Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

mywiel
25. sep 2009
mywiel
25. sep 2009

Pre Janus

Sova=Podvod, klam - Sovo... kouzla, znameni, prostor a cas. Vyjevi se pravda zas? Ani jediné klamné slovo.
Let tvou je tichy, Posvatna sovo.

Srna=jemnost a mirnost- Srnecko... jak jemna a nezna jsi. Kvetina laskavosti a vzdalené objetí.

jahodas01
25. sep 2009

ahojte, nahodou som narazila na tuto temu asi pred dvoma tyzdnami a sporadicky, vas sledujem... minule ste tu pisali o orboch, a bola tu fotka z muciarne a z cintora... par dní na to som prezerala fotky mojej dcerky a pri nej bola tiez taka ,, priesvitna gula,, mozte mi prosím objasnit presne co to je, resp. co to znamena? dnes som hladala tu vasu diskusiu, ale nenasla som to uz. dakujem.

mywiel
25. sep 2009

Posli Bibule ale Nobodymu fotku oni posudia ako profesionali ci ide o orb... 😉

jahodas01
25. sep 2009

ok, dík za radu, zajtra poslem, dnes som uz k.o 🙂 ale dnes mi bracho rozpraval zaujimave veci, ked som vas spomenula... 😉

mywiel
25. sep 2009

Dobru noc 😉

mywiel
25. sep 2009

A zas mi 16nast... 😀 😵 Toto posielam vam vsetkym, aj tym co len citate, ale nepisete... 😉

https://www.youtube.com/watch?v=5qRJIBtbc2c


Ten dast na zaciatku... ♥♥♥

mywiel
25. sep 2009

Hmm neviem co si o tomto mysliet ale ak ma prist planéta Nibiru v 2012 tak sa fak oplati zamysliet a prehodnotit si doterajsi zivot... 😅 😕 Ak to takto chodi v cykloch? No ved za tri roky uvidime co na tom bolo pravdy...zatial nerobim ziadne uzavery, tychto videi na you tube... 😉

https://www.youtube.com/watch?v=gCsKdQ1C60g
nobody
25. sep 2009

honem spát

mywiel
25. sep 2009

Neda sa, budem cez den... 😀 😅

denisocka
26. sep 2009

dobre ránko, večer som si išla robiť totem a veru - išlo to dobre / kým mi do toho nevošla bbibula / ale nevadí,ta mi bola povedať niečo pozitivne

hlava-korunná / biely malý psík,pouličná zmes, chlpatý . Hral sa a skákal stále do výška
oko / biely kôn - videla som ho len
krk / dlho som čakala, mala som len tmavu dieru a čakala som,kto odtial vijde a naraz krokodíl 😕 vyšiel,klepol zubami a cuvol, toto robil niekolko krát kým tam nevošla do toho bibula 😀 . bolo to pred 23.00 / predpokladám že reiki

potom som mala par snov , rano som nevaj citila,že kamaratka čo ma zajtra termín a nič o nej neviem porodila a po pol hodiny nato sms,že po polnoci sa jej narodil syn

denisocka
26. sep 2009

chcem sa opýtať,ked chcem dokončiť totwm,tak zas odznova,lebo mam pocit že sa tam ukaže zas niekto iny ,alebo len ostatne 2 čakry

denisocka
26. sep 2009

ak by niekto našiel tie vysvetlenia,najmä krokodila,toho som nenašla vobec

bibula
26. sep 2009

janus- ono je to pocit akoby som bola pri tebe 🙂
uzi si jej 😀

bibula
26. sep 2009

jaj,krokosa som akurat vcera citala. - je to sliedic,dravec 😉
nerozumiem - 7,18 😉

denisocka
26. sep 2009

nerozumieš? že ked nemam kompletnytotem,a začnem ho dokončovať dnes,tak len čakri ktore su neobsadene či zas od 1-7

adina22
26. sep 2009

dobre ranko deni a bib a samozrejme aj vsetky ostatne anjelske tvaricky 😉

bibul to mas fajn,ze si chodis takto v noci na navstevy 😀

denisocka
26. sep 2009

čau adik

adina22
26. sep 2009

ahoj deni som si vsimla ze si ma tu spominla na minulej strane...teda cast mojho tela 😀 😀

denisocka
26. sep 2009

potom som mala dlhši sen,šli sme s našimon k tete,alebo s nou , a zastavili sme niekde pred muzeom,alebo kaštielom,naši šli dnu na prehliadku a my sme ostali vonku. bolo vonku sychravo a sneh sa topil a moj šimon sa chcel hrať a na zemi boli poschnute jahody

inač,teraz sa mi vybavuje,že som videla ten porod kamaratky,teda že som bola nejak pri nom 😕

denisocka
26. sep 2009

ano adi,prednu časť, bibu dala nohy, body by zas mohol dať bielu riť 😀

bibula
26. sep 2009

deni -odznova treba 😅 ....k fotke,chces mi dorobit telo vyssie?
adi-no fajn , ale leicba je trosku ine ako astralne cestovane,to si moc nepamatam,vlastne pamatam si len take,kde nie su so mnou ine duse....ako lietam nad vlnami a neecham sa nimi ospliechavat,alebo sa postavim a necham sa ovievat vetrom... 😀 je to super, alebo sa stanem kamenom a tak...

bibula
26. sep 2009

adi a este nieco,na navstevu ma treba pozvat inac to nejde ...asi som slaba na to 😖

denisocka
26. sep 2009

a prečo som ťa ja videla v krčnej čakre bib?

ináč,ked začnem odznova,už tam určite budu ine zvery

a čo znamena krokodyl

bibula
26. sep 2009

denis-pisala som krokosa....
asi som zviera-waaaaw ...

a este keed sa ti omne sniva-hmm 😀 ja som mala hororovy sen,ale nechala som ho plynut-iba som pozorovala 🙂

denisocka
26. sep 2009

jaj,mi netuklo že to píšeš o krokodílovi ... možno si nad ním tolko uavžovala až si došla jak krokodíl ty do mojho podvedomia

adina22
26. sep 2009

bibul - to musi byt fajn pocit,nechat sa ospliechat vlnami,potom vietor vo vlasoch 😵 😵 Ja som narazala na to ako pisala Deni,ze ta videla v niektorej cakre 😉 A ked takto liecis nevycerpava ta to?

bibula
26. sep 2009

ze by som ti ho stade vyhanala? 😕

bibula
26. sep 2009

😀 adi, to je prave to reiki,ze nevyuzivam svoju,ale kozmicku energiu ---kozmicka je blbe slovo-no tak to volaju 😅
ale nikdy nerobim viacerych "za noc" ako 2 😀 😀 😀

denis,inac parada,vdaka ti,postav si svoj totem zo zvieratiek a moja hlava k tomu...asi to idem spravit....vo photosh.alebo sama ides? 😀 chcem vidiet tvoj totem.... 🙂