Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
11. sep 2011

ahojte baby dnes som u nás na jarmoku videla stánok s anjelskými a tarotovými kartami bolo ich tam vééééla ale nekúpila som si žiadne ☹ nevedela som kolko stoja na nete tam boli jedny za 17€ a aj menej inak na každom kroku boli anjelikovia či už z vosku, porcelánu, drotu boli skoro všade kam som sa otočila a aj anjeli strážny podla dátumu a hodiny narodenia boli a kamienky a kryštále atd atd... mala som pocit že som na ezoterickom jarmoku 🙂

mywiel
12. sep 2011

Ahojteeeee uz som tu nebola celé 100á rocia... 😀 Citam dalsiu super knihu co som si kupila v Tescu ak by vas to zaujimalo a chceli ste si ju kupit 😀... je to skutocny pribeh o jednej Irskej mysticke Lorne Byrneovej, vola sa to - "Anjeli v mojich vlasoch".
V skratke: Lorna Byrneova vidi anjelov a rozprava sa s nimi od malicka. Jej deti su uz dospelé a ona prvy krat otvorene rozprava, co zazila a co sa naucila. Zije pokojnym zivotom na irskom vidieku.
Ked bola dietatom, povazovali ju za retardovanu, lebo nejavila zaujem o svet vokol seba. Pamata si, ze okrem okolitého sveta rovnako intezivne vnimala aj anjelov a duse mrtvych. Dlho si myslela, ze aj ostatni vidia okolity svet tak ako ona.
Lorna rozprava svoj zivotny pribeh: Vyrastala v chudobnej rodine, neskor pracovala v Dubline, vydala sa a zazila rodinnu tragédiu. Citatel v nom stretava bytosti z duchovnych svetov, ktoré prebyvaju a v nasom svete - prevazne ohromujuco krasnych a rozmanitych anjelov vratane proroka Eliasa i duse mrtvych.
Dnes Lornu nenavstevuju len chori hladaju- ci uzdravenie a utechu, ale aj teologovia rozneho vierovyznania, ktori sa snazia preniknut do podstaty duchovnych zalezitosti.
Tento pozoruhodny pribeh je svedectvom zeny, ktora vidi veci na opacnom konci spektra mimo kazdodennych zazitkov.

certica
12. sep 2011
marianka79
12. sep 2011

@mywiel ahoj myw na tú knihu sa chystám a čítala si knihu Anjel? to je tiež o dievčine čo vidí anjelov a sama sa ním stane je to tiež krásne

@certica no paráda mohli by sme už spravit vačšie stretko ako minule 🙂

ivi87
12. sep 2011

Ahojte babuľky, aj mňa zaujala táto téma, no iba vás čítam, nakoľko nemám s anjelmi žiadne skúsenosti... podľa mňa sa ich nedá naučiť vidieť, to človek musí mať ten dar, že?

dá sa zistiť ktorý anjel je pre koho určený? alebo vždy žiadate o pomoc anjela, kt. je na daný problém? no neviem, čítam o tom, ale nerozumiem tomu...

boli ste aj navštíviť niekoho kto sa vie dorozumieť s anjelmi? ako to prebiehalo? čo vám povedia?

linette
12. sep 2011

@marianka79 tak to ste mali paradny jarmok, musel byt obrovsky.. nie ako ten nas 😖
priznaj sa kolko litrov si vypila 😀

