Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

bibula
23. sep 2009

myw,zasielka do mailu dorazila,diky moc,prvu cast mam pred sebou,dalsie poslem pmucovi na vytlacenie.... patri ti moja vdaka /za knizku aj ochotu/

adina22
23. sep 2009

myw aj ja dakujem dnes to vytlacim...ale ako som pozerala to este nie je koniec,ze?

deni - citujem: podvod (klamstvo) v sne casto znamena,ze sa tato zvratenost deje aj v zivote,kde hladame lasku,nachadzame podvod,kde dufame v cestnost je namieste opatrnost

certica
23. sep 2009

ranko ranicko 😀

myw, cmuk cmuk 🤐 🤐

vcera som vas nezahrnula vsetkych do svojich dojmov pojmov 😀 , lebo (zatial) neviem...

dnes mam perny den, ale je vonku kraaaaaaaaasne, takato by mohla byt cela jesen 😎 , proste parada 😀 . ozaj, ved dnes je prvy jesenny den, nie?

bibula
23. sep 2009

ano certi,chystame sa s malym trosku von, no teraz sa pekne hra,tak ho nechcem rusit.*699 - toto mi sem ondrik klepol,ked si bral fotak 😀

ness
23. sep 2009

ahojte, bib, tak to znie zaujimavo tie minule zivoty, to by som aj ja chcela skusit, o jednom viem a druhy len tusim podla pocitov z detstva ..

dajte vediet, co ste nakoniec poriesili

mywiel
23. sep 2009

Ahojko nemate zaco, len aby vam pomohla a ak nie aspon ste si precitali... 😉

Tak tuto noc som mala snov dost...nejdem ich analyzovat, lebo nechapem vsetky... 😅 🤐

Prvy: bola som dievca pocas vojny (klasika) hladala som chlieb pre deti aby som im mala dat co jest, ale nikde som ho nevedala zohnat... ☹

Druhy: tentokrat a prvy krat sa mi to stalo som bola vojak, mlady chalan, co dostaval posledné pomazavanie od knaza a isiel sa bit na front do prvel linie... ☹

Treti: no Body ty radsej necitaj... 😅 treti sen bol lesbicky, milovala som sa s franc. spevackou Mylen Farmer ak poznate ona je taka "libertine" 😅 a ta zena mala fobiu nemohla vidiet cislo 19, brala to ako zlé cislo.
Akoze obdivujem zeny ale az takto?! Po lesbickej skusenosti netuzim tak neviem co to malo znamenat? 😅 😀

Stvrty: dostala som novu pracu, nieco ako v skolke strazit deti a rozmyslala som kde zaparkujem rano auto na druhy den, lebo tu pracu som mala zacat v zime, v centre mesta kde je komplikované najst volné miesto na parkovanie, a neviem preco tak skoro som musela v robote zacinat, ale si pamatam, ze som musela vstavat uz rano o 5 hodine (co ja neznasam vstavat v zime tak skoro ked je este tma a zima a ist robit), vyhliadla som si parkovisko v Europe (co je zadarmo, akoze malo byt blizko tej roboty a peso by to bolo len par krokov, aby som objasnila preco sa mi snivala s nakupnym centrom Europa je ze som z BB.), takze som si povedala super zajtra rano viem kam idem parkovat mam to vyhliadnuté takze nebudem stracat vela casu rano, lenze rano neviem preco som sa zase dako zamotala a do roboty som zmeskala a na hodinkach som videla 13 hodin poobeda a to som mala o 6tej asi zacat pracovat!! 😕

Piaty: bol s mojim muzom, pytal sa na jednu babu kamarata, tu babu nemusim a mali sme kvoli nej hadku aj v skutocnom zivote, takze sa na nu pytal ako sa ma a ja som to pocula a bola som nastvana a on sa mi ospravedlnoval, ze on to tak nemyslel... (takze fasa zrejme hadka vo vzduchu uz?? neviem) ☹

No idem aspon pozriet tie cisla kedze ich tam tolko bolo 19 5 13 mozno mi to nieco povie na com mam pracovat, idem kuknut anjelov pod tymi cislami... 😉

mywiel
23. sep 2009

Adina nie kniha ma 11 kapitol a 212 stran ale vcera sa mi uz zatvarali oci mozno dnes to dorazim uz celé... 😉

denisocka
23. sep 2009

iha,musim aj ja kuknuť čísla z minula 6 50 a neviem ake ešte

mywiel
23. sep 2009

Sakra tak 19 je pamat minulych zivotov...to som bola akoze lesba ci ako to mam chapat?! 😠 😅

bibula
23. sep 2009

myw-no zhrniem to radsej zachranujes inych a zabudas na vlastne povinnosti ....
krasne 🙂 ale ci aj dobre 😕 ale ja som rovnaka....

