Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
1. okt 2009

íííha to som taká výnimočná? 😀 😀

linette
1. okt 2009

ozaj mywiel nemas niekde nejaku legendu alebo nejaky rodokmen ako je to podelene? myslim Boha-raj, archanjelov, anjelov, prirodnych anjelov, ludi, zvierata, atd.. vsetko tak pekne znazornene a vpisane?

mywiel
1. okt 2009

Marianka spytam sa svokry lebo toto vidim prvy krat... 😕
Myslim, ze modlit sa za druhého moze len pomoct, ale ty nemozes zmenit co si on musi prejst sam. 😔
Linette ti traja su vzdy pri tebe a ked potrebujes nieco specifické ja neviem napr. ta bolia zuby tak najdes meno anjela ktory ma na starosti zuby... ci ludsku podobu to si nemyslim, skor ti mozu poslat do cesty niekoho z ludi co ti pomoze.

mywiel
1. okt 2009

Myslim ze Bibula to davala ako foto na svoj FB. 😉

denisocka
1. okt 2009

ej zas pišete jak najate... a ja som mimo

linette
1. okt 2009

aha, ale ked ti anjeli maju na starosti 1000 dusi, tak napriklad moj stoji pri mne aj pri ostatnych 1000 a dava pozorna mna "z dialky" ?

mywiel
1. okt 2009

100% je to co ti hovori srdce ze je pre teba spravne a ked to tak citis tak sa nemoze mylit. 🙂

mywiel
1. okt 2009

Linette neboj sa oni stihaju vsetky duse, su dokonali... 😉

marianka79
1. okt 2009

linette ty si samá otázka 😀 😀 😀 ale dobre pýtaš sa to čo aj mna zaujíma 😉

linette
1. okt 2009

teda som myslela, ze dava pozor sucasne na tych 1000 dusi (cize je pri nich vkuse) a ked nieco specificky potrebujem tak pride aj sam od seba alebo ho musim zavolat? a ked neovladam vsetkych anjelov a neviem ktory ma co na starosti, len si zavolam anjelika aby mi pomohol tak pride ten spravny predpokladam.

linette
1. okt 2009

marianka ja mam kopec otazok 😀 vzdy ked sa nieco nove dozviem tak sa len pytam a pytam. ale vidim, ze nie zbytocne, ked si na to aj ty zvedava 😉 🙂

mywiel
1. okt 2009

Mozes poprosit aby ti poslali toho ktory robi co v tej chvili potrebujes, no vediet jeho meno je velka sila vybracia, preto velmi nehovorte kto su vasi anjeli, ale nic sa zas nestane. 😉

linette
1. okt 2009

da sa povedat, ze som zvedavy ziak, ktory sa stale hlasi a pyta a vo vsetkom chce mat poriadok 😀 a mywiel je v tomto pripade ucitelka 😉 ktora ma somnou trpezlivost 😉 🙂

mywiel
1. okt 2009

vibracia 😅 😝

linette
1. okt 2009

podla mesiaca a dna narodenia a podla tej tabulky (ovsem ak je spravna) viem svojich anjelov, no toho, ktory je podla hodiny a minuty neviem presne. mama mi nevie povedat presnu minutu narodenia. a vela zavisi aj od toho, ked sa clovek prvykrat nadychne (tu hodinu a minutu maloktory doktor sleduje), vednadychnut sa dieta moze uz vtedy ked ma vonku hlavu, nie?

marianka79
1. okt 2009

ja by som to proste zhrnula tak... že ked máš nejaký problém a poprosíš a úprimne poprosíš o pomoc je jedno akého anjela i ked nepovieš jeho meno oni už vedia kto má príst a pomoct ti ja ked som neverila v takéto veci tiež sa mi stalo že som sa na balkone modlila a prosila o pomoc a prišli a pomohli a odvtedy verím 😉

marianka79
1. okt 2009

linette aj so mnou 😉

mywiel
1. okt 2009

Marianka presne pros a dostanes, klop a dvere ti otvoria... 😉 😵
Uz musim ist, mala sa zobudila idem jej dat konecne obed, lebo dnes len spi a spi... 😕

linette
1. okt 2009

ja zhrniem to co som sa dnes dozvedela a ako som to pochopila:
- kazdi mame troch anjelov,
- kazdi jeden z anjelov ma na starosti okolo 1000 dusi,
- kedze davaju pozor na mna a na dalsich 999 dusi su stale pri mne, kebyze som v nejakej nebezpecnej situacii tak pridu same a daju pozor,
- anjeli su dokonaly, takze vsetko stihaju,
- anjelov straznych je 72 a su rozdeleni do chorov, ktory sa sklada z 9 skupin...
akurat nechapem tomu pojmu chor 😒 (predstavujem si taky ako je v kostole)

marianka79
1. okt 2009

ale treba vediet aj zadakovat moji mi pomáhajú aj v práci zvláštne že čo chcem aby sa stalo sa stane raz som ale zo srandy si zaželala niečo a bavili sme sa na tom no ked sa mi to splnilo tak som bola z toho smutná takže začala som dávat pozor na to čo si želám netreba srandovat o vážnych veciach

mywiel
1. okt 2009

chor myslia tym ich domov v nebi su to nieco ako skupiny, domovy 😉

marianka79
1. okt 2009

chor neni dav?

linette
1. okt 2009

a zaujimave su sily myslienok, ktore idu do vesmiru a odrazaju sa naspat a anjely. Pan Boh nas stvoril, ale osud nam nezariadil, my sami si ho vytvarame, ked nieco chceme mame to, ked urobime zle, vrati sa nam to.. a stale mame svojich anjelikov, ktori nam pomahaju 🙂

mywiel
1. okt 2009

Anjelské čísla

111 – Starostlivo skúmajte svoje myšlienky a uistite sa, že myslíte iba na to, na čo myslieť chcete, nie na to, čo nechcete. Táto číselná rada značí, že sa pred vami otvárajú nové príležitosti a vaše myšlienky sa rekordnou rýchlosťou stávajú realitou. Trojčíslie111 je ako jasné svetlo blesku, ktorým vás fotograf na okamih oslní. Značí, že si vesmír práve vyfotografoval vaše myšlienky a teraz ich vyvoláva do hmotnej podoby. Teší váš, aké myšlienky vesmír zachytil? Pokiaľ nie, zmeňte ich. ( ak máte problém s ovládaním a sledovaním svojich myšlienok, požiadajte svojich anjelov aby vám s tým pomohli.)

