Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

denisocka
4. sep 2009

mohlo 😉

a kto z vás vidí tu energiu,ako v celest.proroctve?

bibula
4. sep 2009

jaaaaaaaa 😀

denisocka
4. sep 2009

tak že ty,to viem 😵 .... ja akurat okolo ruk vidím,a ked sa hrám že si rukami "tvarujem" energiu,ale okolo človeka celeho nie

denisocka
4. sep 2009

kde ste,ja lezim v posteli a asi budem citat L.hayovu

slavik
4. sep 2009

ahoj denisocka, dnes na obed odisla zasielka pre teba. Tak utorok očakávaj poštu 🙂

dali4
autor
4. sep 2009

Ja vidím akurát éterické tělo.To je ta prvá vrstva aury,má takú bielu dymovú farbu,ale iné nič😒 Kukám telku,ale nič tam neni...

slavik
4. sep 2009

inak ja vykecávam so sestrou na FB a asi pôjdem čítať celestínske proroctví

slavik
4. sep 2009

ja nevidím žiadnu auru ani energie ☹

j.a.n.u.s.
4. sep 2009

Ja taky a hlavne po orgasmu 😉

dali4
autor
4. sep 2009

Ja po orgasmu nevidím 😀

j.a.n.u.s.
4. sep 2009

Dela mi to jenom s Bobou...nikdy predtim jsem nic takoveho nezazila...dokonce citim jeho prichazejici orgasmus jako takovou kouli energie, kolem te druhe cakry...no a potom, jak tak sedime, vidim auru jeste vic, nez kdy predtim 😉

Hormonalni antikoncepce tuto moji schopnost uplne potlacila....nic, i orgasmus byl takovy plastovy...nevim, ma to na me strasny vliv!

Doufam, ze tim nikoho nepohorsuju...myslim, ze bavit se o lasce je dulezite....

Nas svet je v hroznem stavu...kolikrat je sex doma tabu...ale zbrane maji hosici uz v hrackach ☹ ...melo by se to zmenit. A o skolstvi ani nemluvim...proc se ucit letopocty?! Melo by se ve skole probirat tema jako umeni komunikace, umeni podekovat, poprosit...jakou to vse ma vahu. Jak se chovat v jakych situacich. Jak se postarat o pritele v nouzi...ja nevim, prijde mi to vse postavene na hlavu....anebo, ze bych byla blazen ja? 🙂

dali4
autor
4. sep 2009

Krásne si to napísala j.a.n.u.s.... a hlavne úplne presne 🙂 Myslím že o týchto veciach by sa malo hovoriť otvorene. Ja keď so synom preberám také chúlostivé témy tak hovorím k veci,úplne normálne a hlavne rozoberáme to z každej strany a vieme sa vždy rozprávať veľmi dlho.A to má iba 6 rokov 😅 .Ale čo keď sa na to pýta...tak mu to normálne vysvetlím,podľa mňa je to normálne.A aj to na ňom vidno... Dneska sme napríklad boli spolu v obchode a on sa ma na plné ústa úplne suverénne spýtal že ktoré vložky potrebujem,že mi ich podá 😀 ... Bol zlatý.Chcelo sa mi smiať,ale zadržala som to a povedala že ktoré a on mi ich podal... 🙂

dali4
autor
4. sep 2009

U tvojho priateľa vidíš auru preto,lebo ho veľmi miluješ... predpokladám 🙂 Je to o tej láske. Musíme sa učiť milovať všetko,okolo seba...všetkých ľudí,prírodu... Len touto dobou sme všetci otupený či čo...preto máme problémy s vnímaním energií... A s týmy zbraňami pre malé decká máš tiež pravdu.Ja som na to úplne alergická, nemáme doma ani jednu... a syn po nich ani netúži.

mywiel
4. sep 2009

Xixi no moj brat bol sokovany, ked som jeho dvojrocnej dcérke povedala, ze chlapci maju penis nie pindurik, ze vraj som ako z filmu so Swaznegrom o tych skolkaroch... co ja viem, mna to slovo nepohorsuje. Urcite ked pride cas vysvetlim s taktom ako prichadzaju deti na svet, ze sa rodia z lasky a nie ze ich nosia bociany, alebo, ze rastu v kapuste ako si tu v zahranici myslia deti az do 10 rokov! 😨 😀 😅

j.a.n.u.s.
4. sep 2009

dali...ano. Presne tak.

U nas treba ani nahota neni tabu...je to prirozene, clovek se ma mit rad i bez satu 😉 ...vzdycky po vane litame po byte nahate 😀 ...ja jedu vzdycky pres prirodu.

I ten muj porod, ja nikomu neberu trend-muz u porodu 🙂 , ale ja to nedala....rodila jsem 20hodin...v prvni pulce tam byl BIO otec Elishky a v druhe pulce moje maminka...muzu porovnat. S mamou to slo lepe, je zena, porodila tri deti-presne vedela co citim a co ma ve kterou chvili rict a udelat...
Ja jsem energicka zena a myslim, ze to JE trosku adrenalinu...porod, ne? A tehda"muj" chlap mi usnul mezi mymi stahy za mnou na balonu 🙄 ...

