Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

denisocka
28. okt 2009

rupsak je aky?

lieeenocka
28. okt 2009

bib, ved tá liečiteľka bola aj psychologičkou, neviem ako k tomu došlo. Jeden psycholog mi povedal, že som mala tenkú škrupinku ku duchovnu a že stačilo len ťuknúť, aby sa to otvorilo, a tak sa aj stalo. No predchádzalo tomu 10 rokov trvajúce zdravotné problémy, ktoré sú už preč, ktoré som zvládla a potom sa to stalo....

mywiel
28. okt 2009

Takto som sa ucila malovat aj ja, aj rozne efekty do filmov... 😉 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=qg-2rDnWCJA
lieeenocka
28. okt 2009

baby, aj vy cítite ,vnímate --pachy--tých energií, duší, i z ľudí? ja cítim aj svoj. Idem po ulici a viem že okolo mňa preletela duša, čo ju zavoniam.
A ešte sa chcem opýtať, či aj vás vydvihuje z tela, také nadľahčovanie. Dakujem.

denisocka
28. okt 2009

dnes mi došli knihy,nečakane, kus som sa zasmiala,ked som si spomenula na ten sen a ciganoch a došli aj ciganske karty,dokoca aj karmice,len po tie musim isť do mesta . tešim sa ,že začnem zas čitať,dufam

inač,objednala som si taky diar od P.coelho,bol zlacneny z 400sk an 15sk 😀 a je nadherny a tie myšlienky dnu,aj sa bojim niečo do písať 😅

denisocka
28. okt 2009

ja skor ked vnimam,tak niečo ako vanok

lieeenocka
28. okt 2009

to aj ja, vánok, chlad, akoby ti niečo prešlo po vlasoch.

denisocka
28. okt 2009

tak

su tu leni,su všade,niekto ich neciti,ini zas ano, nesmieš sa ich bať , ja neviem ako ti poradiť inač,ako sa ich nebat.pred časom sme tu popisovali,ako sa zbavit strachu - a to je tak,že ho definuješ,ak vieš čoho sa bojíš tak sa nemaš čoho bať! idem najst jednu krasnu myšlienku,včera som ju našla na nete

denisocka
28. okt 2009

no nemožem to najst,ale bolo to tam pekne napísane,že 🙂 prijmi svoj strach, nechaj ho prejst svojím telom a on odíde a ty ked sa otočíš,budeš vidieť len jasnu cestu čo po nom ostala 😵

bibula
28. okt 2009

myw super🙂
deni-rupsak,no taky hunaty a nejake zviera ci co,ma to usi,uz nepamatam🙂
lienka-ja som len jedneho citla,taku prijemnu vnu....seba necitim🙂))

asi si slabo uzemnena,ked ta nadvihuje... o tom ti povyprava deni🙂

denisocka
28. okt 2009

ano,myslim že by to mohlo byť zviera , malo to hlavu , dvinu , možno medved - alebo žaba 😅 .... ale nevidela som mu do "tvare" boli tam dva rupsačiky, ten od nás - žirafka a ten,ktori si mala poslať ty nám,ale neposlala si . a pritom si mi sveto svate tvrdila,že určite sa zapatrošil na pošte , ale videla som,že je u vás

"sranda" sen,čo? 😉

bibula
28. okt 2009

a chces ho? aj zadarmo.-) 😀

denisocka
28. okt 2009

Skús si spraviť meditáciu z koreňovej čakry smerom do Zeme. Sadni si nohami pevne opretými o zem tak, ako je na obrázku. Meditáciu začni v koreňovej čakre, choď do chodidiel nôh a odtiaľ hlboko do Zeme. Všetko to môžeš robiť mysľou. V Zemi zostaň cca päť minút a potom sa začni vracať späť s predstavou, že zo Zeme vyťahuješ modrú (chladivú) energiu späť cez nohy do koreňovej čakry. V koreňovej čakre skús vytvárať energetickú špirálu v smere hodinových ručičiek. Po troch-štyroch špirálach sa začni pomaly posúvať chrbticou smerom do druhej čakry. Keď ju dosiahneš, špiráluj energiu aj tam, rovnako ako v prvej čakre. Po minúte-dvoch pokračuj chrbticou (po dráhe modrej čiary) postupne až na vrch temena (7. čakra). Potom sa pomaly začni vracať späť, tentoraz prednou časťou tela (cez čelo) smerom nadol (dráhou červenej čiary).