222 – Vaše čerstvo zasadené nápady začínajú prerastať do skutočnosti. Neprestávajte ich zalievať a vyživovať, a oni skoro vyrazí na svetlo, takže uvidíte dôkazy svojho zhmotňovania. Inými slovami – nevzdávajte sa iba 5 minút pred zázrakom. Skoro sa prejavia a presvedčíte sa o výsledkoch svojej manifestácie, tak nepoľavujte ! Naďalej si pestujte pozitívne myšlienky, používajte afirmace a pokračujte vo vizualizovaní.

333 – Sú vám nablízku nanebovzatí majstri a tí chcú, aby ste vedeli, že vám ponúkajú svoju pomoc, lásku a spoločnosť. Volajte ich často na pomoc, zvlášť keď okolo seba vídate kombinácie čísla 3. Medzi najznámejších nanebovzatých majstrov patri Ježiš, Mojžiš, Mária, Quan Yin a Yogananda.

444 – Ste obklopení anjelmi, ktorí vás uisťujú o svojej láske a ochote pomôcť. Nebojte sa, pretože ich pomoc je nablízku.

555 – Držte si klobúky, pretože prichádza veľká životná zmena Nemali by ste ju brať ako „pozitívnu“ alebo „negatívnu“, pretože všetky zmeny sú prirodzenou súčasťou kolobehu života. Možno je táto zmena odpoveďou na vaše modlitby, takže v sebe naďalej pestujte víziu vlastnej vyrovnanosti.

666 – Vaše myšlienky sú teraz v nerovnováhe, príliš sústredené na hmotný svet. Táto číselná rada vás žiada, aby ste svoje myšlienky delili rovnomerne medzi nebo a zem. Ako v slávnom „Kázaní z hory“ vás anjeli nabádajú k tomu, aby ste sa sústredili na ducha a službu a spoľahli sa, že vaše hmotné aj emocionálne potreby budú automaticky uspokojené.

777 – Anjeli vám aplaudujú – gratulujeme, darí sa vám!
Neustávajte v pilnej práci a vedte, že sa váš sen stáva skutočnosťou. Toto je veľmi pozitívne znamenie, ktoré vás upozorňuje, že možno dôjde i na ďalšie zázraky.

888 – Určitá fáza vášho života sa chýli ku koncu a toto znamenie vás má varovať, aby ste sa na neho pripravili. Táto číselná rada, môže znamenať, že zakončujete nejakú emocionálnu, pracovnú alebo vzťahovú fázu. Upozorňuje tiež, že sa na konci tunelu objaví svetlo. Naviac to znamená, že „úroda dozrala, nečakajte so sklizní a užite si ju“. Inými slovami, neodkladajte cestu za svojimi snami alebo radosť z plodov vašej práce.

999 – Dokončenie. Toto je koniec dôležitej fázy vášho osobného alebo celkového života. Je to tiež odkaz určený služobníkom svetla pdieľajúcim sa na liečení zeme, ktorý znamená : „ Dajte sa do práce, pretože Matka zem vás potrebuje“.

000 – Pripomienka, že ste zjednocení s Bohom a mali by ste vo svojom vnútri cítiť lásku svojho Stvoriteľa. Znamená to tiež, že určitá situácia obehla plný kruh.

Su to cisla- znamenia, ktore vam chcu nieco povedat mozu k vam prist prostrednictvom hodin (zobudzate sa v rovnaku hodinu,alebo sa pozriete na hodiny prave v tom case- napr. 00:00 alebo 22:22, alebo uvidite znacku na aute s nejakym cislom,alebo sa vam cislo prisnije, ci vas jednoducho napadne. Existuju potom este kombinacie cisiel

mywiel
1. okt 2009

SME SPUTANI MINULOSTOU, OBAVAME SA BUDUCNOSTI A ZABUDAME TYM PADOM NA PRITOMNOST... 😔

linette
1. okt 2009

takze v nebi su skuspiny. dufam, ze su tam neni ludia rozdelovany 😒 v raji ma byt pekne, kazdi tam ma byt stastni aj ked nechapem niektore veci ohladom raja (ked mame cca 500 zivotov tak mame aj 500 rodin a 500 manzelov, priatelov. v jednom zivote som s mojou laskou a v buducom moja laska s inou a opacne a v raji sme vsetcia a tam sa mame radi)

marianka79
1. okt 2009

to je pravda každemu sa to zlé vráti ale čo ked sa stane že niečo urobím,podla mna je to dobré a podla niekoho zlé s tým sa stretavam skoro stále kde je tá hranica medzi dobrom a zlom

linette
1. okt 2009

ozaj ako sa da zistit, ci pojdem po smrti do neba alebo sa inkarnujem? smiesna otazka, ale tak kazdi sa snazime byt v zivote dobry. 😕

marianka79
1. okt 2009

linnet a peklo je na zemi

mywiel
1. okt 2009

Hranica medzi dobrom a zlom je jasna, odpoved mame v sebe, len sa vyhovarame, ze nevieme... 😝