Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

bibula
24. sep 2009

linette • Dnes o 20:28

certica pritahujeme ta, sme pritazlive

😀 😀 😀

linette
24. sep 2009

mywiel mas stastie, ze si obklopena takymi ludmi 🙂 ked je ziak pripraveny ucitel prichazda 😉 znami a pravdivy vyrok 😀

mirka1308
24. sep 2009

Baby
a nemáte strach, že na nejakom kurze sa na vás niekto napojí a môže vám nejakým spôsobom škodiť? 😕
Keď ste tu písali o reiki a že sa musí ísť s pomocou majstra ďalej, tak ja neviem, ale som v tomto dosť neveriaci tomáš? 😝 Alebo keď ste spomínali o astrálnom cestovcaní, nemali ste strach?? 😕

linette
24. sep 2009

bib a nemam pravdu? 😵 😅 😀 😅 😀 😅 😀 😅 😀

mirka1308
24. sep 2009

Asi som pozadu a vy ste už v inom levli 😀 😀
Mám pred určitými vecami dosť rešpekt 😔

lubii
24. sep 2009

Akýje rozdiel medzi tai čchi a čchi kungom?

linette
24. sep 2009

mirka ja zatial nemam ziadny kurz - urcite si to treba vsetko dobre overit 😒
mavala som dost zive sny, ktore si pamatam len neviem ci islo o lietanie, ak hej tak to doslo same

bibula
24. sep 2009

nemame-nechodime
tak isto kostol-ble-najviac spiny,kazdy sa tam ide len vyspovedat a vijde z neho a kolotoc sa zacina,ved spovednica stale stoji a farar je stale pripraveny na intrigy a zvasty

mas lin ,myslim,ze sme vsetci na tom rovnako 😀

bibula
24. sep 2009

v podstate ziaden -vsetko su energeticke cvicenia-ja by som chcela quan-zamerany na liecenie 😀

nobody
24. sep 2009

čertica 😀

mirka1308
24. sep 2009

No a kostoly, ja som tam od babkinej smrti nebola ☹ .Bola som síce na omši a aj na spovedi ale pripadalo mi to také neúprimné, aj keď ja som evanjelíčka a mi sa spovedáme hromadne 😵
Na ľudí čo stále sedia v kostoloch mám svoj názor, aj keď som spoznala ozaj úprimne oddané duše Bohu, ale to už o inom. Mám známi, ktorá ked raz videla čo čítam a na obale knihy bol znak jing a jang, tak sa normálne prežehnala ako keby som bola sám diabol 😀 😀 a varovala ma, aby som takéto knihy nečítala, lebo im to tak povedal pán farár 😒 no chápete to?? 😠

denisocka
24. sep 2009

mirka,celestinske ti pošlem,pošli do IP kontakt

bibula
24. sep 2009

😀

uz je lepsie vyliest na strom a tam sa vyspovedat

nobody
24. sep 2009

budu lozit po stromech
holky, mějte se, bolí mě hlava (nee z tohoto teda 😀 ) 😉

bibula
24. sep 2009

🙂 ahoj, a kukni zvieratka 😉

bibula
24. sep 2009

no vidim,ze uz tu nastala noc, idem pozerat s ondrikom krtka v meste 😀

rozkosne snicky prajem

linette
24. sep 2009

bibi pozor na slova 😀

mywiel
24. sep 2009

Mirka to s kostolom nic nema, ani s vytahovanim penazi ludi na kurzoch, ale vsetky cesty su spravné ked pride do cesty cloveku to co ma tak je to spravne, musi pocuvat svoju intuiciu. Ludia co mi prisli do cesty, tych som si pritiahla sama aby ma poucili. Pritahujem co sme. 😉 A aj takych ludi... 😀

bibula
24. sep 2009

myw,chyba ti nos a usta 😒

lin-vsak daaavam 😀

denisocka
24. sep 2009

nejake sa zvrhavate 😀

myw - tie oči su fak jakeby si kukala cez poštovu schranku 😀

mywiel
24. sep 2009

Napisem ako to citim...aj som o tom presvedcena. 😵 Kazdy sme jedinecny a nikto nemoze ist cestou niekoho druhého, ten druhy mu pride pomoct po tej ceste kracat, ked ten clovek to bude naozaj uprimne chciet a potrebovat.

certica
24. sep 2009

uz som tu 😀 a hned sa rehlim jak kon 😀 ... som trochu inak precitala tu vetu od deni 😀 ...ale to az po 22h

no a bibula, ze krtko 😀

linette
24. sep 2009

mywiel ako pekne si to napisala 🙂 ty vzdy vsetko tak pekne napises, mas tie spravne slova 🙂 aha vidim ti hlavu a pekne dlhe vlasy 😉

linette
24. sep 2009

certi vydrz este 45 minut a potom mozes spustit 😝 😀 😀 😀

certica
24. sep 2009

myw, hezky 🙂

mywiel
24. sep 2009

Certica tak kde si no konecne... 😀 Body sa uz zas vyparil, asi nie je ok...na migrénu je dobra akupunktura. 😉

certica
24. sep 2009

na migrenu je kadeco 🤐 😀

mywiel
24. sep 2009

No ahoj Moravacka, tak ako? 😀

certica
24. sep 2009

inak ta spoved na strome ma tiez pobavila 😀

mywiel
24. sep 2009

Viem co myslis, ano to zabera na 100% 😀 😀 😀