Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

denisocka
15. okt 2009

mirka,aj naša babka čakala,kým všetci pridu a rozlučia sa,a potom v tichu v spánku odišla

mywiel
15. okt 2009

Janus dakujéééém ten chlap ma uzasnu silu zhora... 😉 😵 😵

denisocka
15. okt 2009

dievčata kde ste

ivka144
15. okt 2009

No, ja som tu, ale na mna asi necakas🙂))

To je nejaka netova "znamost"?
Som inak rozmyslala, ze ked Ta take veci robia dobrou aj k svojmu angelovi, to je dobre, nie? Keby pomyslenie na nejaku osudovu lasku, srpiznenu dusu ci druhu polovicku v nas vyvolaval pocit neststia, ze s nou nie sme a nasledne nevolu voci sucasnemu partnerovi..., to by bolo take... no nonic, co?

Inak taka haluz sa mi stala, ze kedysi velmi davno som msi pisala s jednym "americkym svajciarom", ani neviem preco, zjavne divnous a ja nie som ten typ, co sa zoznamujem a vypisujem cez skype. Ale proste djak vyslo. A odkedy som na materskej, tak nie sme v kontakte, ani na skype nechodim, pokecame tak 1-2x do roka. A dnes som si po dlllllhe dobe na neho spomenula (inak sa nepozname, nikdy sme sa nevideli, netelefonovali, iba sme si pisali). A dnes mi zavolal, ani som nechapala, skade cislo mohol zohnat, ze ako sa mam, ze mal o mna starost, ci som OK... Skoro som na zadok spadla a ledva som mu rozumela a samozrejme, ze jednu suvislu vetu som po anglicky zo seba nedostala.
Taka sranda len, ale ma to prekvapilo velmi...

Myw(pas) - ludia su nadherni

ivka144
15. okt 2009

jemine, ta nasa vylamana klavesnica! MMMMMangelovi, nie angelovi;))) (alebo vyssi zamer?,haha)

nobody
15. okt 2009

sakra, tady je záměrů 😀
zdravím smečku

ivka144
15. okt 2009

no, pardooooon a niekto v dobrej nalade!

nobody
15. okt 2009

pokud chcete kontakt s andělem ) vženském podání), tak tady

https://www.youtube.com/watch?v=voFVw_6Hvf4
j.a.n.u.s.
16. okt 2009

myw....Mooji je fantasticky!

denisocka
16. okt 2009

😉 dobre ranko...a vieš že osud - že angelovi,sa mi pači viac

denisocka
16. okt 2009

pekne,6700 prispevok 😀

denisocka
16. okt 2009

myw - kto to je???? 😵

denisocka
16. okt 2009

ivka vidiš, preberame temu osudovych lasok a nejak sa na nas napájaju 😉 že 😉

mywiel
16. okt 2009

Ahojko Svetluskovia 🙂
Body krasne 😵 len oni nie su ludia ako my, oni ma aspon 3 pestunky, kuchara.... 😉 😀 😝

mywiel
16. okt 2009

a ludi co im upratuju dom a staraju sa o zahradu, soféra atd. tak potom to moze vyzerat ako idealny rodinny zivot, lebo nemaju tieto starosti 😉 som si ista ze ani plienky neprebaluju oni 😀 😝

nobody
16. okt 2009

ahoj, neee, šlo o to, jaká je uvnitř - adopce, chození kolem bomb, pomoc jiným

jasný, že mají šoféra (já taky - taxikáře ale maximálně 😀 )

dobrý ráno

mywiel
16. okt 2009

Jasné je uzasna o tom potom 😉 🙂

mywiel
16. okt 2009

a ich rodinka je krasna, taka neskutocna proste ti dvaja sa nasli 😉 😵

mywiel
16. okt 2009

Shiloh a Madoxx su suprovy 🙂 😵

mywiel
16. okt 2009

Prave mi volali ci nechcem aby nam prisli zadarmo odmerat geopatogénne zony u nas v byte....takyto telefon som dostala prvy krat, tak ako tie kluce, no sranda, z hore mi viditelne chce niekto pomoct. 😀 Inac kluce asi viem kde som mohla stratit musim tam zavolat dnes, dufam ze mam pravdu... 😅 😕

nobody
16. okt 2009

mywiel ...víš, jakou to dá práci domluvit to odměření?? 😀 😀 😀 😀

mywiel
16. okt 2009

Nam to uz raz robili znami 😉

denisocka
16. okt 2009

kde ste?

ivka144
16. okt 2009

No, sme sa dostali..., ani nepamatam, ze by som tuto temu musela hladat na druhej strane zoznamu...

twinflame
16. okt 2009

Ahojte, upadame, musime sa dostat spat na prvu stranu!

denisocka
16. okt 2009

tak,preživame svoje osudove lasky,,,, alebo o nich svnvame.....alebo ich oprášime a spomíname .....

ness
16. okt 2009

alebo sa zvikednieva

denisocka
16. okt 2009

no fakt nik,celý deň 😕 nevadí , s kým som chcela s tým som v kontakte bola 😉

tak ukrutne ma od noci bolela hlava,že hroza.na chvílku mi pomohol recept od janušky,ale k večeru zas,tak sme šli do svokrovcov po lieky. našťastie som si cestou vytlačila v normálnej velkosti mywieline kapitoly a v polovičnej velkosti alchymistu

prajem pekný víkend všetkým skalným 😉 anjelom aj tým s rožkami 😉