Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

lenorka31
21. okt 2009

kamarátka mi veštieva z cigánskych kariet,tie sú také jednoduchšie,mala som aj ja,ale som sa ich naplašila,nejako som ich nezvládala...

kessina
21. okt 2009

mirka, aj som si myslela, kvoli tomu diablovi, len som nevedela, ci ho maju aj nejake ine karty 🙂 vidis, pouzivat len samotnu velku arkanu mi este nenapadlo 😕 mozno by som to mohla skusit, ci sa to niekam posunie, to moje vnimanie 😀

mirka1308
21. okt 2009

bibul ozaj nedávno som stretla túto moju známu s kyvadielkom a ona mi povedala, že už s ňou nechcú komunikovať, lebo tu boli hlavne preto aby jej pomohli 🤐
no ja tomu verím, veď nikdy pred tým sa takýmto veciam nevenovala 😨
a mne potvrdila pomocou kyvadla, aby som sa venovala feng shui - lebo to ma po dlhej dobe zaujalo a takýmto tajomným veciam -proste duchovným 😉
a bola tam so mnou aj moja mama a tá mi roky vravela , že som bosorka 😀 😀 a nechápala prečo sa o toto zaujímam, ale až teraz pochopila, lebo je to aj jej kamarátka 😵

twinflame
21. okt 2009

Tarot je cesta, su to symboly, ktore sa clovek samozrejme moze naucit naspamat z nejakej knihy. Skuste si ale vziat tri rozne knizky s vykladom tarotu a zistite, ze mnohe vyklady jednej a tej istej karty si protirecia. S tarotom sa treba skamaratit, spoznavat ho. Kupit si karty, u ktorych citite ze mate k nim vztah, ide z nich energia, su vam sympaticke. Potom im treba postupne predavat vlastnu energiu, zacat s nimi komunikovat a oni vam zacnu odpovedat.

mirka1308
21. okt 2009

ahoj twin 😉
kess, no ja som si kúpila také vydanie, ktoré je len velká arkána http://www.martinus.sk/?uItem=72229
tieto to sú 😉

kessina
21. okt 2009

twinflame,
ja som si tie karty kupovala len podla obalu, kedze sa inac nedalo... no podla obrazku na obale a s porovnanim ostatnych kariet som si vybrala prave tie... ale nenaucila som sa ich chapat, samozrejme, ze je to moja chyba, mozno som sa nenaucila citat symboly, ale ako pisala mirka, mozno by som to mohla skusit len s velkou arkanou. teda aspon na zaciatok

lenorka31
21. okt 2009

ak sa môžem opýtať,nebojíte sa kariet? pomáhajú vám v rozhodnutiach,alebo si niečo utvrdzujete?

mirka1308
21. okt 2009

twin, ja už som tu písala ako som k týmto katám prišla 😉
vždy som ich chcela ani nie tak kvôli nejakému vešteniu, ale mne sa moc páči, čo ktorá karta znamená, sú pri nich úžasne myšlienky 😔
a včera to beriem tak, že opak diabla je anjel, takže som na dobrej stránke a moc sa mám ešte čo učiť 😅 😔

bibula
21. okt 2009

mirka aj ja som ich dostala🙂
nebojim,sebe nevestim 🙂

kessina
21. okt 2009

mirka, tie vyzeraju zaujimavo 🙂 len tych kariet je tak strasne vela 😕 uz som videla tolko roznych tarotov... no tak si len vybrat, nie? 😉

mirka1308
21. okt 2009

lenorka, no kariet sa nebojím 😉
skôr toho, že by ma niekto ovládal 😠

kessina
21. okt 2009

lenorka, v akom zmysle bat sa? ja som to celkom nepochopila 😅 myslis toho, co ti karty povedia?

twinflame
21. okt 2009

Zvyknem si hned rano vytiahnut tri karty a pytam sa aky bude den. Neverili by ste ale funguje to, skuste. Zapisem si karty, ktore som vytiahla a vecer sa na to opat pozriem a potvrdim si to, co povedali. Takto sa ucim s nimi komunikovat. Myslim ze je velmi dolezite mat ku svojim kartam uctu a respekt, oni potom budu pekne spolupracovat. Podakovat za odpoved, poprosit o odpoved, aby naznacili spravnu cestu ... Treba ich brat doslova ako priatelku, s ktorou si mozete "popovidat".

mirka1308
21. okt 2009

kess, nedávno som bola v Pantha rei a hneď pri vstupe mi padli do oka anjelské karty 😵
volali sa karty harmónie, sú tam úžasné obrázky a chcela by som si ich časom kúpiť 😔 taký modrý obal nebeský 😅
na nich ma zaujalo že som si mohla pozrieť tie karty v takej priloženej knižôčke
ostatné karty boli v zalepenom priesvitnom obale a zrejme sa nedali pozrieť 😒 ale som sa nepýtala 😉

lenorka31
21. okt 2009

a mirka veštíte aj sebe? to sa dá,alebo tie karty zavádzajú ked veštíte pre seba?
ak sa môžem opýtať,ked máte svojho anjela strážneho,ako ste zistili kto je to?
viem vela otázok,len nemám sa koho opýtať,tak preto 🙂

kessina
21. okt 2009

twin a pouzivas vsetky karty? velku aj malu arkanu?

