Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
25. sep 2009

Že by 😵 ?

mywiel
25. sep 2009

Dali no tak vidis nasla som ti dovolenku na buduce leto... 😉
Adina moj kocur ale tak isto ako Kaya tiez kuka na jedno miesto do neznama bez pohnutia...asi moj otec, si teda ja myslim, alebo sa obcas objavi Kayikin anjelik, lebo ten nas spravadzal pri porode aj pocas mojho tehu, daval Kayi energiu...ked som bola tehula. 😵

adina22
25. sep 2009

myw - to je kraasne 😉 Ja anjelov nevidim ale niekedy citim ich pritomnost

dali4
autor
25. sep 2009

myw... jé to by bola fakt paráda 😵 . No, na najbližšie leto to ozaj nevidím 😀 ale verím že raz sa na také miesto určite dostanem...

mywiel
25. sep 2009

No vzdy ked k nej pride tak citim tu zvlastnu vonu levandule ako pri porode... 😵 😵

adina22
25. sep 2009

ja sa ani nepozastavujem ked Natalka ukazuje tam je ujo a ja pozeram na poorane pole kde nikde nikoho 😉 beriem to ako prirodzene ze vidi co ja nie 😵 Ved to ty si mi bib povedala ze je modra ze?

mywiel
25. sep 2009

Dali to sa tvori na celom svete ale tam najviac okolo to Stonhange, ale neboj to sa tvori kazdy rok uz dlhé roky, takze raz to urcite zazijes, to co som tam zazila ja. 😉

dali4
autor
25. sep 2009

adi aj ja ich cítim 😉 . Vždy okrem iného aj vtedy ked som chodievala z roboty tak ma sprevádzali domov, cítila som ich za chrbtom. Neviem prečo práve vtedy 😕 asi že som bola velmi unavená? Tak mi asi dávali energiu ?

mywiel
25. sep 2009

No ja Kayi hovorim, ze kto nas prisiel pozriet? Urob mu pa pa posli pusinku a ideme buvat teraz... 😠 😀

adina22
25. sep 2009

myw - wau ten anjel ma vonu levandule?ja mam rada vonu jazminu 🙂

mywiel
25. sep 2009

Ano ma svokra mi vravela ze to preto lebo oni maju vysoku vybraciu tieto bytosti, ucitelia atd. ked som jej to rozpravala, a casto v noci ked zaspavam s Kayou a hovorim je Anjelicku nas straznicku opatruj...tak citim tu vonu potom. 😵

mywiel
25. sep 2009

Ak sa mi nepodari babo do leta, tak tam cestujem a objednavam si dalsie... 😉 😀 😀 😀 😵

mywiel
25. sep 2009

boze vibraciu... 😅

dali4
autor
25. sep 2009

myw... a ked do tých ruhov vojdeš a cítiš tu energieu, ktorú si samozrejme asi na vždy zapamatáš... myslíš že to človeku dá aj niečo iné do budúcna? Nejaké iné dokonalejšie vnímanie, alebo je to "len" o tom pocite silnej energie v tej chvíli ked si tam ?

denisocka
25. sep 2009

moja kamoška mi hovorila,že jej syn 4r ma tiež kamarata, zabudla som meno,alu už som jej pisala nech da vedieť

mywiel
25. sep 2009

Da je to velmi komplikované a nie som fyzik ani chemik ale kazdy crop do ktorého vstupis ostane jeho obrazec navzdy v tvojej vode, lymfe, proste v tele...vysvetlim 😕

dali4
autor
25. sep 2009

Ja niekedy zacítim vonu kvetov ale neviem či to je levandula 😕 ... skor asi nie... skor mi to ruže pripomína 😅

bibula
25. sep 2009

to su mrtvi 😉

mywiel
25. sep 2009

Ked mas napr. crop ktory ma tvar dajme tomu hviezdy, tak ked das do jej stredu flasku s vodou tak ta voda sa nebije energiou z toho cropu a ked ju potom das zamrazit a pozeras cez mikroskop ten lad tak v tom lade presne vidis tvar toho cropu v ktorej sa ta voda nabijala. A takto isto reaguje tvoje telo na kazdy crop, ten tvar cropu si tvoje bunky zapamataju a ostane to v tvojom tele navzdy. Tie cropy si nieco ako liecitelské energie, nieco ako kazdy anjel lieci nieco iné tak isto je to s cropmi a v kazdom crope citis nieco iné tym padom. 😵

mywiel
25. sep 2009

Bibula tak to bol moj otec. 😵 😉

dali4
autor
25. sep 2009

To vážne ? Je fakt že vtedy je to iný pocit ako ked anjelov cítim... Vtedy cítim LEN tu vonu.

dali4
autor
25. sep 2009

myw... tak to abysom obehala všetky 😀 No je to každopádne úžasné 🙂

mywiel
25. sep 2009

Inac tie cropy su nieco ako docasné posvatné chramy, kostol, nieco nebeské ale je to len docasné, nieco ako ked mnisy v Tibete vysypu z farebného piesku krasnu mandalu a nechaju ju odviat vetrom, zrak sa potesi, ucel to splni ale neostane to materialne...

denisocka
25. sep 2009

a tie cropy su len tam? mohli by aj tu na východe nejaky vyzniknut

mywiel
25. sep 2009

Dali kazdy rok je ich tam stovky... 😀 😀

dali4
autor
25. sep 2009

myw... ved po nociach, pri astrálnom cestovaní stíham, nie 😀 ?

mywiel
25. sep 2009

Deni nie len tam ale tam su najkrajsie, najviac a geometricky perfekcia proste, mozno sa objavia aj na vychode, ale niekedy si robia srandu ludia a vysliapaju si cropy sami a to je nieco iné to je vandalizmus...

Dali ak pojdes do tych cropov tak ti dam radu, zastav sa kym donho vstupis popros o dovolenie vstupit a vyzuj si topanky, chod ta naboso aby sa ten crop co najmenej znicil, aby si bosymi nohami lepsie citila energiu a aj z ucty k niecomu vyssiemu... 😉 😵

dali4
autor
25. sep 2009

myw... budem si to pamatat 😉 😵

dali4
autor
25. sep 2009

Taký pravý crop od nepravého je určite lahké rozponat... Hm ? 😕

denisocka
25. sep 2009

a ako dlho taky obrazec vydží? týžden,mesiac? a to ešte nikto neodfotil,ako ta gula lieta? ked sa vie že sa to robi tam a vela krát tak nastavim nejakeho špiona,nie?

idem si po dieťa, dala som ho kus tete