Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

adina22
27. okt 2009

aj ja som sa chcela spytat ci tomu nieco predchadzalo tomu otvoreniu u teba Leni...ci to len tak zarazu prislo?Vacsinou sa asi otvara postupne,alebo ak je na to clovek pripraveny...

lubii
27. okt 2009

Denisočka,páčilo sa mi, čo si písala o zasväteniach. Ja už dosť dlho uvažujem o reiki, ale stále nie som zmierená s tým,že ma musí niekto druhý zasvätiť. Tak asi by som mala ešte počkať.

Lienka, my keď sme kupovali starý takmer 100ročný dom, tak som v knihe o Feng shuej vyčítala, že treba do všetkých 4 rohov miestnosti zapáliť sviečku a ešte som ho vydymovala šalviou.

Dali, tebe držím palce 😵 😵 😵

lieeenocka
27. okt 2009

chodila som k jednej liečiteľke čo ma čistila a vtedy sa to stalo, z minúty na minútu taká zmena až až...

mywiel
27. okt 2009

Lienocka si si ista, ze si si to nezelala? Mam tym na mysli, ze si si to mozno takto nepredstavovala a teraz ked vies o co ide tak to uz nechces? 😕

denisocka
27. okt 2009

lubi,žial to som nepísala ja. bolo to adresované mne a ja som to nepočuvala. bolo ich vela,čo ma varovali ,ale ja som to chcela skusiť - ved nemám čo stratiť . žial , veľa som čakala, o vela som prišla,nestalo to zato . tu som za par dni sama dosiahla viac ako by som boal dosiahla inde na platenom zasvätení

ale ma to len zocelilo,ale tiež mi trvalo 2,5 roka kým som to strávila

denisocka
27. okt 2009

lienka,ja som tiež pred 3rokmi išla k liečitelke, 2x som bola a tiež hned som začala vidieť dovtedy nevidene, ktovie ako by to dopadlo,keby som šla ešte viac krat + kurz agni jogy

dievčata,tak ten anjel to neni anjel firefan - to som asi fakt JA 😉
ten fire fan

denisocka
27. okt 2009

teda,nie že ja som anjel 😀 ale ten symbol rozduchavania ohna 😉

dali4
autor
27. okt 2009

Dievčatá moje 😵
chcem sa s vami nateraz rozlúčit...na pár dní.Pište pište,potom vás dočítam,podelím sa o zážitky,možno aj foto 😉...budem na vás mysliet...budete mi moc chýbat ☹.Ale malinká mi nedovolí abysom bola smutná 😵.Idem spat,zajtra o 7-ej mám príjem...tak vás prosím,posielajte mi energiu,budem ju potrebovat...budem ju potrebovat od vás 🙂,mám vás všetky moc rada... 😵

adina22
27. okt 2009

dali - aj my teba 😵 ,drzte sa s malinkou,budeme urcite na vas mysliet,vela zdravia 😵 😵 😵

denisocka
27. okt 2009

dali, nech ťa ochranuje panbožko a velmi sa na vás teším

mywiel
27. okt 2009

Dali preco smutna?! Ved ta caka ten najkrajsi darcek... 😉 😵

dali4
autor
27. okt 2009

Dakujem vám babulky 🙂
myw...prečo smutná? no predsa len to bude asi trochu boliet,ale to až tak neriešim,Rafael mi pomože 😵 Ale...muž ma dnes nemilo prekvapil,tak som z toho rozhodená ☹.Nestačí že som nesvoja z porodu,ale ešte nervy naviac...☹,srdiečko zabolelo...Asi si ešte poplačem než zaspím...musím to zo seba uvolnit.Ale budem ok
Dobrú noc 😵 😵 😵🙂

denisocka
27. okt 2009

dali,mslím na vas , a muži su muži , s nimi ani z voza ani na voz 🙄

mywiel
27. okt 2009

Dali drz sa zlatko, uvidis tvaricku tvojej princeznicky tak na vsetko zabudnes co ta boli a trapi. 😵 Ved vies do coho ides a doktori ti pomozu neboj, to zvladnes. 😉 Budes mat malu babiku...juuj zas sa rozplyvam. 😀

denisocka
28. okt 2009

dobre ranko tak ja som mala snovu noc, aj ked len take miešanice . najpr vosm mala stretnutire s Bibulu 😕 posielali sme si nejake veci poštou , jej a Ondrikovi to prišlo ,ale nam od nich nič . tak som bola u nich , pozroeť sa , či to fakt maju , a mali , vyselo to v detskej izbe . tak a to naše zatial nedoarzilo - ach ta pošta 😀

potom som mala sen ,že som v škole. sny o škole nemám rada, lebo stale pride pisomka a ja nič neviem. a ludia čudujjte sa,došla som neskoro na pisomku z nemčiny /to je asi nejhorši predmet a jazyk,ktory neznašam/ a stihla som tie slovíčka preložiť,ešte ktosi odomna chcel poradiť ale už som neskušalaa by som nedostala 5 za pomahanie, odniesla som učitelke a velmi ma pochvílila , že 1- .

