Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

denisocka
26. sep 2009

ty,urobm mi ty ten totem 😀 a ináč ktovie,či si ho vyhnala,alebo nasrala,bol dosť utočny

bibula
26. sep 2009

no vo vlasoch zrovna nie.... 😀 😀 😀 tu ide o ten pocit hlavne,dotyky ....veci ,ktore si nevsimame,ked sme "obrneny" telom 😖 alebo vnimame,ale nevieme ich krasne precitit vsetkymi zmyslami naraz 🙂

bibula
26. sep 2009

no,ked tam uz pri opakovani nebol a uhniezdila som sa ti tam ja - tak asi je prec,ved ked budes mat siestu skontroluj to.... 😀 ale to bola asi len energy

denisocka
26. sep 2009

no, totem som začala robiť 10min pred 22,40 kedy si mala posielať

adina22
26. sep 2009

bibul - tak to len na prirovnanie ze vietor vo vlasoch 😉 Ja ten pocit mam rada 😵

bibula
26. sep 2009

prirovnanie pekne,pocit krasny...
denis mas to v maily...
snad by nebol utocna,ked mu leziem do reviru ,ty kokso,ja si teda trufam....mala by som sa krotit bojovat s krokodilom....

adina22
26. sep 2009

ako si ten totem spravila deni?

nobody
26. sep 2009

pěkný ráno

adina22
26. sep 2009

dobre rano aj tebe body 😉

j.a.n.u.s.
26. sep 2009

Dobry rano...vsem. Bude krasny den....slunko pere uz ted 😉

bibula
26. sep 2009

ahojte ...

kde mas ten totem deni? 😀

j.a.n.u.s.
26. sep 2009

bibu...dobry motto 😀

bibula
26. sep 2009

🙂 no chlapi....

j.a.n.u.s.
26. sep 2009

Me vcera moje LAŇ v korenove cakre...normalne zdrhla predemnou...a jeste pohazovala zadkem. Jsem se chtela priblizit a nic.

Nad ranem me ve snu napadla smecka psu, ale hnusnych velkych, zubatych...mooooc realne. 😖

linette
26. sep 2009

dobre ranko babiky 😉 a chlapec 😉
ja som si vcera pozrela film secret. cely den som snazila mysliet len na pekne veci a na tie ktore nechcem na tie nemysliet vobec - zatial je to tazke ☹ to potrva kym si veci, ktore nechcem vyhodim z hlavy 😒
celu noc som skoro prerozmyslala nad tym co nechcem a snazim sa na to nemysliet a potom som aj spala daco.

linette
26. sep 2009

bib astralne lietanie sa viem naucit? rada by som si ta pozvala k sebe 😉 (som zvedava ci sa mi zjavis alebo ci s tebou budem snivat)

linette
26. sep 2009

deni to je ake dobre, ze si snivala s kamaratkou ako porodila 🙂 zeby si astralne cestovala? 😉

denisocka
26. sep 2009

linet,rano som nevedela že som snivala ale tušila som že už porodila,do toho sms a zrazu som si spomenula na sen

mam v pase totem,čo mi urobila bibu - idem ale pratať,pa poobede

linette
26. sep 2009

deni to je super totem ta bibula nema chybu 😀 😀 😀

denisocka
26. sep 2009

šikovná je,že? ešte aj do totemu sa mi primiešala 🙂

mywiel
26. sep 2009

Dobré rano Svetluskovia 🙂 teda aspon pre mna... 😀

mywiel
26. sep 2009

Deni poslem krokodila, ale teraz nestiham... 😉

linette
26. sep 2009

mywiel vitaj 😉 si tu davno nebola 😒

mywiel
26. sep 2009

Prepasla som... ☹

mywiel
26. sep 2009

Az teraz medzi fakturami som nasla letacik, ze bola konferencia vo Svajci o snoch...snif snif, dufam, ze este budu robit aj na buduci rok. 😅

denisocka
26. sep 2009

čo si prepásla

linette
26. sep 2009

mywiel co pekne si snivala? 😀
vcera som kuk secret (viem, ze pre teba/vas to nie je ziadna novinka), a pochopila som vela veci. hlavne to, ze to co nechcem na to nemysliet. len je tazke nemysliet na to, co boli.
volajako ma chyta mania kukat filmi orientovane na tieto temy, este si chcem zohnat celestinske proroctvi. ake filmy odporucujes? 😉 😀

linette
26. sep 2009

mywiel neboj sa, budu robit 🙂 na sr take robia vobec? 😒

mywiel
26. sep 2009

No tu konferenciu, bavilo by ma studovat sny... 😉

linette
26. sep 2009

sny su dost tazke vylustit... ale moze to byt zabava a zaroven aj pomoc 😉