Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

denisocka
11. nov 2009

😉 taj vidiš , že vidiš

mywiel
11. nov 2009

mirka ja som videla tiez bodky ale farebné a okolo seba ale to bola moja aura 😉

mirka1308
11. nov 2009

myw, to muselo byť krásne vidieť tie bodky farebné 😕
ja som mala taký dobrý pocit aj z toho čo som videla, bolo to, ako keď sa sneh trblieta keď padá 😵

mirka1308
11. nov 2009

denis, ja keď nad tým tak rozmýšľam, tak zisťujem, že máš úžasný prehľad v týchto veciach 😕
Vždy dáš link na danú tému, či sú to čakry, anjeli, aura, karty knihy a pod 😕
Máš prečítaných kopu kníh a podľa toho čo píšeš aj veľa vyskúšaného na vlastnej koži 😔
mne sa koľko krát nič nechce keď prídem z práce 😝 😝
zrejme si stará duša a veľa toho už chápeš, keď si porovnám seba v tvojom veku - no ja som taký prehľad nemala a ani teraz nemám 😨
aj keď neviem koľko máš rokov ale určitw si mladšia 😉 😅

mirka1308
11. nov 2009

tak ja už idem do hajan 😅
prajem všetkým anjelikom dobrú nôcku, ráno skoro vstávam 😝
píšte zajtra sa snáď dostanem k počítaču 😒 ale v piatok večer určite 😵 tak vás dočítam 😉

denisocka
11. nov 2009

no,prave som sa vratiladavala som mužovi 40min reiki, vydržal ... to sa cení,pýtal si sám-to sa ceni ešte viac 😉 uvidime kolko pokoja som mu sprostredkovala do tela a duše

mirka, no -ja sa vrtam vo vela veciach, mnoho mam odskušaných na sebe ale ešte ani jednu vec som nezačala robiť "profesionalne"alebo ako to nazvať,no tak uplne do hlbky ... všetko začnem a idem dalej, takže zo všetkeho možneho mam aky taky prehlad,ale odborník niesom v ničom .

čo sa týka tých farebných bodiek,ja ich vidim-teda modre ako pingpongove loptičky okolo seba + okolo ruk podla toho čo píšem,na čím rozmýšlam,s kým píšem,občas sa mi okolo seba okolie zafarbi-trebars do zelenkava,ružova... ja neviem či je to aura,či čo? no a občas na iných vidim preblesknuť niečo modre,alebo žlte,,, alebo ine

denisocka
11. nov 2009

mirka-ten link o aure som ti schválne našla presne ten,ktorý ma tu pred sebou už X rokov vylačených,som ani netučila že mi to ešte ujo google najde ,ale našiel 😉

mywiel
11. nov 2009

Ja som ich videla velké ako spendlikové hlavicky ale bolo ich miliony...
Deni co znamena 23:23 ? Dik 😉

denisocka
12. nov 2009

dobre ranko,tak ja som po tom reikovaní spala do 8.30 😲 😀

http://www.wahlgrenis.cz/magie1_cas.htm ULOZIT
23:23

Příliš se vzdalujete životu, stáváte se součástí technického světa.

Zbrzděte. Čas není.

Je to vážné varování před blížící se nemocí.

adina22
12. nov 2009

dobre ranko 😵 😵 😵

deni -pokrok ze muz povolil to reiki 😉

tina888 - anjeli ti nemusia odpovedat prave na to, co sa pytas,odpovedaju na to co je pre teba najdolezitejsie v danej chvily... 😵

j.a.n.u.s.
12. nov 2009

...se usmrkam k smrti... ☹

zdravim babulenky...jen tak na skok

Lezim, lecim se... 😕

denisocka
12. nov 2009

janička,ty stale bojuješ s tou pliagou, a čo ti ešte je?okrem toho že si akoby zbitá? dava ti bobo reiki?

mywiel
12. nov 2009

Deni no to sedim vela pred pocitacom, lebo to boli hodiny vcera na pocitaci tak dik, dnes idem do muzea a do restiky. pekny den 😉

j.a.n.u.s.
12. nov 2009

Vcera jsem si "vzala"(nevim proc)...coldrex! Do te doby, jen nachlazeni-nejak se mi to po nem rozjelo ve velkem-mi pripada, jakoby telo bojovalo ted s tou chemii v tom, a ne s nemoci...kuckam, dusim se, tece z oci z nosu...teplota jen 37,2! Nejde to ani nahoru ani dolu... ☹

Fuj...tak jsem najela na "babske rady"...ted tu sedim...nohy v lavoru s horkou vodou...cibuli nakrajenou primo pod nosem...eukalyptus nad svickou....cernou dekou prikryte ramena...a ryma vali a vali, coz je dobre...bo to mam ucpane v cele. http://www.prozeny.cz/magazin/zdravi-a-zivotni-...

Bobo mi daval Reiki ze zacatku-ted mam strach at to nechytne ode me.

