Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

bibula
1. okt 2009

a ten azazial nie je azazial,ale azaziel - serafin /vyssi anjel/ 🙂

bibula
1. okt 2009

a u nas je krasne 🙂

mywiel
1. okt 2009

Je dôležité pochopiť, že vo vesmíre, je všetko vypočítané a dokonale zostavené k perfekcii. Dokonca aj to, čo sa môže zdať ako chyba alebo nespravodlivost ma svoju ulohu, ktorou je nas posunut dopredu a vyssie do dimenzie kde sa clovek zmeni k lepsiemu, pouci.
Kabbal vydal prvé zapisy o strome zivota v r. 1200 - 1475, počas ktorych boli zaznamenané mena a vlastnosti anjelov a archanjelov, rovnako ako mená a kvality Sephiroth. (to budu Serafini)
V roku 1492, v rámci inkvizície, Židia boli nútení konvertovať na katolicizmus a boli vyvlastneni, bez toho aby mohli vziat nieco so sebou. Kahalech bol potom uzavretý inkvizítormi, a všetko v starej židovskej štvrti Girona bolo izolované od vonkajsieho sveta. Ale medzi potomkami Židov z tohto mesta, ktorý konvertovali ku katolicizmu zvečnenie ostalo v tajnej ústnej tradícii a ďalej žijú okolo svojich predkov v tejto oblasti. Tieto staré spisy boli znovu objavené zamurované v stenach mesta a opat objavujeme tisicrocné vedomosti, ktoré boli skryté pred inkviziciou...atd.

marianka79
1. okt 2009

ahojte tak som tu naspat mojho synátora to hrozne tahá k veciam spojenými s vesmírom sám od seba si objednal knihu o vesmíre ani mi nič nepovedal ved mama zaplatí a dnes v meste tiež zbadal podobnú knihu no hotovo skoro zbúral obchod nejak ho to tahá tymto smerom je tožeby znamenie?

už som písala do témy vidia deti duchov stále sa pýta na ludskú dušu jej existenciu a tak biba tuším si mi tam aj odpovedala no už som tam nebola viac som tu 😉

marianka79
1. okt 2009

a u nás aj spŕchlo aj svieti slniečko 🙂

bibula
1. okt 2009

taky dazdik by si mohla poslat 🙂

marianka79
1. okt 2009

to bolo len pár kvapiek mám velmi rada ked prší ale ked nemoknem a som v teplučku

bibula
1. okt 2009

ja rada moknem,je to parada,ked si predstavujes ako ta ten dazd umyva a vsetko co da dole ocistia zemski anjely....a dokolecka dokola 🙂

mywiel
1. okt 2009

Nerada pouzivam slova zlo a dobro skor verim na zakony akcie a reakcie a na slobodnu volu... 😉

bibula
1. okt 2009

myw-pouzila som nieco take niekedy? 😀

mywiel
1. okt 2009

Pytali ste sa ze zlodej si mysli, ze nekona zlo, ja si to nemyslim, ale zas verim, ked niekoho okradneme tak mi stratime vec ovela cennejsiu, to je ten zakon akcie a reakcie. 🙂

bibula
1. okt 2009

ake pozic take vrat.... 🙂

lenze treba brat do uvahy,ze mozno je to karma toho okradnuteho,ze ma byt okradnuty.-)

mywiel
1. okt 2009

Ano aj to treba brat do uvahy samozrejme... 😉 ale aj ten zlodej si robi svoju karmu a v hlbke duse urcite vie, ze nerobi spravne no napriek tomu sa rozhodne slobodne ten zakon porusit... 😉 urcite si je ale vedomy, ze nekona dobre, ale je mu to jedno, to ho vsak nezbavi jeho karmy neskor...to len pre vysvetlenie pre Linette a Marianku. 😉

bibula
1. okt 2009

myw nwmas pocit niekedy,ze sa ta ludia boja? 🙂

mywiel
1. okt 2009

Nie preco? 😅 😀

mywiel
1. okt 2009

Mozno len Body... 😅 😀

bibula
1. okt 2009

jasne,ale ved na svet moze ist s dohodou,ze vyrovnava karmu,vtedy nekazi svoju 🙂 lebo on tym uz presiel-byt okradnutym...

mywiel
1. okt 2009

To neviem je to komplikovanejsie ale urcite to ma svoju logiku a pravidla to som si ista. 🙂 Ved tebe to netreba vysvetlovat... 😉

bibula
1. okt 2009

nie...ale lepsie sa to chape aj inym,ked to citaju takto 😅

mna sa ludia obcas boja -ale vzdy vravim,ze som neskodna 😀

mywiel
1. okt 2009

Ludia sa boja toho co nepoznaju... 😉

bibula
1. okt 2009

to sedi....
😅 ja posobim takym vaznym dojmom 😀
ale ked ma ludia spoznaju tak ma beru inac...

akurat vcera som osebe dost rozmyslala.... 😅

mywiel
1. okt 2009

A naco si prisla? 😕 😀 😀

bibula
1. okt 2009

ze preco si moja dusa vybrala toto telo....

ja som v podstate dost vazny clovek,aj ked az nadmieru vnimavy...a moja dusa velmi miluje humor...ked sa spolu "rozpravame" sa smeje a niekedy jej dovolim prejavit to na mne....

len neviem,ci je to normalne.... 😅 😅

mywiel
1. okt 2009

Tak to je super, vediet... 😉

marianka79
1. okt 2009

biba ja rozmýšlam nad sebou každodenne chcela by som sa zmenit a to hlavne k najbližšiemu okoliu neni som so sebou spokojná

bibula
1. okt 2009

ako aj vcera som povolila pri linet.... 😀

marianka sku s sa tiez so svojou porozpravat 🙂

marianka79
1. okt 2009

a ako ja som v takýchto veciach nováčik a hlavne sa len učím ako linette sme dve žiačky
🙂

bibula
1. okt 2009

mnesa najlepsie vecer,ked je ticho,relaxujem,meditujem v tichu,nasavam a ked ju zacujem,sa jej potichu prihovorim....vcera povedala,nech si "vycistim" aj usnu cakru-neviem ako sa vola-je vstrede hlavy a ma nieco s usami 😀 tak som ju zacala otvarat a zrazu som pocula pukat nieco a praskat...a ja ze no parada,uz mi fakt sibe 😀 😀
tak som skontrolovala muca a maleho oni nic,spali v izbe nikto...tak prosim...som zvedava dnes v noci.... 🙂 😅

marianka79
1. okt 2009

tak toto asi ja nedokážem 😔

marianka79
1. okt 2009

a ako ju počuješ?