mywiel
23. sep 2009

Aha uz som nasla aj to ze 19 je neschopnost vyjadrit svoje pocity tak to na mna viac sedi ako vysvetlenie... 😉

bibula
23. sep 2009

ved ona ho nemohla vidiet-robila si jej sluzbu 😀 /len si si zabudla vziat muzske telo,no / 😀 😀

mywiel
23. sep 2009

Cislo 5 je oprava chyb, studium snov, pochopenie symbolov, schopnost zit v miery....huraaaaa chapem konecne no krasne symbolicky mi to poslali v noci 🙂 😵 😵

mywiel
23. sep 2009

Cislo 13 je vernost, podobny priatelia, harmonia, rovnovaha.... 😵 😵 😵 niet co dodat ze? 😉

bibula
23. sep 2009

no to teda nie myw, vlastne u teba celkom bezne sny 😀

debra
23. sep 2009

myw aj ja som mala take cudne sny,najskor s vodou,resp.s plavarnou,kde bola neuveritelne cista voda,a hrozne som sa bala,ze do nej spadnem a boli v nej akvabely...a aj moja starka tam bola,to som nechapala,co tam robi...a 😲 ale nebola tam vo vode,ale sedela predo mnou na lavicke a ja starka a ty tu co robis...?a ona,aj ja som prisla pozriet na ne.... 😒 no a este sa mi snivalo s ocom,a ze som videla jahody krasne velke cervene ale popritom bola v tom sne zima,bol sneh a kvitli jahody este som si ix fotila mobilom a oco sa na mna len dival a dival,a nic nehovoril...hmmm zvlastne,ze?? ☹

a este sa mi neozvali z tej prace,co sa ma sxvalovat to miesto,som z toho smutnaa 😒 sa to hrozne vlecie dlho

mywiel
23. sep 2009

Ano bezné len ci si ich aj spravne vykladam, ale malo kedy nepochopim...oni tam hore ma poznaju su zlati, vedia ako mi to poslat aby nechapava pochopila konecne... 😀 😅

Ada, Deni nieco pre vas... 😀 😅 http://www.pluska.sk/aktuality/v-spisskej-novej...

bibula
23. sep 2009

no,neviem,ci zvlastne skor smutne ... krv ,voda

mywiel
23. sep 2009

Debra 😉

Voda vnutorné pocity, Matka vnutorné pocity kedze islo o starku tak asi staré vnutorné pocity, Otec spojenie aj s konkrétnym zivotom cize skutocnou realitou, Jahody priania po niecom tuzis skor materialnom alebo to potrebujes, Zima citova blokaz niekde, kvety vnutorné pocity...

debra
23. sep 2009

mywiel dakujem...ano mam take zmiesane vnutorne pocity a som velmi zmatena v posledne dni a smutna,niekedy ma nic nebavi 😢 dufm,ze sa to coskoro zmeni

debra
23. sep 2009

bibula to si myslela mna,ze ten sen ze s vodou bol smutny?preco myslis? ☹

bibula
23. sep 2009

pisnem ti ip

bibula
23. sep 2009

sa mi dopralo,asi som nieco zafarbila som dala farebne na 60... neviem preco,ked som nadstavovala pracku,bola som v tom,ze som do nej nalozila biele.... 😅

denisocka
23. sep 2009

myw, ano u nas je taky divoky zapad,žial

ináč,odkial čerpáš vyznam snov? hod mi link do skype

mywiel
23. sep 2009

Bibula ja mam taku handricku co das do pracky a nic sa nezafarbi mozes aj prat biele s cervenym, ta handricka je na 30 prani.... 😉

bibula
23. sep 2009

vsetko je ok,aj mucove tenisky vydrzali zmychanie na 1000 otacok 😅
teraz som nalozila aj biele,ked sa pytalo....
no taka handricka by nebola zla vec,keby som nemala v hlave kadeco ine ako to co prave robim ....

bibula
23. sep 2009

ozaj myw-ake to bolo so zenou? 😀
prezivala si sen dokladne? 😕 😅

mywiel
23. sep 2009

Sorry za preklad je to z franiny cez google tak som to len skopcila...

Vedeli ste, že Angel nie je malý muž s krídlami? V skutočnosti, anjel je stav vedomia, ktorý predstavuje vlastnosti a cnosti božské v ich pôvodnej podstate. Iniciačné vedy sa vždy používaju metaforu okrídlených bytostí ako vyjadriť, čo sa deje vo vnútri, že sú silné, ak sú tieto energie aktivácie vedomie: svetla, mieru, slobody a lásky a vymenoval dať krídla.

bibula
23. sep 2009

no,vedela so,ze su mostami medzi nami a vyssim bozstvom 😀 takze ano 😉

mywiel
23. sep 2009

Bibula bolo to super.... 😅 🤐