Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
7. okt 2009

U mna je to zase tak, že odkedy sa tomu venujem, tak ludia okolo mna sa začali menit... Ale nieje to tým že bysom ja mala iný pohlad na nich... Ale aj ostatný o nich hovoria že sa zmenili, k lepšiemu 🙂 . Ža by to bolo tým že som Projektujúci typ ? Sedelo by to... 😅

nobody
7. okt 2009

jo Egypt
pěkný život všem

dali4
autor
7. okt 2009

zdravím nobody 🙂

bibula
7. okt 2009

ahoj.
tak body aka je ta tvoja egyptska teoria ? 🙂

denisocka
7. okt 2009

same oči 😕

adina22
7. okt 2009

Ahojte moje mile a mily..no ja som sa dnes od rana nezastavila az teraz na chvilu, ze si vas precitam kym mala spinka...a stala sa mi taka vec kedze zijeme na dedine tak chodievam do mesta zriedka resp.ked nieco potrebujem a dnes som bola tiez... v jedno dopoludnie som stretla troch ludi ktorych som dlhe roky nevidela,dokonca kamaratku z internatu,ktoru som od strednej nevidela co je uz 14 rokov 😕 😵

denisocka
7. okt 2009

a mňa si nestretla? 😀

adina22
7. okt 2009

Deni teba nie a bola si v LE?

denisocka
7. okt 2009

😀 nebola

dali4
autor
7. okt 2009

Ahojte 🙂 ... jáj, dneska mám takého nešťastného synátora ☹ ... Prišiel zo školky s tým že si nevie nájsť žiadneho kamaráta... ☹

mywiel
7. okt 2009

Preco Dali? ☹
Ja sa zas hadam v téme ci sex pred svadbou alebo nie, ale uz tam nejdem liezt je to tam tabu...bububu 😀 😝

dali4
autor
7. okt 2009

Myw... čítala som 😉 ... No, vieš, on je trošku taký iný v mnohých veciach ako iné deti ☹ ... čo je na jednej strane fajn, ale na druhej strane si nevie poradiť s takým tým škádlením čo je u detí normálne. Ked ho deti provokujú tak on zostane hned nervozny, negativne naladený, háda sa a zúri. Samozrejme deti to zneužijú a provokujú ho čím dalej viac a on je z toho nešťastný. Včera napríklad bol úplne happy z toho že má kamaráta a dneska sa s tým istým chlapcom hádal, vykrikoval mu že len slubuje že sa s našim Marečkom bude kamarátiť. Ten chlapček mu povedal že ked všetci jeho kamaráti odídu tak sa s ním potom bude hrať... Marečkovi to príde nefér a je z toho vykolajený. A takto to je vždy, s každým kamarátom. Majú tendenciu ho využívať a on si s tým zatial nevie rady... A mne je z toho ... ☹

dali4
autor
7. okt 2009

On vlastne aj kvoli tejto svojej vlastnosti dostal odklad... mal íst do školy, no s psychologičkami sme sa dohodli že bude pre neho lepšie ked ešte ten rok počkáme 😒

dali4
autor
7. okt 2009

A ešte k tomu je velmi drobučký, najmenší v triede a z toho začínal mať tiež komplexy, preto som ho ešte nechala v školke, lepšie zapadá medzi tie o rok mladšie deti a necíti sa tak zle. To mi sám povedal.

mywiel
7. okt 2009

No Kaya ma vela bratrancov a sesternic a ta si veru nenecha ani starsich sa neboji, ked sa jej nepaci tak aj bacne a vrieska od zlosti... 😅 😀

dali4
autor
7. okt 2009

Veľmi dobre si rozumie s dospelými, s ním je radosť sa rozprávať 🙂 ... deti mu nerozumejú.

dali4
autor
7. okt 2009

Musí byť zlatá 😅

mywiel
7. okt 2009

No je zlata aj ked sa hneva, proste pri nich nema na vyber, musi sa branit sama, ale deti ma rada, no tiez najprv pozoruje a az potom sa priblizi... 🙂

dali4
autor
7. okt 2009

Marek si tiež nič nenechá, dneska tomu chlapcovi aj jednu strelil... No čo ma trápi, že on to potom tak velmi prežíva, trápi sa a užiera sa lútostou 😒 ... a s tým ked sa v živote nepopasuje, bude to mať ťažké. Snád si to uvedomí, snád z toho vyrastie. Numerologička mi povedala že on s tým bude celý život bojovať ☹ ...

dali4
autor
7. okt 2009

Docela by ma zaujímal jeho minulý život 😕

bibula
7. okt 2009

no ahojte....
vonku je krasne---
dali moj maly tiez ine deti nemusi,ale zatial sa snikym "neviditelnym "nerozprava 🙂

mywiel
7. okt 2009

Tak ma napadlo, ked uz sa unavujem v tej blbej téme, ze zazili ste uz tantricky sex? Moja mama ma o tom knihu asi si ju od nej poziciam... 😉 😀

bibula
7. okt 2009

no,ak je to to na co myslim,tak jedine v predstavach.... 😅 😀

odfotila som nieco veeelmi zaujimave,potom sem hodim linkos,ked to stiahnem do pc 🙂 😕

bibula
7. okt 2009

jaj a este som chcela lin, ze ta kniha o cakrach od tej anjelickarky - ma tam nedostatky takze ani sa neriad podla toho....
niketo tu davnejsie hodil link na knizky na stiahnutie 😉

adina22
7. okt 2009

myw - kusok som citala v tej teme a s niekym proste nepohnes,tak asi plytvas esnergiou 😲 😵 😵 ten tantricky sex nie ☹ 😀 😀 potom nas mozes poucit ked nieco nastudujes 😉

bib - tesim na foto 😉 😵 😵

dali4
autor
7. okt 2009

Tantrický sex ? ... nie, ja som nezažila. Zatial... 😅

bibula
7. okt 2009
bibula
7. okt 2009

🙂
http://www.zenyprozeny.cz/art/1495-tajemstvi-ka...
este som to nepozerala,tak sa neviem vyjadrit,ale urcite okuknem 😀