Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

petruci6
7. sep 2009

no to urcite,hlavne ked nikoho nehladam a nechcem 😀
asi si nemam sebe vestit ale inym
mne vychadzaju bludy

mywiel
7. sep 2009

Prave vtedy to pride ked nikoho nehladame... 😀 😉

denisocka
7. sep 2009

bibula,ked som rodila tak som ho mala pod rebrami a pluca v krku

petruci6
7. sep 2009

daj pokoj,na co by mi chlap bol,ked som si uz zvykla na pohodicku a klud 😀
denisocka chod s tym k dr to neni sranda

denisocka
7. sep 2009

no,teraz mi je zas dobre,je to take kus dobre,potom dlhšie zle...zas dobre.... nech to už odíde,ale vraj je nejaka črevna viroza tu na spiši

dali4
autor
7. sep 2009

myw...ale si toho napísala 😅 super...ja sa s tým úplne ztotožnujem,akurát že ja to takto pekne neviem vysvetlit.Mimochodom gratulujem Kayke 🙂

j.a.n.u.s.
7. sep 2009

Gratulace k chuzi Kayenko 🙂 ...krok po krucku a je z toho dlouha cesta 😉

dali4
autor
7. sep 2009

linette...ja ti mám pocit že sa hladáš.Zatial nevieš čomu veriť,alebo sa mýlim😉?

denisocka
7. sep 2009

jasne že sa hlada,ja som tiež niekedy takto štartovala 😀

dali4
autor
7. sep 2009

decká,dejavu...to je tá chvíla,ked zažívame niečo o čom naraz máme pocit že už to bolo...To by ma zaujímalo čo to vlastne je😕 čo to pre nás znamená a či to vníma každý.

denisocka
7. sep 2009

ja ked mám dejavu tak si stále pomyslím (neviem prečo) že hops, to už bolo a kedysi som zle reagovala a teraz mam zas šancu reagovať ale dobre -ale to je len moj pocit

dali4
autor
7. sep 2009

deni...jasné,každý sme nejako štartovali.A v určitom zmysle štartujeme stále 😀

dali4
autor
7. sep 2009

A čo ked ide o nejakú "hlúpost",že proste ani nemám na čo nejako reagovat.Napríklad idem po ulici a vidím pani zo psom... Alebo robím večeru,nesiem ju na stol... A také,proste že tam o nič nejde 😕

denisocka
7. sep 2009

no to neviem - možno si mohla navariť niečo ine 😝

denisocka
7. sep 2009

dobru noc pozemski anjeli 😵

dali4
autor
7. sep 2009

Možno 🙂 . Dobrú noc 😉

j.a.n.u.s.
7. sep 2009

ja mam o dejavu takovou teorii

Nez se inkarnujeme do tela, vime co nas ceka...presne si vybirame rodice a svou cestu, od ktere i kdyz se odklonime....vzdycky nas to navede zpet....a "konci" to zase "odchodem domu"

Ale nekdy v nejakem case projdem"sprchou zapomeni"(nevim kdy presne, jestli jeste v prenatalnim veku, nebo mozna i v batolecim veku-deti si pamatuji mnoho ze sveho minuleho zivota) a proste musime "zapomenout" na to co jsme vedeli, abychom tady mohli duchovne rust. Kdybychom vedeli co nas ceka, proc bychom tu lezli, ze?

No, a ty momenty:"Aha, to uz jsem videla/zazila"...je mozne, ze se nam ve vedomi, ci v podvedomi, ci v nevedomi neco na okamzik "odchliplo"(otevrelo se male okynko) a my si vzpomeli, ze uz jsme to videli.....no samozrejme, nez jsme sem vlezli, videli jsme kazdy detail nasi cesty....aspon te zakladni...

Tot moje teorie...mozna je to blbost, mozna taky ne. 😉

ness
7. sep 2009

aj ja mavam deja vu, ale myslim, ze to je preto, lebo som to uz videla mozno vo sne, mozno my to uz niekto predtym ukazal, v jednej knihe o dusiach som citala, ze predtym ako "vstupime" do zivota nam su ukazane nejake ukazky z neho alebo predmety, aby sa nam to zafixovalo do podvedomia, preto potom mame pocit, ze toto som uz niekde videl ...

j.a.n.u.s.
7. sep 2009

Neco o reinkarnaci...