Elishku si vzala mamka 😔 ...boze tak se mi po ni tez styska.

marianka79
12. nov 2009

ahojte dnes som si kúpila taroty už som bola na odchode z knhkupectva ked mi ruka vybehla za jednou zastrčenou krabičkou vždy som túžila mat také hned som ich brala ani cenu som nekukla až pri pokladni to nebolo pre mna doležité ale hlavne že ich mám doma som preštudovala a ako velmi zvedavy človek som si vyložila takú presnú odpoved akú som z nich vyčítala by mi ani doktor nedal minulost teda vyšla do bodky som prekvapená ale je pravda čo sa tam píše ža tri mesiace si teraz nemám vykladat?Alebo možem ale s inou otázkou?ako to je poradte

ale pri tomto vyklade som si nedala žiadnu otázku len všeobecne minulost prítomnost a budúcnost

marianka79
12. nov 2009

to tu poobede tušim nik nebol

marianka79
12. nov 2009

janus všimla sisi 11.11 si napísala príspevok 😉 🙂

marianka79
12. nov 2009

myw ako v múzeu? u nas je tiež velmi pekné západoslovenské múzeum len som oči otvárala aké krááásne veci tam sú a hlavne kamene-krištály...a vela iných zaujímavých vecí

marianka79
12. nov 2009

denitiež vidím takú hmlu okolo prstov ale kolko krát sa mi stane ked somzadívaná do blba že tiež bokom vidím niečo sa hýbat a ked tam kuki tak to zmizne alebo cítim pohlady ludí otočím sa priamo na človeka čo sa na mna díva alebo ja ked sa na niekoho dívam dotyčny sa hned pozrie na mna alebo myslím na niekoho a za pár sekúnd mi zvoní telefón a je to ten na koho som myslela to je telepatia a myšlienky ani nehovorím 😲 fúha je toho okolo nás tolko záhadného len mat asi poriadne otvorené oči dokorán 😵 😀

denisocka
12. nov 2009

hod link,ake máš 🙂 a to asi myslia,že si nemaš jednu a tu istu otazku dookola davať

denisocka
13. nov 2009

ahojte,ja som mala divne sny 😀 ... najprv vytahom hore, niekde v nemocnici ,snad len o 1-2poschodia so spolužiakom detstva,ktorý bol kus ťuťko

a potom stale hole rite 😝 - najprv nejka navšteva, už sme ležali v posteli,bolo 20.00 a už ma to až nasralo,čo tak neskoro otravuju.došli za dodom, známy - od polpasa holy , potom MM za ním tiež šiel tak isto polohaný - opravovali nejake skrine ,a ja držala vešiaky v ruke ....potom som už bola u nas pred kostolom,niesli dnu nejakeho mrzaka , ktory si lahol pred sochu a hlanal sa , plášť mu padol cez hlavu a riť holá 😝 . a vchadzala na ním akoby pani,zahlena, tak sme sa spolu nasmiali z jeho rite v kostole §§

ale ked teraz dumem,asi sa mi tu včera pred spaním promenádoval muž takto 😀

j.a.n.u.s.
13. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀

denisocka
13. nov 2009

ináč janička,pekna fotka

j.a.n.u.s.
13. nov 2009

To som mala malu este na cicku...se mi styska po kojeni... 🙂

denisocka
13. nov 2009

kedže sa tu teraz moc nepíše,tak vam dam aspon niečo prečítať,dnes som to zas upravila 😀 a doplnila zelene riadky
http://www.etericka.estranky.sk/clanky/sny/moja...

marianka79
13. nov 2009

deni link nevim sem davat teda ešte som to neskúšala ale volajú sa MAJOR ARCANA OD Renato Di Paolo a Kelly Evanson stáli 20 EURO

marianka79
13. nov 2009

The Tarot - Major Arcana / Veľká Arkána

denisocka
13. nov 2009

sranda,že len velka arkana ...a mala za dalších 20€?

mirka1308
14. nov 2009

Dobré bránko bambulky 😉
neni možné, ja som dnes prvá?? 😀
marianka, tie tarot karty mám aj ja, je to len veľká arkána ale mne to úplne stačilo 😔
mne sa moc páčia tie karty, ako sú pomaľované a pre mňa má význam kariet väčšiu hodnotu ako to veštenie, no neviem či som sa teraz dobre vyjadrila 🙄
proste to čo je písané o katách symboly a tak 😵
a som s nimi moc spokojná 😉

mirka1308
14. nov 2009

deni, som prečítala čo si písala 😉
krásne 😔 moc dobre píšeš, tak zaujímavo ale má to aj hlavu aj pätu 😅
a ti e-stránky si si sama založila?? 😕 no si šikulka 😵
Inak som prečítala všetko, čo si tam dala, je to zaujímavé, len mi teraz vŕta v hlave to tehotenstvo 🤐 to si akože pripravená a aj čakáš bábätko, či to je obrazne povedané a je to zrod alebo bude to zrod niečoho, alebo niekoho? OPisuješ tam dcéru - došľaka ja sa neviem vôbec vyjadrovať 😠
no snáď si pochopila, čo som sa snažila napísať 😀
Ozaj, marianka, ja som taroty kúpila za 8,60 ale to bola náhoda, prišiel k nám do práce nejaký díler s knihami a ponúkal tak som to vnímala, že to je naznačenie cesty aby som si kartičky kúpila a venovala sa ďalej tomuto všetkému 😵