@mywiel ahoooj, o tej knihe som uz pocula same dobre 🙂

@certica akurat som minuly tyzden spominala na nase stretko a pozerala som veltrh .. bolo by to dobre zopakovat si ako hovori marianka v hojnejsom pocte .. 😉

dali4
autor
12. sep 2011

Ahojte decká 🙂 ja som tu už večnost nebola, ale ani nestíham dočítavat .... Idem kuk tak zbežne aspon čo máte nové. U mna inak nič, deti rastú ako z vody, Marek už druhák, Miška bude mat v oktobri dva roky, ani sa mi nechce verit že tolko času ubehlo. Nedávno bola u nás Marianka s chlapcami 🙂 , dala fotečky do albumu, krásný dník sme prežili aj ked nie celý ale bolo fajn 🙂 ... Knihám som veru moc nedala, nieje času. Mám tu tri prichystané ktoré bysom prečítala velmi rada a jednu som si prikúpila, malovanie pravou hemisferou, do tej teda nakuknem každý den, je veeeelmi zaujímavá , už preto že to nieje iba o kreslení, každému odporúčam. http://www.martinus.sk/?uItem=104748

dali4
autor
12. sep 2011

@linette gratulujem k bábatku 😉 ... ale my sme si už cez skype písali 😵

linette
12. sep 2011

@dali4 dakujem darinocka 😵
ty brdo uz vazne kolko casu ubehlo .. co sme tu na konikovi sa takto zisli .. kiezby raz vyslo stretko s kazdym alebo aspon s vacsinou

dali4
autor
12. sep 2011

@linette veru... dobrá partička by z nás bola 🙂 🙂

mywiel
12. sep 2011

@linette zlatik az teraz som si vsimla, gratulujééém jupiiii nech je vsetko v pohode 😵 🙂

mywiel
12. sep 2011

@marianka79 nie necitala, nepoznam ale ak mam pravdu povedat vela casu na citanie pri mojich dvoch drobcoch nemam 😀

ivi87
13. sep 2011

kočky, vy sa rozprávate s anjelmi? vidíte ich?

marianka79
14. sep 2011

@linette nie nepila som moc za celý jarmok iba liter 😅 ale to tak každý den po troške nie naraz 😉 a my máme jarmok veliký po celom meste(centre) roztiahnutý kolotočov vela ale menej ako volakedy lebo sa už tie plochy zastavali budovami tak nie je miesta ale anjelikovia v každom stánku aj kamienky pekné boli mame som kúpila hematit 🙂

marianka79
14. sep 2011

@dali4 hej ešte aj počasie nám prialo 😉 škoda že sme sa museli ponáhlat domov ale ešte sa postretáme a pojdeme kočíkovat do NZ 😉

marianka79
14. sep 2011

@ivi87 nemusíš mat žiaden dar dá sa to ver mi 😉 ja som bývala velký skeptik čo sa tohoto týka a vidíš jedna udalost to zmenila a začala som verit 😉 s anjelmi som sa rozprávala raz treba byt v pohode v klude a vo vnútornom pokoji a podarí sa to aj ked nie na prvý krát ale ak budeš skúšat isto sa ti to podarí inak sa im prihováram aj ked idem po vonku dost ma skúšajú beťari 🙂 ...............ja som naposledy volala rafaela ked som ležala na predoperačnom stole 😵

marianka79
14. sep 2011

baby neviem si vysvetlit jednu vec týka sa to motýlov stále ma prenasledujú odkedy zomrela naša suseda to je tak 2mesiace dozadu 2x nám vleteli do bytu a som ich zakaždým vzala do dlane pekne mi chodili po ruke potom odleteli ja neviem či sú premnožené alebo či to niečo znamená ale to sa mi nestáva a raz mi dokonca vletel do auta ked sme šli 90km rýchlostou pristál na dveroch zvnútra a nechcel sa odlepit tak nasilu som ho musela no potom mi zase z ruky nechcel íst 😕 nie je to už divné?hmm? 🙄

mywiel
14. sep 2011

Mne prisiel pomoct zase Gabriel 😉 🙂

ivi87
14. sep 2011

Ako poznáte s kt. sa rozprávate? či podľa toho, kt. žiadate o pomoc?
prepáčte, že sa pýtam ako dilino, no nerozumiem tomu moc, ale veľmi ma to fascinuje 🙂 a zaujíma..