V reinkarnaci je důležité, aby naše duše prožila v životě všechno. Zdá se to být nejlogičtějším vysvětlením mnohého, co se v životě nachází. Proč by se jedn člověk měl narodit do bohaté rodiny a druhý do chudé? Proč by se jeden měl narodit jako mrzák a druhý jako silný, pokud by to nebylo proto, abychom všichni všechno prožili?

Reinkarnace vysvětluje i homosexualitu: muž v jednom životě a v dalším pak žena (nebo naopak) by mohli přenášet city a preference z jednoho života do druhého. Pro nškoho je těžké pochopit smrt dítěte. V tomto má reinkarnace také své. Dítě jednoduše prožilo už vše, co mu bylo určeno, a tak šlo dál. V každém životě musíte získat určité množství vědomostí a prožít určité množství zážitků. Jakmile toto splníte, váš život zde končí, neboli umíráte. Abyste mohli postoupit do vyšší třídy, znovu se narodíte v jiném těle. Někdy se může objevit i vzpomínka na předchozí životy. Určitě se vám stalo, že jste byli na nějakém místě poprvé, ale máte pocit jakoby jste už tam někdy byli. A také, že ano. Sice ne v tomto životě, ale v minulém určitě ano. A proto mějte vždy napaměti: Čiňte dobro a dobro se vám vrátí. Alepácháte-li zlo, zlo vás potká. A to vše třikrát!

j.a.n.u.s.
7. sep 2009

Po smrti

V životě každého člověka existují okamžiky vnitřního štěstí: prožitky harmonie, bezpečí, svobody, poznání, jistoty, síly, pokoje, radosti, lásky atd.... Toto vše je jen předtuchou toho, co to znamená "být v nebi", žít navždy "život v plnosti". Takto tušíme něco z tajemství, pro které jsme stvořeni, ke kterému můžeme dojít, a které se nám otvírá. Tajemství nové formy života.

nobody
7. sep 2009

deva ju není nic jinýho než uvědomění si situace (místo, čas, prožitek)
mozek uchovává všechny vjemy, jaký jste kdy zažili a kdykoliv je může vytáhnout ...je to takový dokonalý harddisk

ale zatím to neumíme vyrvat všechno 😀
což je na ******
no víte

takže devaju je pouze vzpomínka, úschovna elektrickýho impulsu v mozku

je potřeba oddělovat zrno od plev ..tzn. když už vidím anděla, tak nemůžu považovat za něco zvláštního třeba bouchání dřeva, anebo vzpomenutí si na člověka, který zrovna zavolá za 2 sekundy (což je samozřejmost jako když si jednou za den minimálně prdnete)

no trošku exprese nezaškodí 😀

brát jenom zrno ... a že je a existuje, to je dobrý 🙂

j.a.n.us. reinkarnaci uznávám, ale teda vysvětlení homosexuality pomocí toho pojmu, to už je celkem silný kafé i pro mě, který má zážitky s astrálním světem 🙂