Ak budeš mať niekedy pocity návalov horúčavy do hlavy, vtedy si musíš túto meditáciu spraviť, inak sa Ti nekontrolovane rozbehne z koreňovej čakry kundalíni a nemusíš to rozchodiť. Táto meditácia slúžia na kultiváciu kundalíni a jej ochladzovanie energiou Zeme, čím sa dostatočne "zakoreníš". Čím pevnejšie budeš mať "korene", tým je menšia šanca, že Ťa niečo rozhodí.

http://www.dreamingwolf.sk/Kutik/taoprax/micro_...

denisocka
28. okt 2009

nie,dik,myslím -že v sne nešlo o rupsačik 😉

bibula
28. okt 2009

ved ja viem,...
aj ked neviem co si ty mna dala aja tebe nie🙂skor by bolo naopak🙂

denisocka
28. okt 2009

hadam raz pochopiš 😉

bibula
28. okt 2009

ak bude treba tak urcite

katyl
28. okt 2009

babulky, obcas si vas precitam, nie casto, ale predsa ma k vam nieco taha. Citala som tu, ked ste pisali o vyzname cisel, alebo ciselnych kombinacii,napr 11:11 22:22 atd, ked sa pozriete na hodinky.
Mne sa vposlednej dobe casto stava, ze ked sa pozriem na hodinky, teda na mobil, strasne casto vidim 16:08
je to datum mojho narodenia 16 augusta. Vidam to aj v meste na tych roznych dispejoch, na plavarni....
viete mi vysvetlit co to podla vas znamena?? Alebo ako to zistim? Alebo to moze byt, ze to vnimam viac ako iny cas?
Diky za pripadnu radu

denisocka
28. okt 2009

16:08

Připadáte si, jako byste sem nepatřili.

Všichni kolem vás mluví jinou řečí.

Bude třeba změnit váš vnitřní postoj k okolí.

http://www.wahlgrenis.cz/magie1_cas.htm

denisocka
28. okt 2009

14:14

Láska by chtěla k vám,

ale přes nasazenou masku to nejde.

Jste jakoby jiní, neupřímnost, bariéra, odstup, skleněná zeď.

katyl
28. okt 2009

denisocka, dakujem
aj to celkom sedi, ale mozno by toho sedelo aj ovela viacej..
som v poslednom obdobi nejaka ina, nie stastna a castokrat to porovnavam s rokmi kedy som mala pocit, ze zijem naplno uzasny zivot. Teraz akoby som len cakala kedy den skonci a deti zaspia a budem mat pokoj, akoby ma uz nic pekne necakalo...

denisocka
28. okt 2009

😉 kati,každy je raz hore a raz dole. len dvaka noci možeš vidieť deň 😉 skus si usporiadať myšlienky a vytriediť ich, stanoviť si nove ciele,čo ťa baví,čo ta naplna a začni ich realizovať .nemusiš ostavať v starom,zastaralom, to pustii z hlavy vonku 😉 utried si myšlienky a nelipni na minulosti . to že ti bolo niekedy za mlada dobre,neznamena,.že ti nemože byť aj teraz,ked maš rodinu , len musiš najst to,čo by ťa tešilo

denisocka
28. okt 2009

prave sa mi zobudlo naprogramovane dieťa na: 😵

denisocka
28. okt 2009

na 14:30 😀 mala som vyp. num lock 😀

katyl
28. okt 2009

deni dik.
najhorsie na tom vsetkom je, ze o tom viem, ze ten problem je vo mne, nehladam chybu v nikom inom. Aj viem, ze sa musim sama vzchopit, najst si ciele, zabojovat za seba, len mi to akosi nevychadza. Ale znova idem na tom pracovat 🙂 🙂 🙂 tak mam hlavu hore 😉
vecer este pridem napisat 😉

j.a.n.u.s.
28. okt 2009

Ahoj svetlusky 🙂

Ja duse citim(vune),
a citim(primo na tele-chlad, dotyk)...

Ze zacatku jsem byla vyplasena, a bala jsem se toho-a presto jsem si "to" nechala a jsem rada, ze to mam... 🙂

Mela jsem sen:

...museli jsme se schovavat pred nejakou armadou co chodila v ulicich a prohledavala baraky...hledala lidi!!! My se schovavali do skrini, pod postele....a normalne jsme je slyseli jak tezce dopadaly jejich boty na beton-bylo to hrozne, jak ve valce!
Bylo jich strasne moc!

Jen doufam, ze to nebyla vize budoucnosti... viz. Obama vyhlásil kvůli prasečí chřipce v USA stav národní nouze(zatim)...je to jen krucek k vyhlaseni stanneho prava!!! http://cs.wikipedia.org/wiki/Stanné_právo

j.a.n.u.s.
28. okt 2009

katyl...to je na tom prave to nejlepsi 🙂 , ze o tom vis, ze je ten problem v tobe-dobry odrazovy mustek 😉

j.a.n.u.s.
28. okt 2009

dali-krasny porod 😉