ako byť vo vnúťornom pokoji? to sa aj dá v dnešnom hektickom svete? 🙂

marianka79
14. sep 2011

@ivi87 vnútorný pokoj pomocou meditácie a relaxačnej hudby ......dá sa to 😉 prečítaj si knihu Svet bez obmedzení je to o starom havajskom učení Hoponopono

je to paráda naučit sa zachovat si pokoj mne to trvalo kým som prišla na to ako stane sa mi že ešte vybuchnem ale už menej ako volakedy a to fakt 🙂

a anjelov volám všeobecne nepoviem meno iba ked sa to zdravia týka volám rafaela lebo ten pomáha uzdravovat mám knihu kde sú rozpísaný anjeli ked máme určité problémy koho treba volat

kniha o anjeloch-ANDĚLÉ od Doreen Virtue je tiež velmi dobrá

ivi87
14. sep 2011

@marianka79 ďakujem, skúsim si prečítať 😉

a anjel na privolanie lásky? 🙂 resp. nech to tomu dotyčnému už konečne príde a nech sa rozhýbe 😀 lebo už som zúfalá..

skúsim si prečítať aj ten Svet bez obmedzení, no neviem či ja niekedy budem mať vnútorný pokoj, mne toľko myšlienok neustále vŕta hlavou, že až 😖

veroveronika
16. sep 2011

dievcata..tie ktore ste citali knihu od Lazareva, diagnostiku karmy...skusali ste to aj na sebe- myslim tie motlitby, ktore tam popisuje...

marianka79
16. sep 2011

@ivi87 Všetko, čo je okolo vás, sú energie. Ste obklopení energiami, či dobrými alebo zlými. Aj vaše myšlienky sú energie. Keď máte nejaký problém vyriešiť, musíte použiť silu myšlienky alebo myšlienkovú energiu k jeho vyriešeniu. Stalo sa vám už určite, že vtedy ste boli viac unavení, ako keď ste pracovali manuálne na záhrade. Každý sa s takouto situáciou už stretol, preto vždy vo svojom vnútri poproste svojho anjela o pomoc. Verte, že odpoveď na svoju otázku dostanete a rýchlejšie zvládnete každú situáciu. Veľa ľudí sa zaoberá vo svojich myšlienkach otázkou, či sa dá s anjelmi komunikovať. Dá, veď nám stále našepkávajú. Len naša myseľ je zabarikádovaná toľkými nezmyselnosťami, ktoré ani nepotrebujeme k životu. Keď sa dokážeme uvoľniť, môžeme počuť aj hlas svojho anjela

linette
18. sep 2011

@mywiel dakujem 😵 tvoji drobci sa ako maju? ..

@marianka79 a co turecky med.. fuuu by som si dala.. mam pocit, ze na takom jarmoku by som si vyplatu minula 😀 😝

@ivi87 ja sa velmi casto az kazdy den prihovaram k anjelom, neako je to u mna uz bezne .. 😵 alebo v noci ked neviem spat zavriem oci a snazim sa meditovat na svojom ostrovceku a tam obcas vidim anjelov.. je to ten prvy obraz co zbadam... niekto to vola fantazia.. lenze co prve uvidis a nesilis je to spravne.. a niekedy vidim malych anjelov v ruzovam ako skackaju, inokedy vidim pri nich taky "dozor" velkeho anjela, tak viem, ze sa jedna o archaniela.. to, ze o ktoreho to neriesim ..
a krasne mi pomahaju 😵 nasepkavaju .. ci uz ma nieco ako prve napadne z nicoho nic, ako blesk z jasneho neba, ci pocujem v radiu odpovede na otazky.. alebo si precitam nieco, ci spz na autach ... alebo pierko na ulici.. je toho rozne, a ver, ze ty to vycitis, kedy su to anjeli 😵

