Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
23. sep 2009

denisocka... hovor si ...vždy dodržím čo si slúbim 😉

bibula
23. sep 2009

lin,ano uvolnis sa,hohy,koleny,zadok chrbat,ruky,krk,hlava, predstavis si ziarivu gulu /ja duhu/ a pustas ju cez vrch hlavy dnu do tela pozdlz-pri kazdej cakre /zakladnej/ sa zastavis ,skontrolujes a cakaj,kym sa ti zjavi nejake zvieratko,posli mu usmev prva je na temene hlavy,mozes zacat tak 10cm od povrchu hlavy... a postupuj na tretie oko - krcnu jamku - stred sterna - solar plexus- pupok - korenova cakra/tam kde ti zacina lonova kost/-vsade chvilu pobudni,prechadzaj nimi bud tou gulou,alebo farbami.... gýlu /farby/ posli dalej az ku spickam na nohach a posli juj prec...vsat zapis,bo potom sa ti nebude chciet. 😀

dali4
autor
23. sep 2009

Aj to je teraz normálne, že my to menej myslí 😀 a že sa neviem niekedy ani vyjadrovat ?

denisocka
23. sep 2009

ja myslela že ideme od dola 😀

dali4
autor
23. sep 2009

bibul... super, pojdem aj ja podla tvojich rád

dali4
autor
23. sep 2009

deni, radšej od vrchu, lebo dole by si mohla vidiet hned nejaké poriadne zviera, zlakla by si sa už by si mala strach íst dalej 😀 😀

denisocka
23. sep 2009

hej,nejaku anakondu 😝

dali4
autor
23. sep 2009

Ešte k tomu ked sa tu rozprávalo o tých zvieratách, kto má aké rád a kto sa ktorého bojí... Ja mám rada velkých psov, ťavy a potom také tie myšacie odrody, myši, škrečkov, morčatá. Tiež ma fascinujú kone ale tých sa zároven aj bojím a mám fobiu z pavúkov 😒 brr, som schopná sa rozplakat ked nejakého stretnem.

mywiel
23. sep 2009

Deni no ja chodim od dola po tych cakrach a skoncim nad hlavou... 😅 😕

mywiel
23. sep 2009

No ja pojdem ako som to robila so svokrou od dola a budem pisat tak poradie. 😉

denisocka
23. sep 2009

ja tiež pojdem od dola / myw,daj si svoju fotku,takto stale kukám kto to tu prispieva 😝

mywiel
23. sep 2009

Treba sa najprv uzemnit, zapustit korene, preto sa zac. korenovou cakrou, lebo ti co nemaju s tym skusenost a zacnu od hlavy mozu uletiet velmi vysoko, a moze sa im tocit hlava a prist im zle, mdlo... 😅

nobody
23. sep 2009

ahojky anděličkovia

dal jsem nějaké věci do Nature, trochu profesionálnější, ať tam aspoň něco pěknýho je

http://k1heli.jalbum.net/

večer se stavím 😉
krásný zbytek dne, holčiny

denisocka
23. sep 2009

ahoj bodynko,idem na to

denisocka
23. sep 2009

jáj, ten list a vyschnuté trnky,to je kráááása !!! 😵

denisocka
23. sep 2009

či su to slivky? švestky .... povidle? a to si ich tam ty zavesil?

nobody
23. sep 2009

tam jsou, já dneska sbíral švestky 😀
jsou nahnilý a visí tam doteď 🙂
jsou tam napevno, jen jsem vyfotil 😀 😉
pa

mywiel
23. sep 2009

Mne sa najviac pacia tie bodliaky bielo ruzové a potom aj tie C/B, inac tie farby su prifarbované ci takéto krasne prirodné? 😅

mywiel
23. sep 2009

Ten motyl je tiez krasny... 😵

denisocka
23. sep 2009

prečo to nejde poriadne zväčšit 🙄

mywiel
23. sep 2009

Body ten C/B detail bodliaka by som si vedela zivo predstavit zaramovany na stene v mojej obyvacke... 😉 😵

mywiel
23. sep 2009

Ta C/B macka je vylozene hypnoticka...krasna. 😵

denisocka
23. sep 2009

mačky nemusim

nobody
23. sep 2009

mywiel ... no je tam filtr ve foťáku, který šedou dává víc k černé a zvyšuje malinko červenou složku
já to podexponovávám, aby ta sytost nebyla ztracená a pak jen o maličko zvýším expozici v pc
takže to víc sytí barvy - ale extrémní rozdíl tam není 😉

deni, jalbum má jenom 30 MB místa (pokud to chceš mít zdarma), tak já jsem jenom rád 😀
ale není nad plnou velikost, to je fakt 😝 tu mám na harddisku a něco ve fo´táku

mywiel
23. sep 2009

Som si myslela ale to krasne aj tak uzasne fotis Vlado by ziarlil... 😀

denisocka
23. sep 2009

kto je vlado,,?

mywiel
23. sep 2009

Mne Vlado daroval obraz zaramovany je to cerveny mak, mam ho na stene je to ten styl ako ten motyl, ze jeden kvet vpredu je ostry a ostatné su rozmazané, je to krasne...unho sa da vybrat hocijaka foto, a ram, objednat, a on to posle. Ty to nechces robit? 😅

nobody
23. sep 2009

to kotě je sirotek ... šikovný malý prcek 😉
stojí za to mít ho tam

tak ahoj

mywiel
23. sep 2009

Vlado Bárta ja moj kamos, foti knihy o Slovensku a poklada sa za profesionala, 😀 mozno si uz jeho knihy videla v knichkupectvach... 😉 Foti pekne ale vdaka otcovi co ho vsetko naucil a fotia spolu, maju aj rovnaké mena... 😅

bibula
23. sep 2009

velmi pekne a tie slivky su carovne....