lenorka31
21. okt 2009

kessina,báťa som myslela,či nemôžeš preniesť niečo na seba....ak sa správne vyjadrujem,počula som,že sa tam má človek nejako očistiť...

kessina
21. okt 2009

no ja som vestil alen sebe 😅 myslim, ze je to najlepsia cesta, ako sa ucit..
este by som sa chcela opytat.. uz davno bola priloha v jednom nemenovanom zenskom mesacniku ciganske karty.. myslite, ze taketo karty mozu tiez fungovat? nemyslim teda ciganske, ale to, ze su ako priloha a dostane sa k nim kazdy...

mirka1308
21. okt 2009

lenorka, ja si ich len vyložím - tak nejako, ako písala twin dám otázku a potom vytiahnem kartu 😵
mne to ako nejaké veštenie nepríde ale mám aj také doma, len sú moc moc moc dobre schované a som sa im prestala venovať 😖
a ten anjle strážny, niektorá z kočiek tu dávala link podľa dátumu narodenia , možno to tu hodia ešte 😎

lenorka31
21. okt 2009

keby chcem skúsiť na začiatok,ktoré by ste odporúčali vy,ktoré karty?

mirka1308
21. okt 2009

kess, tie cigánske karty boli v Emme alebo Eve, má ich moja kolegyňa a jej sa páčia 😅
ja mám také anjelské z Emmy .už rok asi ale sa im nevenujem moc ☹
ale včera som si pozerala obrázky a tam na nich je vždy napísaná krátka výstižná veta 😉

lenorka31
21. okt 2009

Mirka,ak som zvedavá,tie jedny si ty prečo schovala?
ja som tak odovzdala z domu preč cigánske,nejako som sa s nimi nestotožnila...mala som zlý pocit 😕
podla dátumu narodenia...skôr verím,že každý má svojho anjela,jedinečného,možno blízku osobu,neviem,aspon si myslím

kessina
21. okt 2009

lenorka, naozaj? ja som cistila len karty... mala som taky ritual, kde som poprosila podvedomie, aby vyslo a vedomie ustupilo (takto som to niekde citala), ale o ociste som nepocula.. tiez si vsak myslim, ze kazdy ma ten svoj ritual, ktory mu vyhovuje, a na koniec som podakovala za to, co mi karty ukazali..
ale ja som uplny zaciatocnik, ktory sa kartam momentalne ani nevenuje, takze by bolo fajn, keby sa tu vyjadril niekto skuseny 😉 🙂

twinflame
21. okt 2009

kessina, ano pouzivam malu aj velku arkanu.

lenorka, vykladat mozes aj sebe. Ja tomu nehovorim vestenie, lebo nechcem vediet tak buducnost ako z niekym/niecim zdielat to co prezivam. Tarot odraza nase myslienky, nastavuje nam zrkadlo, vie poradit. Ja tarot neberiem ako nastroj magie ale ako terapiu.

Netreba sa nechat ovplyvnit nejakymi mytami, kazdy ma vlastnu cestu. Nech si kazdy najde svoj sposob aj vo vyklade tarotu.

mirka1308
21. okt 2009

lenorka, ja neviem čo by som radila, karty by sa mali vyberať podľa toho, či ťa oslovia 🤐
ja som túžila po tarotových lebo ma oslovil ich obsah 😔
skús ísť do kníhkupectva alebo ezoterickej predajne a popozeraj aké majú a čo od nich očakávaš 😵

kessina
21. okt 2009

mirka, presne tie som myslela 😉
len sa pytam, ci taketo karty mozu naozaj fungovat... myslim, co sa energie tyka, v tom zmysle, ze boli vyrobene len ako priloha, no mozno sa mylim. tak ma to zaujalo, co si o tom myslite, ci sa daju tieto karty pouzivat na normalne vestenie 😕

mirka1308
21. okt 2009

lenorka, lebo som stretla svoju lásku 😀 😀 a som zabudla aj že karty existujú 😀 😀
ale mám ich stále, no tomu sa musím venovať viac ako tarotovým 😅 a sa mi moc nechce 😒

lenorka31
21. okt 2009

viem,ževraj sa majú čistiť nad sviečkou...a po výklade umyť ruky,raz ma upozornila jedna veštica,že sa musím vedieť aj očistiť,kamarátky začali otravovať,vyložila som im,ale potom som mala zvláštne pocity...vela vela vecí vychádzalo aj do budúcna,ale ako hovorím,nemala som z nich dobrý pocit..kamoška veští len z cigánskych a sú dobre prehladné a ukazujú trochu jednoduchšie,ale presne

lenorka31
21. okt 2009

kessi,každé su vlastne vyhotovené ako série,ale každý kto si ich kúpi im dá toho "ducha" aspon si myslím,ak nie opravte ma

mirka1308
21. okt 2009

kess, myslím že môžu ale ja sa v tom až tak dobre nevyznám 🤐
ved karty podla mňa nie sú o energii ako takej, zrejme treba urobiť niečo ako očistný rituál a potom ich používaj už iba ty 🤐
mali by skôr pomôcť ukázať cestu 😉