a co sa tyka tej lasky.. jedna z moznosti je, ze skus to "vypustit" z hlavy, daj mu cas, nech mu to dojde a netlac myslienkami na to, lebo to brzdis.. lahko sa to hovori, ale svata pravda je, ze ked nieco velmi chceme tak to nemame a ked to vypustime z hlavy a dostaneme sa do stadia, ze nam to je jedno tak vtedy sa to stane ..
mozes sa samozrejme obratit aj na anjlikov a rob to podla svojho vlastneho navodu, tak ako citis 😵 a doveruj im .. oni vedia, ze co sa preco deje a vedia co je pre teba najlepsie 😉

linette
18. sep 2011

baby a co hovorite na ten veltrh a dalsie stretko? .. 🙂
ja by som aj sla, ak by mi nebolo zle ... no vedela by som len v sobotu ..

linette
18. sep 2011

01. 10. 2011 – sobota
01. 10. 2011_________________________________________________________________________________________
HALA B2 – Seminárna miestnosť 1

10.30 – 11.30 WERNER BRANDMAIER (USA) , HUBERT RUŽIČKA (SK)
Ako určiť geopatogénny stres / zemské žiarenie pre zabezpečenie zdravého životného
prostredia a energetické nástroje na ochranu pred zemským žiarením

11.45 - 12.45 JAKUB STŘÍTEZSKÝ (ČR)
Human dizajn-mapa vašej osobnosti

13.00 - 15:00 Michaela MATTIELIGH (SK)
Ako nájsť šťastie

15.15 – 16.15 DENISA KOLÁROVÁ
Reflexná terapia - zrkadlo vášho zdravia

16.30 – 17.30 ZDENKA BLECHOVÁ (ČR)
Sexualita a tantra

17.30 – 18.00 ZDENKA BLECHOVÁ
autogramiáda

HALA B2 – Seminárna miestnosť 2

10.30 – 11.30 ĽUDMILA BRUCHÁČOVÁ (SK)
To najlepšie z ayurvédy

11.45 – 12.45 MUDr. MÁRIA FULOVÁ (SK)
Zdravý a úspešný v každom veku – prednáška ako prežiť svoju starobu v plnom zdraví

13.00 – 14.30 ing.arch. PETER DORIČKO (SK)
Vastu šastra v architektúre

14.45 – 15.45 ANDREJ MEDVEĎ (SK)
Teória a prax liečby stresu. Stres? Dá sa merať a liečiť. Prvé centrum liečby stresu na Slovensku.

16.00 – 16.45 ANDREJ MEDVEĎ (SK)
Vedľajšie účinky prídavných látok do liekov a doplnkov výživy

17.00 – 18.00 LUISA MURATORI
Čo nás čaká v roku 2012 a v ďalších

HALA B2 – PÓDIUM

10.30 – 11.15 ĽUBOMÍR JÁNOŠ (SR)
Čo prezrádzajú vaše oči. Irisdiagnostika.

11.30 – 12.40 MARK DZIRASU (ČR)
21. dní o rozvoji osobnosti

13.00 – 14.45 JAROSLAV CHVÁTAL(CZ)
Žijeme v Matrixe. Ako z neho von.

15.00 - IVA VALENTOVÁ (CZ)
Homeopatia a depresia

16.00 – 17.45 SHIFU SHI DELON (Čína, GB)
Čchi-kung ako samoliečiaca terapia – prednáška predstaviteľa 31. generácie Šaolinských mníchov bojovníkov a 12. generácie čchenského štýlu Tchaj -ťi-čchuan

17.30 -18.00 ONDREJ JAKABOVIČ
Záverečný vykurovací rituál

Hviezdny kód
Judita Peschlová
Luisa Muratori
OM Healing (Peter Korenačka)

mywiel
19. sep 2011

@linette dakujem mame sa super, maly ma za tyzden rok, ale my sme slavili uz vcera s kamosmi, to bolo vyskania, behania, 7 deti doma som mala dost, bordel ako v tanku, hracky po celom byte 😀 ale hlavne ze sa im pacilo. Tak sa majte dobre svetlusky 😉

certica
19. sep 2011

@mywiel kaya - cela ty 🙂