasiak z cesty a pod 🙂

ivi87
22. feb 2013

Ahojte kočky, dlhšie som tu nebola, zas mám čo robiť, aby som vás prečítala 🙂

a rovno sa aj opýtam, mali ste niekedy ten pocit, že je "niekto" s vami? ja neviem čo to mám v posledných dňoch, no stále sa vedľa mňa či za mnou niečo mihne, až sa zľaknem. cez deň je to o.k., no večer, keď idem s hafkáčom von, tak sa necítim moc dobre, resp. v bezpečí, lebo sa kukám kade tade ako šišina 😀 lebo neviem či je to niekto reálny alebo neviem čo 😀 cez deň sa nad tým len pousmejem.. ale neviem prečo sa mi toto začalo robiť.... 😕

Prajem vám pekný dník 🙂

ivi87
22. feb 2013

@ssisska
@pikino
no kočky, som zvedavá teda aj ja... mám zimomriavky z tých fotiek 🙂 môže to byť duch?

pikino
22. feb 2013

ja neviem čo si o tých fotkách myslieť. mne to totiž pripadá ako osvetlený film preto som sa pýtala akým fotakom je to fotené.

@ivi87 ty šišina 😀 ak máš pocit že s tebou niekto tak s tebou je. Teraz otázka že kto to s tebou je.

ivi87
22. feb 2013

@pikino možno je tu otázka ohľadom tej fotky - že či pri malom synovcovi sa tieto svetielka vyskytujú na väčšine fotiek alebo len na týchto dvoch.. alebo napr. či aj pri iných ľuďoch v danej miestnosti.. ? 🙂

ufff, až ma zamrazilo.. lebo toto sa mi nikdy nestalo, že by sa mi niekoľkokrát za deň či večer len tak niečo mihlo.. niekedy v minulosti som mala pocit akoby bol niekto pri mne ale to prešlo... ale toto čo sa deje teraz, tak to si vysvetliť neviem, takto to ešte nikdy nebolo... prečo ja? kto to môže byť? to sa asi nedopátram nikde, že? 😀

ivi87
22. feb 2013

baby, na tej pravej fotke.... to čo je tam vidieť v pozadí za tvár? je to odraz niečoho alebo čo? vidíte to tam?

pikino
22. feb 2013

@ivi87 myslíš to čo vyzerá ako opička?

a behá ti mráz po chrbte ked je to niečo pri tebe? Lebo ak hej tak vtedy to určite nie je anjel. Možno nejaká dušička čo sa chvilu potrebuje pri tebe hriať. (nechcem rovno napísať že ti cucá energiu) 😝 A možno len na teba niekto dáva pozor, možno máš obdobie ked potrebuješ aby pri tebe niekto bol a možno si si len niekoho so sebou doniesla, nebola si v poslednej dobe v nejakej starej budove, alebo v nemocnici, starobinci no proste niekde s historiou.

ivi87
22. feb 2013

@pikino to čo je nad chlapčekovou hlavou, naľavo od toho odlesku... noo vyzerá to ako opička 🙂 to je odraz niečoho alebo čo to je? 🙂

nooo cez deň mám normálny pocit, nevadí mi to, ako som hovorila, len sa nad tým pousmejem a idem si ďalej, no večer mám normálne strach, možno je to tým že je tma a ja sa bojím, že či ma niekto nesleduje a už si robím scenáre v hlave 😀 ale keď je so mnou niekto, tak sa to nestáva 😒
a je pravda, že bývam neskutočne unavená (teda okrem dneška akosi 🙂 možno je to tým, že je piatok 😀 ), ale v poslednej dobe by som bola v posteli porád furt 🙂 a možno je to tým počasím... 🙂
hmmm.. v žiadnej starej budove či nemocnici som nebola... ktovie čo to je.. možno to prejde.. čo sa mám s "ním" začať rozprávať? 🙂 nech je so mnou kľudne cez deň, ale večer nech ma nestraší 😀

nemala si aj ty niekedy takýto pocit? čo si robila, ak áno?