ivka144
7. sep 2009

s tou homosexualitou mam tiez trocha problem v tom, ze ak by to bolo prenasanie citov z predchadzajucich inkarnacii, pride mi to zmenitelne a am dojem, ze z hladiska dnesnych poznatkov je homosexualita nezmenitelna v danom zivote, a neviem o tom, zeby alternativne smery mali na to iny pohlad. Mne by davalo zmysel, ak by dusa (duch) mal pohlavie a teda zenske duse by sa rodili len ako zeny a muzske ako muzi a ked sa narodi zenska dusa ako muz alebo opacne, ide o homosexualitu, co je energeticky uplne pochopitelne podla mna a vyznamovo ok, lebo ked sa ma clovek daco naucit, mozn ide presne o to, prezit silny tlak inakosti... len zas nie som stotoznena s myslienkou oddeleneho pohlavia dusi... a nie je to ani moj vymysel..., aj ked pripustam, ze je to tak.
Deja vu - tiez som si furt myslela, ze to bude dajaka pamiatka z predchadzajuceho zivota, ale okrem "cisto namiesanych impulzov mozgu" sa mi zda pravdepodobnejsia asi verzia s tym pohladom pred narodenim - tie ukazky zivota... co ja viem...
Inak poznate pojem "ducovny materializmus"? Pocula som to v suvislosti s honbou za "prejavmi" duchovnosti, nie za duchovnostou samou - to je to, ked clovek sa zamerne uci vidiet auru, snazi sa dostat do astralu, nadvazovat kontakt s kadekym a proste ziskat schopnosti ci zrucnosti, ktore by za normalu mali byt podla mna len sprievodnym javom duchovneho rastu, iste nie cielom...
Bru noc

maja22
7. sep 2009

Ahojte, trocha vám sem vpadnem, nečítala som túto diskusiu (na anjelov verím 🙂 ), ale prebehla som teraz poslednú stranu a zaujalo ma to, čo písala janus. Chcela by som vedieť, keďže o reinkarnácii viem veľmi málo, kto určuje to, že " aby naše duše prožila v životě všechno". Lebo keď sa niečo má diať, musí existovať niekto, kto si to dianie želá. A ešte - odkiaľ učenie o reinkarnácii pochádza, kde sa nachádzajú prvé zmienky na túto tému a kto ho šíri. Môžete mi napísať aj do ip, lebo neviem, či otázky nie sú od témy 😅 Zaujíma ma to, ale nemám čas čítať o tom nejaké traktáty, hľadám rýchle a zrozumiteľné odpovede. Ďakujem 🙂

denisocka
8. sep 2009

ahojte dievčata,
tak ja som šla večer spať sžaludkom na vode a napadlo ma,že si dám reiki a zharmonizujem sa, poprosila som boha aj anjela Rafaela o pomoc a uzdravenie a harmonizovala som. Ked som končila došiel manžel spať a ja som sa ponukla,že mu dam tiež Reiki,kus sa zaškeril ale zjavne mu nebolo dobre od žaludku,tak neprotestoval. 😅

a viete aku sme mali noc? krásnu , bez bolesti a problemov,rano ma muž sam zobudila pýta sa,ako ti je? a ja že super,a on že aj jemu. Usmiala som sa a vravim Reiki 🙂 a on - nie nieee, mne už bolo večer dobre 🙄 ach tí chlapi 😀

hlavne že nam je dobre , sa teším. Ja som už fakt zabudla na čaro harmonizovania,mne to vždy pomože hlavne na solar plexus,s tým mam ja vždy problemy,teda ak mám problím,vždy sa ozve solar alebo hlava 😒

pekne rano prajem 😵

bibula
8. sep 2009

dobre rano,ja sa chystam dnes umyt okna,bo mi prisli slnecne mandaly a okna....hmmmm

denis-dnes som poslala -inac pre ostatnych- ja si pracu nehladam,som z tych,co odsudzuju mamicky,co nie su s dietatom kolko maju byt /3r./,no isla som na profesiu -a tam som nasla inzerat ,celkom vhodny pre mna...ja som totiz 11 rocny zdravotnik a odisla som z mojho milovaneho miesta kvoly ziskaniu inej skusenosti z ineho odboru -poistovne.....a potom som otehotnela a blaaa.....no a teraz hladali zdravotnika s praxou v poist.,tak som po dohode s denisockou poslala zivotopis,bo ked som jej pisala ,ze mam dilemu mi odpisala,ze bola v robote....ale ona nerobiii...vraj preklep,tak sme pozbierali vsetky nase zhody a nahody,znamenia a zivotopis odisiel v dnesnej poste....
je to zrozumitelne? popripade denisocka doplni🙂
bud pojdem robit o 2 mesiace skor ako sa patri,alebo budem doma s mojim "babatkom" 😉

tak sledujete znamenia, ved odniekoho chodia....prijemny den....

