Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

bibula
26. sep 2009

suhlas myw-ako moze byt papezom? normalne ma zlo v ociahc
may akurat zaspal

mywiel
26. sep 2009

Loretka pisala som par stran dozadu, ze andel nie je okridlena postava, ale luc, energia lasky... 😉

bibula
26. sep 2009

nesledujem papeza,ale superstar opakuju....
lor-ano kazdy narodnost ma svoje "caro"

bibula
26. sep 2009

lori - nie je nespravodlivy,je az ohromne spravodlivy-len nasou omedzenostou nevidime vsetky nasledky toho ,ci onoho ....

mywiel
26. sep 2009

Loretka kazdy mame svoju karmu za ktoru si mozeme len a len sami da sa zmiernit, napravit urcitym sposobom, je to v tej mojej knihe pisané, a vsetko ma svoju logiku aj najvacia tragedia...ma svoj zmysel bohuzial. 😔

bibula
26. sep 2009

myw 🙂

mywiel
26. sep 2009

Zlo je sucastou dobra a ma jedinu funkciu a to je poucit nas...

bibula
26. sep 2009

co je pre teba dobre,pre ineho moze byt zle

loretka1
26. sep 2009

Teda tolik odpovedi najednou 🙂 ja si myslim,ze kazdy ma na vsechny deje a veci v zivote jiny nazor a netreba ho vnucovat tem,kteri se na to divaji jinak.mywiel prectu si vse,cos napsala predtim.Ovsem dnes na to asi tolik casu mit nebudu.A je to presne o tom,o cem jsem psala.slovaci jsou opravdu daleko citlivejsi a vice verici nez my cesi.ja si za timto nazorem stojim.Znam hodne slovaku a jsou to srdecni lide.Ano,vyjimky jsou vsude ale beru to vesmes.Je to hodne i vychovou a svetem ve kterem zijeme.mywiel prosim te muzes mi sem treba i do IP napsat,jake to bylo kdyz ses s tim andelem setkala?vse dopodrobna.pokud si to uz psala dej prosim odkaz na ktere strane to je je tu 141 stranek 😀

mywiel
26. sep 2009

Keby sme vsetci snali zavoj co mame pred ocami, videli by sme za oponu...videli by sme veci aké v skutocnosti su a nie aké sa nam len javia, nase srdce by pochopilo a mysel by neprotestovala...
ale nie sme este vsetci a dostacne pripraveni prijat veci, ktoré nevieme zachytit viac ako nasimi 6timi zmyslami... ☹

mywiel
26. sep 2009

Loretka ale tu nik nikomu nevnucuje, kazdy si tu pise svoje skusenosti, svoje pocity a nazory... 😉
Ja si myslim, ze treba kracat zivotom a po svojej ceste ako najlepsie vieme a pocuvat svoju intuiciu a svoje srdce, nazor druhého ti moze vnuknut napad, myslienku ale v konecnom dosledku musis si svojou vlastnou cestou prejst sama a pocuvat svoje vnutro. Poznaj sam seba a spoznas nekonecno... 😵 😉 🙂

mywiel
26. sep 2009

Loretka rada ti napisem...ci mi uveris to uz je na tebe a ak mi posles tvoj email aj knihu ti poslem velmi zaujimavé citanie...nazor si spravis sama. 😉

loretka1
26. sep 2009

mywiel a jak to mam dokazat?ze tys mela to stesti toho sveho andela videt(ale nevim jak si ho mohla videt kdyz si psala ze je to energie) neznamena ze ho kazdy uvidi zalezi na lidech.A ty za tu oponu vzdy vidis?Co tam vidis?mam to chapat tak ze vse co se stane i to negativni ma sve vysvetleni?

mywiel
26. sep 2009

Ano aj to negativne ma vysvetlenie...ver mi.

adina22
26. sep 2009

loretka - nenapisala by som to lepsie ako myw 😉 ale vystihla to.Ja tu knihu prave citam a naozaj clovek vela pochopi a zacina chapat.