ssisska
22. feb 2013

Je to fotene so starsim fotakom,ale len na tychto dvoch fotkych su tie bodky.Ten dom je uz stary ma svoje roky,kde fotky vznikli.Neviem ci urobil chybu niekto vo fotoatelieri ale myslim si ,ze nie,lebo mne tie bodky tam velmi vadili a nevedela som si to vyvetlit co to je.Keby tie fotky boli poskodene viem ako vyzeraju,napriklad ked su od vody tak sa zafarbiia na bledo oranzovu ale tieto fotky neboli mechanicky poskodene.Je to akoby uz v nich.Ked mas pocit ze je niekto pri Tebe a mas strach je to nieco negativne,ale ked nemas ziadny pocit len neutralny a citis niekoho tak je to nieco dobre.Keby ste videli fotky kde ma kamaratka fotila v restauracii,to by ste sa cudovali.Zachytila na tych fotkych nieco nadprirodzene ,co sa drzi v mojej pritomnosti ale je to biele ziarive svetlo,a to predsa nie je nic negativne,jedna liecitelka mi tvrdila teda viacero ,ze sa na mne prizivuje neaka energia,ale ja som sa s tym uz zmierila a beriem to uz normalne.TA fotka mi len potvrdila ,ze nie co pri mne je ale neublizuje mi to ani neberie energiu.Na tej jednej fotke mam dokonca inu farbu oci ,bledomodre oci.Su to naozaj zvlastne fotky na zamyslenie.

silviadaisy30
22. feb 2013

@ivi87
@pikino aj ja tam vidim akoby opicku 🙂

pikino
22. feb 2013

že opička 😀
Ja teda tie fotky uzavriem, tak že z nich nejde nič negativne, tak by som sa nestresovala.
čo sa týka energií tak tie nás cucajú neustále, najjednoduchšie je im proste povedať že si to neželáš a poslať ich preč. Oni cucajú vtedy ked im dovolíš.
Mne sa stáva často, že cítim že nie som sama, aj teraz cítim, že nie som sama. Ale neriešim to, viem že mám svojho anjela strážneho, ktorý každú rado by priciciavajucu sa potvorku odoženie, stačí iba poprosiť. A tiež pomáha ked pred vstupom do domu požiadate archanjela Michaela aby vás ochraňoval a vytvoril vám štít. Tiež som počula že by sme si mali omývať podrážky od topánok ked prideme domov lebo si na nich nosíme do domu zvyškové energie.

Inak tie fotky z reštiky by ma zaujimali 😀

ssisska
22. feb 2013

Poslala by som Ti ich ale uz len na tvoj mail.Nie som prave typ,co zverejnuje fotky takto na internete.Je to fotene z mobilu,a musim ich este stiahnut .Zajtra budem mat hadam cas to urobit.

tatinka
23. feb 2013

baby mne zas zas aky sen zvlastny snival, ze som bola u seba v byte, bola uplne vsade tma v celom byte, dakto bol schovany na chodbe a vedela som ze ten cudzi muz ma napadne ked na chodbu pojdem, bola som v kuchini a tam bol so mnou dalsi muz len si neviem spomenut ci moj brat alebo moj priatel, no a ten bud brat alebo priatel siel na chodbu a ten cudzi muz ho tam napadol, tiez som rychlo sla na chodbu a ten cudzi muz toho moho brata/priatela zavliekol do kupelne a tam tiez bola tma ale bolo tam okno, tam ho bil a ja som stala na chodbe a kricala na nho aby prestal a chcela som ho ist zastavit ked v tom som zrazu presla do ineho sna kde som zas bola v kupelni ale uz nebola tma, boo svetlo a bola som tam sama, kupelna bola v stave prerabania , tiez s oknom a z vodovodnej rurky kvapkala cista voda, potom vobec neviem co ma to zrazu napadlo v tom sne taka myslienka ze to vsetko co sa mi snivalo malo poukazovat na to ze mam problem ale ked sa mu postavim zoci voci tak ho viriesim a vyjdem na svetlo a normalne ked som uz bola vo faze prebudzania sa zo sna tak som samu seba pocula ako si mrmlem nahlas afirmacie na ocistenie sa od zlej energie a na odpustenie hriechov....
trochu som si ten sen aj skusala rozobratl ,,,,,

pikino
23. feb 2013

@tatinka sisi aj odpovedala 😀

mne sa dnes tiež sníval sen. Teda vela ale tento ked som sa uprostred noci zobudila som vedela, že si musím zapamatať. Ležala som v posteli a zobudila sa, nadvihla som hlavu a videla ako sa otvorili dvere a dnu vošla postava
postavila sa k posteli k mojim nohám a dotkla sa ich. Potom prešla k boku postele dalej odo mna ja som ležala otočená od nej ale mohla som nadvihnuť hlavu a ked som sa za nou otočila celá žiarila jasným zlatým svetlom a ja som si iba povedala že aké super že je tu so mnou moj anjel strážny. Vyzeralo to ako začiatok nejakého obradu, ale som sa bohužial zobudila. Vôbec som sa nebála, tešila som sa že ma prišiel pozrieť. Ešte som zabudla že večer som si ťahala anjelske karty a vytiahla som si archanjela Uriela, takže to beriem ako odkaz od neho. 😉

