Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

mywiel
23. sep 2009

Dobre 😉

bibula
23. sep 2009

denis - nie,prave v tom je for denis a to chcem/e zistit,kolki mame co kde..... 😀 😀

nobody- ides snami do toho?

mywiel
23. sep 2009

Body preco mam cusat?? 😒

bibula
23. sep 2009

nejaky je nabruseny....
ach jo,chlapi 😖

nobody stalo sa /ti/ nieco?

mywiel
23. sep 2009

Sakra Body zas preklep, preco ta ja neviem pochopit?? Tak cus ja nemam makkceneeeee 😀

nobody
23. sep 2009

já jdu pryč
tak jsem pozdravil 😀 😉

bibula
23. sep 2009

aha a si nedal vediet odpoved 🙂

nobody
23. sep 2009

tak ahoj, andělská smečko
třeba to teď bude srozumitelnější 😉

bibula
23. sep 2009

bez odpovede,ale rozumieme tomu lepsie....
/aj tak sa mi zdas rozhadzany/

mywiel
23. sep 2009

Ja som to pochopila az ked som odoslala prispevok ze nazdarek tak pa 😀

adina22
23. sep 2009

asi aj je....tak teda sa maj a maj pekny den

nobody
23. sep 2009

jsem dneska zas nějaký rozhozený 🙂

bibula
23. sep 2009

a o tom je rec...

adina22
23. sep 2009

bibul ale nemusime to robit v tom istom case....zverejnime potom naraz?

denisocka
23. sep 2009

ešte ma zaujíma,ake zvierata existuju 😀 nejaky zoznam,kolko ich je....neže si ja niekde uvidím motyla a zistim,že to je hmyz nie zviera

bibula
23. sep 2009

mame na to dnesok, vecer ,noc,zajtra rano,alebo vnoci kto kedy sa dostane k pc, hodi vysledok odhora dolu niekomu do ip a zverejnime na plochu tu naraz....

ivka144
23. sep 2009

Deni, ja nepoznam, ale skusala si jogu?
Cisto laicky si myslim, ze ked clovek chce upravit svoju nejaku prirodzenost, danost, tak to tazko ide niecim, co je pravy opak toho... Teda ak niekto ma privela energie a je akcny, a na skludnenie mu ponuknut jogu je podla mna odveci..., myslim, ze by sa malo ist postupne..., aby nevzniklo otocenie proti - ze nakoniec ta joga mu bude protivna.

Inac ti poviem, ze ty si tu pre mna taka "najkontroverznejsia" osoba, teda skor najprotirecivejsia... Pamatam si Ta aj z inych tem a podla Tvoich vyjadreni by som necakala, ze si na duchovnej ceste vlastnej, dokonca teda aj institucializovanej (myslim teda reiki), az ked sme si dalej pissali vtedy, o tych ekzemoch, som videla, ake mas pohlady, nazory a neslo mi to dokopy s tvojim sposobom reci. (Teraz dufam, ze to nijak blbo nevyznelo...)

Asi je to smiesne, ze to pisem ja, co mam dost problemov sama so sebou a som tu z vas taka najmenej skusena duchovne, ale mne to tak pride, ze nedockavost je svojim sposobom prejav nedostatku viery.
Neviem, ako to je, mozno Bibul vie, ale myslim, ze aura sa da naucit vidiet takmer bez ohladu na duchovnu pokrocilost. Aj ked ano, moze to byt tiez prejav pokroku.
Ale ked si vezmeme magiu - povedala by som, ze ludia, co s tym robia a skodia, nie su duchovne vyspeli, mylim sa?
Podla mna duchovna vyspelost prirodzene v sebe zahrna aj to pochopenie too, co je spravne, dobre a neviem si predstavit, ze ked clovek postupi dost vysoko duchovne, mohlo by v nom nieco "zle" ludske az tak prevazit.

Uz som pisala raz daaavno, pytala som sa, co vy na duchovny materializmus... A to je prvae to, ked clovek ide za prejavmi duchovneho rastu, nie za podstatou, zjednodusene povedane.

Uz je to asi mimo temy davno (sorry, Deni) a nemyslim tym, ze by si bola duchovna materialistka, alebo zly clovek, ktory chce vyuzivat nejake metafyzicke poznatky alebo co, absolutne nie. Ale sa nazdavam, ze niekedy tieto veci (inak pomocky - videnie aury, meditacie, regresy, strety s astralom a i.svetom a pod.) mozu zdrziavat, teda odvadzat od cesty, lebo sa ty clovek moze zaoberat viac ako treba...

Neviem, ci st ema pocopili ani ci mam pravdu, ale tak som to teraz chcela napisat... A len v dobrom🙂

bibula
23. sep 2009

deni----20000druhov hmyzu,1000 druhov plazov.... 😀
aha-mucha,had

mywiel
23. sep 2009

Motyl tam je tiez

adina22
23. sep 2009

proste si ich pomenujeme po svojom teda nie su potrebne nejake latinske nazvy 🤐 😀 😀 😀

denisocka
23. sep 2009

ivka, smejem sa tu dopopuku . no ale pravdu máš,zaoberám sa povrchnými vecami - ako je aura a ine veci,príliš na to lipnem a to ma zdržiava a kradne mi čas ... v konečnom doslednu nič nedotiahnem do konca 😖

denisocka
23. sep 2009

adi,nemyslela som latinske,len som chcela vedieť ,či ked tam uvidim trebars hmyz,či to tiež patri do totem.zvieraťa

ivka144
23. sep 2009

Deni, no vtipka a ja tak vazne pisem!

denisocka
23. sep 2009

ivuš,bo neviem či sa smiať,či nad sebou plakať 😅

adina22
23. sep 2009

ivka a viem ako to myslis...tiez som vas citala [predtym na inej teme a nepoznala,ale hold niekto nema dar reci a mozno nedokaze presne povedat to co citi,je tiez sem tam....a deni som vlastne spoznala az tu

ivka144
23. sep 2009

Jooj, ta o dar reci nejde vobec...

denisocka
23. sep 2009

dnes cely denrozýšlam nad sebou,ako vždy,ja sa stale hladam,kto ma pozna vie,stale mam milion otazok a každy den z ineho sudka. najviac ma musi znášať Bibula 😀 ale ta je zvyknuta, a ja viem že by som nemala pchjať nos do všetkeho,ešte že sme tu nerozoberali všetky karty,bo by som bola mala aj tie totemove,aj astralne,aj ciganske ... a ležali by mi v skrini 😀

od zajtra obmedzím internet, budem sa liečiť prácou ! mam kopu žehlenia a okná a kopu iných veci.... 😀

adina22
23. sep 2009

myslela som to tak ze nie kazdy dokaze slovami vyjadrit to co chce povedat....nenachadza spravne slova 😉 a mozno som zle pochopila co si chcela povedat 🙂

denisocka
23. sep 2009

asi som ani ja nepochopila čo si mi chcela povedať ivka 😝 ale ber to tak ja mam kus zle vedenie,ja potrebujem veci povedať jednoducho,som detinska , ja neviem čitať medzi riadkami 😉

denisocka
23. sep 2009

kde nik,tu nik ....