Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

pikino
22. jan 2013

raz sa mi snívalo že som rodila na záchode, ale vtedy som bola naozaj tehotná tak to beriem športovo 😀

tatinka
23. jan 2013

@pikino ked sa sniva o zachode tak cim viac spinavsi tym lepsie znamenie to je 🙂

helenkasabinka
23. jan 2013

@jankatinka ja robim s kyvadlom

katecameron
23. jan 2013

jedneho anjela mame doma 🙂

pikino
23. jan 2013

@tatinka odteraz si predstavujem iba kadibudku 😀

ssisska
23. jan 2013

Snivalo sa ti ,ze si rodila na zachode ,ide o narusenu intimitu v tvojom vnutri,mozno si sa zaoberala otazkou,ci porod v tvojom pripade nie je vec intimneho charakteru.Vacsinou ked si ti sniva ,ze si na zachode ,je to miesto kde ide o iintimitu cloveka,pri ktorej clovek nechce byt ruseny..Tvoje sny o mysiach ,skreckoch a zajacoch.Su to vacsinou bojazlive zvieratka a kedze sa zajac pocikal asi ma strach ,ze s nim budes naozaj v posteli spat.

tatinka
24. jan 2013

@pikino a hlavne riadne okakanu lebo to je dobre znamenie, apsom teda v mojich snoch 🙂

chiguita
24. jan 2013

Dobré ranko andílkové 🙂 ,ráda si Vás tu čítám,a věřte mám se od Vás co učit.Jsou tu užitečné názory.
Já také jsem zvyklá mít doma zapálené svíčky,a už bez tohoto rituálu neumím žít 🙂
Děvčata ,můžete mi přeložit mé sny?
Často se mi snívá,že se miluji s jiným mužem,vždy je to moc krásný i sex je super 🙂.
Přitom mám doma svého muže (miláčka) kterého moc miluji,vždy na konci toho snu cítím že jsem ráda za svého muže.
A o nevěře jsem nikdy nepřemýšlela !!!

pikino
24. jan 2013

@ssisska jo to sedí lebo väčšinou ked sami sniva o záchode tak to, že chcem strašne cikať a ked nájdem záchod tak nemá steny a každý na mňa čumí.

tak to sa vážne báť nemusí ja s ním spať určite nebudem 😀

ssisska
24. jan 2013

Mne sa snivalo tuto noc o mojich dvoch spoluziackach ,este zo zakladnej skoly,ako boli zvedave a necakane ma prisli domov navstivit,bola som zaskocena ale pozvala som ich dalej.Ale dnu sme vosli cez dvor ,z opacnej strany a museli sme prejst cez este cez jednu letnu kuchynku bola to miestnost kde boli po celej dlzke a ploche hromady exkrementov,nechcem to tu neak rozoberat skratka obrovske mnozstvo vykalov po velkej potrebe,bola som trochu zahanbena ale skryvala som to a drzala kamennu tvar.Ale niekto tu pisal ,ze su to peniaze.

pikino
24. jan 2013

@ssisska ty budeš bohatá, utekaj podať športku 😀

ssisska
24. jan 2013

Ja viem ale ja tym slovenskym sportkam neverim,hlavne keno 10 a Lotto 6 ,je vsetko podvod,mozno by som aj vyhrala jackpot,ale asi by to zakamuflovali tak a zatajili ,ze vyhru by si nakoniec odniesla Bubenikova alebo Cibulkova.

tatinka
25. jan 2013

@ssisska vykali znamenaju stastie , daco dobre sa ti udeje, mozno financie sa polepsia, cim viac vykalov tym lepsie, mne sa davnos nivalo ze u rodicov v kuchini vidim na dlazke velku kopu vykalu a veru dosli mi na ruku peniazky, potom sa mi snivalo ze vidim okakany zachod a zas mi veru dosli peniazky, ale tak to zas aby ste si baaby nemysleli ze ich vydlami doma teraz prehadzujem tie financie 🙂 ale mala som vtedy dlho daco na predaja dlho sa nepredalo a vtedy zrazu ano,,,,a este aj ked sa ti sniva s romom alebo cernochom tak su to tiez peniazky,,,

tatinka
25. jan 2013

baby mne sa dnes snivalo tolko snov,,,,
najskor som bola u lekara v cakarni s mojom maminou, sesternicou a dakou jej kamoskou, ta sesternica sa na mna henvala lebo som ju nazvala alotvira neviem preco zrovna takto leboa ni neviem co to znamena ale v tom sne to bolo pomenovanie pre jezibabu 🙂
v dalsom sne som bola s kamoskou na diske kde kamoska sa bavila s dakou inou partiou tak som sa v sne na nu henvala ale potom sme sa zas pomerili...
dalsi sen bol taky prijemny, stala som medzi dverami do nasho bytu a objimala som chlapceka asi tak 5-6 rocneho, a dolu pri vchodových dverach stala moja svokra a usmievala sa, ten chlapcek nebol moj ale v sne som citila ze sme si blizky , ze sa mame radi, objimali sme sa a mala som pekny pocit, a este mi utkvelo v pamati ze mal oranzovy plover
po tomto sne prisiel iny sen, bola som v dome mojich starkich ktory uz davno neziju, vlastne bola som na chodbe na schodisku ktore viedlo do domu, na schodoch som len stala a obzerala sa po chodbe, chodba bola tmava,svetlo slo dnu len cez presklenne dvere , a na stenach bolo kopu pavukov zakuklenych v pavucinach, nehybali sa vobec len tam tak bola zakukleny na stene a viem ze som si pomyslela ze no nazdar ak toto vsetko budu kotne samice,,,,neviete co by tie posledne dva sny mohli znamenat?