adina22
26. sep 2009

bibula 13:31 si napisala co som ja povedala uz pred rokmi ked sa stal papezom,uz iba na pohlad vo mne nevyvolava to dobre a uz vobec nie duchovne 🤐

mywiel
26. sep 2009

Loretka a to tvoje motto..?? 😕
V tej knihe mozno najdes objasnenie na urcité otazky, ale nie kazdy je aj na tu knihu pripraveny a pochopi ju... ale za precitanie stoji. 😉

loretka1
26. sep 2009

mywiel dobre muj mail ti napisu do IP.jinak co kdyz nam jen ti spisovatele te dane knihy chteji vnutit jejich nazor ?Vzdyt to prece urcite nemuze nikdo vedet co je anebo neni.Clovek je prece jen clovek a za urcite veci nevidime nikdo ty zustanou utajene naveky veku.Na kazdem jedinci pak zalezi zda tomu chce verit nebo ne.Mozna ta kniha je napsane schvalen tak presvedcive aby na to lide naleteli,no prectu si tu kniihu mywiel schvalne

mywiel
26. sep 2009

mywiel a jak to mam dokazat?ze tys mela to stesti toho sveho andela videt

Loretka to sa neda naucit, jedine spoznavat svoje vnutro a pride to samé, ked bude ten spravny cas... neviem co ti iné mozem odpovedat na tuto tvoju otazku. 😅
Necitim sa nejaka vynimocna, pretoze mam urcité zazitky pred nikym sa s tym nechvalim a ani nikoho nepresviedcam, je to zbytocné, ja to beriem ako sucast mojho zivota a mala som to stastie spoznat urcité veci, ale urcite som si musela par tych zivotov odzit kym som sa dostala kde som dnes... 😅 😉

loretka1
26. sep 2009

a ted kdyz si poznala ty urcite veci citis s v zivote lepe?je ti dobre?zmenilo se neco?

denisocka
26. sep 2009

presne ten pocit z tohto papeža mam aj ja,preto neviem ani ako sa vola 😖

mywiel
26. sep 2009

Loretka ak si v sebeobrane a uzatvaras sa pred tym kym sa na to urobis nazor je to zbytocné, tvoje srdce ak nie je pripravené niecomu sa otvorit a prijat to tak aj keby si videla hned Jezisa Krista na vlastné oci nebudes verit... 😅 Najdi si co vyhovuje tebe a co tvoja intuicia vravi, ze ano tak to asi je... 😵

mywiel
26. sep 2009

Loretka zmenil sa mi cely pohlad na zivot... 😉 Posielam knihu, precitaj a budeme diskutovat. 😵

bibula
26. sep 2009

lori,alebo pockaj do smrti...potom ti uz nebude treba rozpravat a vysvetlovat nase zazitky 😉

pred inkarnaciou - "majte sa pekne,stretneme sa po smrti " .........asi tak 🙂

adina22
26. sep 2009

jinak co kdyz nam jen ti spisovatele te dane knihy chteji vnutit jejich nazor ?

loret to nie je o vnucovani,vlastny nazor si urobis sama,nikto ta nenuti verit tomu...bud precitas a povies ok dalo mi to nieco alebo nie a viac sa k tomu vracat nebudes 🙂

loretka1
26. sep 2009

Neuzaviram se.prave proto te chci pochopit,ze chci po tobe tu knihu.porozumet ti.jsem prave az moc otevreny clovek a takove veci me vzdy zajimaly i kdyz mam na to jeste porad takovy nazor jaky mam.co kdyz ty tve andelske ruce byly jen sen?spala jsi..nebyla jsi zrovna spis v situaci zes necemu chtela uverit?nebylo ti treba jen moc smutno anebo neprozila jsi nejaky sok zivotni?

bibula
26. sep 2009

lori aky zmysel maju tvoje deti?
naco si ich priviedla na tento svet? trpiet ,zostarnut a zomriet?
alebo sa ti tu tak paci, ze si dala novy zivot? 😉

mywiel
26. sep 2009

Lidicky lucim sa musim sa venovat rodine a ideme nakupovat. Loretka poslem ti to dnes ale neskor nestiham teraz...

mywiel
26. sep 2009

Loretka k tvojmu prispevku 13:59 Sme slobodni aj v tom v co chceme uverit, takze spisovatel ten zaujem urcite nemal... 😉 skor si myslim ze mal urcité zazitky a chcel sa podelit. Zalezi ako sa vec pozeras a ja ju vidim z iného pohladu ako ty.

denisocka
26. sep 2009

no tak to motto je teda riadne "pozitivne" 😕