ssisska
23. feb 2013

Ja mam uz dve dni velmi dobry pocit a citim sa bezpecne,hlavne ked idem niekde autom.Totiz som si s priatelom kupila maleho anielika ako lezi na bruchu a chrani nas celym telom,nalepili sme ho na prednu stranu auta z vnutornej strany.Je to ako talizman,ktory nas ma chranit na cestach.Uz som si kupila vela malych sosiek s anielmi ale vzdy ked som sa stahovala na nove miesto stalo sa mi najprv ,ze pri stahovani som posunula nabytok a aniel mi padol na zem a sa rozbil sa .Pri druhom stahovani,mi niekto ukradol taku velku krasnu sosku,robila som cirkus ale nikto sa nepriznal,mala som aj zlate nausnice anielikov,tie mi tiez ukradlo jedno dievca.Co to znamena?

pikino
23. feb 2013

@ssisska že ťa majú zlodeji radi? 😝 Možno iba tolko že sa netreba viazať na materiálne veci.
Ja mám tiež v aute anjela, sošku, mojej malej ju darovala jedna teta v obchode ked sme boli na dovolenke, tak
verím že nám prináša šťastie.

ssisska
23. feb 2013

Ale ja som uplny opak,a na taketo veci ako kradnutie by som sa nikdy neznizila.Upne zlodejov neznasam,uz mam na nich pomaly alergiu,neviem ci su kleptomani ale jednoducho si privlastnia moju vec a myslia si ze je to ok.Ale nie je!Ja viem,ze Boh to vidi a cez jeho sud taketo veci neprejdu!Aspon na neho sa mozem spoliehat ,ze je spravodlivy a zlodejov si poda.Mas pravdu som tak trochu materialistka,ale mam rada pekne a kvalitne veci a to nie je predsa hriech.

tatinka
24. feb 2013

@pikino pekny sen si mala, taky stastny a urcite si potom vstavala s dobrým pocitom ....🙂
ja mam tiez anjelikov, aj knihy,,,mam anjelika plodnosti je to zena v modrym satach toho mi dala mamina, anjelika pre stastie ten je v ruzovom a lezi na brusku toho mam od jendej pani kvetinarky zadarmo ked som mala promocie, dasieho som si kupila na trhu takeho malickeho velmi sa mi pacil vyzera ako dieta sedi a ma rucky zopnute k modlitbe, dalsiu sosku som kupila teraz na Valentina- sedia tam dvaja anjelickovia na mesiaciku drzia sa za ruky a pozeraju na cervene srdiecko ktore jeden z nich drzi , potom mam este dvoch ale tych chcem dat ocistit ked bude spln len vzdy na to pozabudnem....

slecnalu
24. feb 2013

Určite áno 🙂 vždy keď ich poprosim o pomoc, okamžite pomôžu 😉

pikino
24. feb 2013

@ssisska ak si materialistka ako píšeš tak potom mi je tá strata vecí jasná. naša karma (osud, Boh) nám vždy dáva do cesty veci, o ktorých by sme mali premýšlať, zlozvyky ktorých by sme sa mali zbaviť, vzťahy ktoré by sme mali liečiť atd.. .
Jednoducho dostávaš upozornenie, že veci nie su doležité. Neviem či veríš v reinkarnáciu ale ak ano, tak ja verím v to, že každý človek si pred narodením vyberá čím chce byť, vyberá si čo bude robiť a ako sa bude chovať a vyberá si aj ludí ktorí mu v tom budú pomáhať, a podla toho všetci tí zlodeji ktorí ti zobrali nejaké veci sú vlastne len duše ktoré ti pomáhajú na tvojej ceste a tým pádom žiadny hriech nemajú - samozrejme to sa týka života po smrti. V tomto svete materiálnom v ktorom žijeme by samozrejme potrestaní byť mali a to že robia niečo zlé sa u nich odzrkadlí na ich terajšom živote lebo tak si to vybrali.