Sestinedeli: zadne navstevy...citila jsem se jako lvice....jdu porodit do krovi a vyvedu mladata az to uznam za vhodne ja....vyvedu je a privedu ukazat smecce. Jsem na to magor a nenechavala jsem si do toho kecat 😀

Jela jsem podle pocitu a nikdy me nazklamaly.

mywiel
4. sep 2009

Myslela som tym, ze to vysvetlim mojej dcérke ked sa ma to bude pytat, ze babatka robia iba dospeli a tak nebudem si vymyslat rozpravky ako to robia tu, a ani na Santa Klausa sa mi nechce hrat, mi sme mali vzdy doma Jeziska az kym som nezistila kam rodicia skryvaju darceky... 😀 😉

mywiel
4. sep 2009

Janus tak to ti zavidim, ze si vydrzala nikomu dieta neukazat skor, mna uz otravovali vsetci na druhy den v porodnici a nik nechapal, ze po 22 hodinovom porode som unavena a ze chcem aj si vychutnat a spoznat moje babatko najprv sama a aj naucit sa kojit v pokoji, nebolo to lahké a niektori prisli aj s detmi co si samozrejme neumyli ani ruky a popackali malu vsade po tvari a este aj pusinky babatku a neviem co no tu to nechapu. ☹

dali4
autor
4. sep 2009

j.a.n.u.s. ,tiež to tak cítim... myw...že deti rastú v kapuste 😀 😀 😀 chúďatka 😅 také som ešte nepočula.Asi to poviem synovi ked bude smutný,toto ho určite rozosmeje... 🙂

mywiel
4. sep 2009

No ano tu ich nosia bociany, alebo rastu v kapuste aspon do 10ch im to vykladaju. 😅 Janus pri druhom je jasné, ze to urobim, ako ty ale MM by ma musel podporit a tiez to nechape velmi, ze zena ma materinsky ochranny pud, chlap sa rad pochvali a ukazuje potomka celému svetu ako v Kralovi levov... 😀

dali4
autor
4. sep 2009

myw...mala si dojsť rodiť do Šali 😅 tam by k tebe nikoho nepustili... bábetká sa mohli ukázať len cez okienko a to až na 3.deň.Teda okrem otca.

mywiel
4. sep 2009

No bohuzial tu v zahranici je to iné dvere dokoran, poculi ste co sa stalo vo Franc. ze mamicka si sla umyt vlasy a zatial jej jedna zenska ukradla dietatko z izby, a to pritom sprchy a wcko su v izbach. Nastastie ho po par dnoch nasli v poriadku.

mywiel
4. sep 2009

Nejako takto si to tu predstavuju deti...ze prichadzaju na svet. 🙄

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

j.a.n.u.s.
4. sep 2009

myw...kapusta 😀 😀 😀 😀 😀 ...santa klaus...nic nepredci naseho mikulase...a jeziska!

A o tom mi ani nemluv, s temi neumytyma rukama! To me bral des, kdyz pak prisla navsteva a co bylo prvni, hladili ji po tvari a meli ty ruce citit kourem, bo oni jsou kuraci!!!! Ja jsem na to drzka, umim to rict, slusne, ale umim....

Kdyz chci pohladit dite, novorozene si ani nedovolim(!), ale pak kojence....zeptam se, a pak ten dotyk smeruju na brisko...ne na rucicky, ani na tvaricky, co je to za blby zvyk...sorry jsem se nechala unest 😀

myw...ja jsem to tak citila, bohuzel aji u BIO otce...chtela jsem se "naucit"...no spise teda seznamit se poradne s malou sama...odhanela jsem ho od ni, ale to bylo zpusobeno uz v tehu...nas vztah nebyl idealni a vsechno smerovalo k rozchodu, byly hadky a vubec ☹ ...v sesti tydnech male odjel zpatky do UK. Anglican, on neunesl ani tu zmenu financni...kdyz se na to podivam nazpet...do Anglie jsem si jela jen pro Elishku...vsechno me to hnalo tam na to misto...vsechno ma svuj duvod a vse je jak ma byt pro veci pristi.... 😉

Hodne jsem vyrostla za tu dobu...bylo to tezky, ale dekuju za to, ze to tak prislo...

j.a.n.u.s.
4. sep 2009

mywiel 😀 😀 😀 😀

dali4
autor
4. sep 2009

Dobre sa s vami kecá kočky 😉 ... no idem do hajan... dobrú noc 🙂

mywiel
4. sep 2009

Aj ja mozno zajtra pa pa 😉

j.a.n.u.s.
4. sep 2009

pa

denisocka
5. sep 2009

jejda,ja šla spať a vy tolko popísali,idem čítať,niečo som zahliadla že Orgazmus 😀 tak mi to neda

denisocka
5. sep 2009

no,tak už som zas mudrejšia,kapusta ..... 😀

no,tak to aj ja vidim to etericke telo,je to par cm okolo tela

a maju to eter.telo všetky veci?

mywiel
5. sep 2009

Napisem vam nieco o eterickom a astralnom telem dokopy mame tri tela, ked budem mat trosku cas... 😉