tatinka
25. jan 2013

@certica ten snar je docela dobre ako pozeram,,,,
minule sa mi snivalo ze ma stipol had a v snary pisu ze je to varovanie pred nestastnym vztahom s inou osobou,,,,tak dufamz e pred tym vztahom ktory mam uz skoro 5 rokov, ze to myslia inu osobu ako potencionalneho napadnika keby daky pride v buducnosti 🙂

tatinka
25. jan 2013

baby a este sa mi dnes snivalo ze som vysla von dverami z bytu a oni sa za mou zabuchli, ja som si zabudla kluce ale tusim priatelov brat ze vtedy mal druhe kluce nase a tymi som dvere zas otvorila,...
s tyma dverama sa mi v poslednej dobe casto sniva, myslim ze prechadzam z jednej zivotnej etapy do druhej,,,

magdal1
25. jan 2013

neviem, či ste čítali, ale táto dáme je veľmi zaujímavá a píše podrobne o kontakte s anjelmi... volá sa Lorna Byrneová
http://www.dary-zivota.sk/dary-zivota/0/0/3/42/...
jej stranka http://www.lornabyrne.com/

tatinka
25. jan 2013

@magdal1 a ty mas od nej aj dake knihy?

ssisska
25. jan 2013

Mne jedna znama hovorila,ze ked sa jej zabuchli dvere s klucami od bytu ,suvivsi to z karmou v zivote, ide o zlu karmu,a clovek by mal zmenit sposob zivota.Mne sa to tiez raz stalo,ze sa mi zabuchli dvere od bytu,ale v realnom zivote,ale bolo to uz davno pred 8 rokmi.Ked sa ti napriklad vyleje cista vodana zem,ide o dobre znamenie,stane sa nieco priaznive,ked sa ti vyleje cervene vino tak zase naopak nieco nepriaznive.Mala som kamosku co sa venovala pozornost napojom.Ked napr.na okraji stola ti ostane vodovy otlacok z podsalky ,teda kruh,clovek sa dostava z neakeho bludneho kruhu v zivote.

pikino
25. jan 2013

Ja sa chystám na jej tretiu knihu ale vyjde tuším až v marci tak čakám.

tatinka
25. jan 2013

@ssisska to vazne? teda ked sa mi zabuchli v sne dvere tak to je zle? a ked som ich potom znovu otvorila,,,,inak aj sami snivalo ze som v salone kadernickom a zmyvam vlasy dakej babe a vyliala sa mi na zam voda z tejs prchy, cista voda to bolo,,,to co znamena?to je dobre znamenie? lebo oba tie sny sa mi snivali tuto noc,,,hovori sa ze sny ktore su snivane zo stvrtku na piatok maju velku moc a su dolezite

tatinka
25. jan 2013

@ssisska ja myslim ze ked prejdes dverami ides do dalsej zivotnej etapy, tak myslim ze to nie je zle 🙂 o chvilu budem v roku 7 podla mojho narodenia a tento rok bude vraj plny zmien, teda skor duchovnych,,,,v poslednej dobe mam casto sny o dverach a prechadzam nimi,,,

ssisska
25. jan 2013

Lenze co je v tom sne pozitivne priatelov brat ti pomol a podal druhe kluce,takze vsetko dobre skoncilo,a ty si mohla do bytu znova vstupit.Je to dobre znamenie.

tatinka
25. jan 2013

@ssisska tak predsa len to bolo pozitivne 🙂 hned mi je lepsie 🙂

ssisska
25. jan 2013

Mne sa raz prihoila v noci jedna vec a to ,ze v spanku ma prisla navstivit mama,poviem vam ,ze hybat som sa nedokazala,videla som ako sedi na lavicke a ja som si prisadla k nej,nic nehovorila,ale oproti lavicke sa nachadzali sklenene dvere a ja som ich chcela silovu mocou otvorit ale islo to velmi tazko a pocula som len skripanie a praskanie skla,potom ma to tahalo silno spat a od tych dveri ma to doslova odtrhlo.Potom som sa prebudila a bola som ako ochromena,s celej sily som sa nadychla a lapala som po dychu,akoby som nedychala dobrych 15 minut.To sa mi stalo prvy a posledny krat a uz nikdy by som to nechcela zazit,viete ten pocit ze vas nieco tazke prilahlo.

pikino
25. jan 2013

@ssisska to mi skor príde že ťa mama prišla zachrániť, nemohla si mať v noci apnoe?

ssisska
25. jan 2013

Moze byt ale co je toto apnoe?Velmi ma to zaujma.

magdal1
25. jan 2013

@tatinka ani tie dve na kt. som dala link vyssie 😉 a cakam na sl.preklad jej tretej knihy, co by malo byt niekedy v marci

magdal1
25. jan 2013

@tatinka tu je aj par videi s Lornou, autorkou knih o anjeloch, kt. som uviedla

https://www.youtube.com/watch?v=RMcNo9DWPwo


https://www.youtube.com/watch?v=TODTyiNqgrM