denisocka
28. okt 2009

70 Jabamiah

Vlastnosti
Alchemy
Transformuje zlé v dobrej
Healing
Regeneruje, revitalizuje, re-vytvára harmóniu
Transformáciou, transmutuje do duchovného zlato
Masters inštinkty
Sprievodcovia prvé kroky do mŕtveho na onom svete
Transformácia spoločnosti s osvieteným nápadmi
Pomáha sprevádzať hynúce

nobelovu cenu za ten google prekladač 🙄

mywiel
28. okt 2009

Ze spinavé penazenky... 😕 😀 😀

denisocka
28. okt 2009

hej,penaženky,že kto to ma chytať do ruk 😅

denisocka
28. okt 2009

NAšLA SOM KRAJšI PREKLADAč : 70 Jabamiah vlastnosti alchýmie transformácie je zlé v dobré hojenie regenerácie, obnova, obnovenie harmónie transformácie, rafinácie zlata na majstrovstvách duchovné inštinkty, sprevádzal prvé kroky mŕtvych na posmrtný život zmeniť spoločnosť so svetelným nápady pomoc pri umieranie

denisocka
28. okt 2009

50 Daniel vlastnosti pre bohoslužby nadaný rečník krásne, príjemné správanie, čo zuverleihen výraz umeleckého výrazu, ktoré sú porušované ktokoľvek Redeart ktorý zmäkčuje tvrdosť rezanie pravdy dobra a krásy vidieť, jasné harmónie pomáha Pomáha udalosti, aké sú urobiť príslušné rozhodnutie apoužité pomáha dostať z tejto oblasti, derWahrheit identifikovať kľúčové zručnosti, aby mohli nechať myšlienky skutky Wirklichkeitwerden do reči, hlasové skreslenie Vorteileeingesetzt výrečnosť, ktorá je na dosiahnutie osobných lichotenie, podvodníkov Bandáže s jeho jemné prejavy undNaiven naivný jedna hovoriť jazykom degenerácia, degenerovanej manipulant výraz sebectva tmavej obchody, machinácie Životy nečestné prostriedky, ktoré zaisťuje podporu einflussreicherPersonen

+

20 Pahaliah vlastnosti vykúpenie, spásy prekonanie sexualita prebudení Kundalini, energie, životné otázky, ktoré ovplyvňujú duchovný a mravný poznania dobra a zla, čistotu a ochotu prinášať obete pre jeho vývoj Opferzu opravuje chyby, ktoré boli spáchané v rámci stanovenie pravidiel überspannterWünsche V instinktgesteuertenVerhalten, stuhnutosť prechádza všetky odvážne a dynamické skúšky príkladný morálne správanie, vysoká začať rokovania s Vyššie Ja harmonické skreslenie duchovného života sexuálneho zneužívania a plytvaniu energiou rozptýli sexuálny život, láska, krátke milostné vzťahy, prostitúcia, zneužívanie moci, fanatizmu, extrémne násilie, tvrdohlavý boj tvrdý osud, nepružnosť depresia, skľúčenosť, strach, úzkosť, choroba neveria vo vyššiu moc a prestupovali zákony dieGöttlichen Long materiálu majetok, náboženstvo Využívanie doslova, sa snažia previesť

denisocka
28. okt 2009

😕

NO ALE ANI TENTO prekladač nie je nič moc 😀 lebo je to google na inej stranke

denisocka
28. okt 2009

včera som sa dozvedela,že zvieraci totem - zvieratko v čakrach je taka hovadina jak lusk . že šamani nepoznali čakry , poznali len silove zviera,pre ktore si šli sami, do samoty - a čakali aj 3dni kým sa im neukazalo , a že take zviera ti pože povedať len šaman,čo ti študuje , a nie že zavriem oči a každu chvílku ine zvieratko 😕

bibula
28. okt 2009

dali vsetko bude ok,vsetky sme sa bali🙂
deni-no v izbe nam visi iba ak luster a v detskej mame nalepky polepene🙂
tie zveratka pravdepodobne zle robis,ked sa ti menia kazdu chvilu...

bibula
28. okt 2009

😀 lienka dobra liecitelka 😀

bibula
28. okt 2009

Včera o 21:02
veru deni,no co musime si najst spravnu liecitelku 😀

mywiel
28. okt 2009

Deni ty budes ako moja svokra aj ta pomaha mrtvym zmierit sa ked idu na druhy svet aby neboli strateni, zrejme mas tiez taku schopnost, ukludnit cloveka...

denisocka
28. okt 2009

ja som pri takej liečitelke bola, ale vuiac som už nenabrala odvahy - lebo po 1stretnuti prišla za mnou v noci,cela čirna, a na druhy den sa smiala.že to ona

lieeenocka
28. okt 2009

bib, a ty si ako prišla k týmto schopnostiam 😎

denisocka
28. okt 2009

bibila v detskej vam vysel rupsačik detsky

bibula
28. okt 2009

od mala ma tieto veci zaujimali a rodicia mi nebranili....preto som k "veci" pristupovala pomaly a bez strachu...
neskor,ked som zaala citat knihy o aure a energiach,zistila som,ze ved to vidim,dovtedy som si to nejak neuvedomovala....alebo som to nebrala ako nieco vynimocne.-)

rupsacik mame jeden taky detsky,od "svokry" ,ale nemam ho rada,je len smareny medzi hrackami-ani nevisi,skor je zahrabany.

liecitelky su rozne,niekto ma zaujem o dobre,niekomu je to jedno...