denisocka
8. sep 2009

hej hej, bibula mi minule píše že - kde si .... mam dilemu ..... a ja neskor píšem -" sorry , bola som v robote .... ježiš čo to píšem ,ved ja nerobím,bola som v robote ..... ale nie v robote ale v obchode " 😀 a ona že potrebuje pomoc , a ja že či s robotou 😵 - no nejak sa to ku mne dostalo , že rieši robotu,aj cez den som na nu predtým myslela,že ako sa ona stotožni že necha Ondrika a pojde robiť 😉 a ona to akurat riešila 😵

bibul a odkial ti tie mandaly priššli

dali4
autor
8. sep 2009

Ahojte 😵 prajem pekný deň... deni,na tvojho muža takéto veci skúšaj častejšie, on časom začne rozmýšlať ináč a aj medzi vami sa to zlepší 🙂 ,som si istá.Potrebuje viac času.Moj tiež zo začiatku,keď som štartovala 😉 ako ty hovoríš, bol taký tomuto neprístupný,aj keď nikdy sa mi nevysmieval,nechával ma pracovat na sebe, o tom som už písala,ale vždy sa len tak pousmial a povedal...ved ked ti to pomáha tak rob...No počase sa ma sem tam začal pýtať,dokonca keď sme mali krízu,tak spal s ruženínom v ruke 🙂 ... Lebo to je kryštál ktorý lieči vzťah, naplňa srdce láskou... ešte sa ma pred tým pýtal či som ten kryštál nabila 🙂
Ozaj,aj mne bolo včera na figu,škrábalo ma v hrdle a cítila som sa ako keby som mala horúčku 😒 .Urobila som si meditáciu s Rafaelom... Mne sa vždy vtedy velmi zakrúti hlava.ako aj včera,cítila som ako keby tlak v celom tele a naraz som ten tlak s jedným dychom vydýchla von.Potom husia koža po celom tele a úsmev so slzami v očiach 😵 .Neviem,takto sa vždy cítim ked ma Rafael lieči.A nielen to že dnes mi nič nieje,ale ja som spala jak zabitá,strašne tvrdo a dobre...

mywiel
8. sep 2009

Kazdy si prezije viacero zivotov raz ako muz raz ako zena, ved nakoniec zensky a muzsky princip nosime v sebe stale a vyskusat si musime oboje aby sme sa naucili. O homosexualite nazor nemam, ale mam o tom jednu knihu len som nestihla sa do nej pustit, je tolko knih co chcem precitat, niekedy citam aj 4 naraz aj vam sa to stava? 😀
Dakujem za gratulacie, je to moja sikulka. 😵

dali4
autor
8. sep 2009

janus... tvoja teoria o dejavu dáva logiku. O tých minulých životoch,je isté že deťom zostáva viac spomienok a ako rastú,tie spomienky sa strácajú.Syn keď mal 4 roky tak mi rozprávala jednu zaujímavú vec,až som z toho mala zimomriavky.Začal takto " maminka,ked som bol velký tak som išiel s tatinkom s kamionom,ale mi sme boli kolegovia,on vtedy nebol moj tatinko" Spýtala som sa že čo bolo v tom kamione, vraj "paradajky a rozna zelenina" Potom som ho nechala ďalej rozprávať a potom povedal "... no a išli sme veľmi ďaleko a potom sme mali haváriu a ja som zomrel" ... Ja som vtedy nevedela čo mu mám na to povedať,hovorím mu ale ty si malý a iba budeš veľký,lebo si dieťa a rastieš a on sa so mnou začal hádať že on už veľký bol,tak som mu dala na javo že mu verím.Ešte som sa sústredila na to či sa trebárs nehrá nejakú hru,ale toto rozprával úplne vážne,s takým kludom,ako keby mi rozprával čo bolo v školke.Ináč aj nedávno som sa ho pýtala či sa na to pamatá,ako mi to hovoril, vraj áno.

dali4
autor
8. sep 2009

myw...aj zvyknem čítať viacero kníh naraz 🙂