ssisska
24. feb 2013

Nie je to pravda,ze niekto ti nieco ukradne tak je to spravne.Boh nam dal slobodnu volu a kazdy jedna podla svojho svedomia a vedomia..Dost som sa zmenila za posledne roky a naucila som sa druhym davat a poskytnut im pomoc.Vsimla som si ,ze to co je pre mna samozrejmost je pre druhych nieco nepochopitelne a zbytocne.Ludia su velmi zahladeni do seba a svojich starosti.Ja si napriklad vsimam ludi na ulici bez domova a vzdy ma samu napadne ,ze im musim neako pomoc.Naucila som mojho priatela ,ze musi mysliet aj na druhych a darovat veci ,ktore su stale uzitocne ,ale ked ich uz nepotrebuje,treba ich poslat ludom ,ktorym posluzia.Som od neho mladsia ale on mi povedal ,ze nikdy niekoho ako som ja este nestretol a ani nema nikoho znameho kto je takyto, taketo veci ako myslenie na druhych a darovanie veci nikdy nerobil.Ani jeho brat ani bratova zena.Pritom su to ludia co su financne zabezpeceni a maju vsetkeho dostatok,stale im nie je dost,a chcu viac a viac.Vsimam si ludi co maju vela starosti ,ale nevsimaju si tych co naozaj potrebuju pomoc a su naozaj v beznadejnej situacii.Dostali sme sa do prechodneho veku a je nasou povinnostou zmenit nas postoj a nase myslienky a skutky.Ludskost a nezistna pomoc ,z nas robi duchovne vyssie bytosti,take ake chce nas Boh.Keby existovala len laska ,ochota pomahat a davat tym ktory maju naozaj malo,na svete by zavladla rovnovaha,a neexistovala by ,chudoba,nedostatok,hlad a bieda.

pikino
25. feb 2013

@ssisska ja som nenapísala že je to správne, napísala som,že oni si vybrali že budú zlodeji a ty si si vybrala že ťa okradnú. Tá spravodlivosť o ktorej píšeš je len vec nášho sveta a našho života. Možno aj ty si bola v minulom živote zlodej alebo vrah. Možno preto teraz si taká aká si že pomáhaš druhým a snažíš sa meniť svoje okolie k lepšiemu. NIečo z tvojej minulosti ťa proste zmenilo k lepšiemu tak to má byť.

ssisska
25. feb 2013

Ja som nebola ani zlodej ani vrah.Svoje silne moralne vlastnosti som si preniesla z minuleho zivota,a co sa tyka tych minulych zivotov bola som na regrese a asi viem.Bola som krajcirkou,bojovnikom,vojakom a sudcom.

ivi87
25. feb 2013

@pikino ďakujem, skúsim poprosiť 🙂

pikino
25. feb 2013

@ssisska na regrese ti nepovedia všetky minulé živote pokial viem, iba tie na ktoré si spomenieš. a vojak a bojovník síce nie su priamo vrahovia aj ked neviem v ktorom storočí si žila, ale tiež zabíjali ked museli aj ked v službe vlasti. A možno si len velmi mladá dušička ktorá ma toho ešte vela pred sebou. Každopádne nebudem ťa presviedčať lebo každý máme tú svoju pravdu a nikto nevie kde je naozaj tá 100% pravda, pokial ho neklepne pepka 😀

Ja si v klude priznám že som bola určite aj vrahom a aj zlodejom. Neviem ako stará duša som, ale myslím že dosť stará.
Aspoň tak mi to príde podla toho čo cítim. Regres sa mi zdá zbytočný. Ja som sa bavila osobne s regresným psychoterapeutom a ten mi hovoril že 99% percent našich problemov si donesieme z detstva alebo z prenatálneho života a len velmi málo z minulého života. A to sa väčšinou týka toho ako človek umrie, hlavne ked umrie rýchlo a nestihne sa s tým vysporiadať.

tatinka
26. feb 2013

@pikino mna by zaujimalo cim som bola v minul,zivotoch ale to len tak so zvedavosti, priznam sa ale ze nemam odvahu ist na regres, inak dakde som citala ze sa neda v hypnoze nazerat do minul, zivotoch, ze je vraj vedecky dokazane ze aj ked si v hypnoze na daco clovek spomenie tak je to skor to co zazil ako batola a casom na to zabudol,,,ale len som to citala , ci je to pravda netusim 🙂

ssisska
26. feb 2013

@tatinka
Regresna terapia je lahsou formou hypnozy.Regres nie je hypnoza.V hypnotickom stave je clovek v hlboj hladine alfa,kedy je mozne s nim aj manipulovat.Regresna terapia nie je nebezpecna,len musis mat zmysel pre predstavivost.Kazdy si nedokaze spomenut na svoje minule zivoty.Je to nieco ako dar.Ja som si rovno spomenula na jednom regresnom sedeni na 5 minulych zivotov a ta terapeutka bola so mnou spokojna,pretoze ako sama tvrdila,z niekoho to tahala ako z chlpatej deky.Aj doma som si to skusala a spomenula si este na tri.Vidis svoju tvar,vies ci si zena alebo muz,vies ze mas deti,rodinu alebo si slobodny.Musis nechat svoje myslienky a spomienky same od seba plynut,vsetko co ta napadne aj neaka vec co nema zmysel na zaciatku potom zapada do mozaiky.Len nesmies nic silit,ono tvoje podvedomie si na to spomenie samo.