Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

denisocka
20. nov 2009

ja som si to prečítala až teraz ... no ja by som to mužovi poslala, dali /teda mojmu netreba , chvalabohu /

lieeenocka
20. nov 2009

mne povedala veštica že mám auru jasno bielu až strieborno žiarivú,čo to znamená?

dali4
autor
20. nov 2009

deni,aj mu to pošlem.Ale prepíšem to,namiesto mamy tam dám otca...

denisocka
20. nov 2009

prepíš 😀

no lienočka, nechcem brať nikomu iluzie,ale biela je ta najvyššia fabra osvietenia aka može byť a mam prošku obavu,že to sa netýka nás hladajucich a tápajucich 😉 ale pokial ju taku maš naozaj,tak klobuk dole

j.a.n.u.s.
20. nov 2009

jeste k te depce...

U me se to projevilo na citech k BIO otci male...normalne jsem ho zacala ignorovat, odhanet od male...vsechno se zdalo byt jine, nez to doopravdy bylo...vadily mi malickosti, mohla jsem vylitnout z kuze, kdyz se mi neco nedarilo(napr.vysypana mouka, neslo mi obliknout malou, zapomenute rozsvicene svetlo na wc...no magor 😀 )...prolinala se mi realita se sny...byla jsem mimo-byl mi taky doporucen psycholog, ale mel cas az za par mesicu....a ja potrebovala pomoc hned...nejak jsem se z toho dostala diky me mamce-nenechavala me moc samotnou...

BIO nas opustil, kdyz bylo male 6tydnu....jizva po CS se mi hojila(diky tomu psychickemu vypeti) 6mesicu....znovu jsem "procitla" az kolem 9mesicu po porodu!!!! Do te doby bylo vsechno zle, kojila jsem hodne...neuzivala jsem si zadny okamzik....

Ztratila kamaradky, co byly bez deti...

Dokonce si nepamatuji nic z Elishky jak byla miminko...fakt ne 😢 ...mam takovou malou amnezii a vlastne jsem za to rada...ono to telo radeji zapomene-to spatne. Byl to fakt horor...ale i diky tomu, ze jsme zustaly s malou samy.

Koukam na fotky z te doby a proste nevim...a vevnitr placu ☹

Dali, pokud bys mela depku(jakoze nemas zlatko), tak bys to vedela....ver mi.

linette
20. nov 2009

dobre ranko babuliatka 😉

deni to aj vankus ma svoju auru? vyskusam to 😀

janus ked som to citala az slzy som mala na kraji oci, je to take smutne ale zaroven pekne a poukazuje to na dnesnu dobu

kess ja uz chcem tri knihy na tu temu 😀 som zvedava ako to inde popisuju.. zaklad je citit sa super, nadsene a potom to ide 😉

mirka ja sa chcem naucit vidiet auru a tak som to skusala. velmi mi to nejde, len ked mam poriadne dlho otvorene oci a potom ma stipu.. sa mi tam nieco zjavi a to nie vzdy. a ked sas mi to zacina zafarbovat tak to hned zmizne, ledva si zapamatam farbu. musim este vela trenovat 😝

dali podla mna to tiez nieje depka. niektore zeny vtedy odhadzuju deticky, ze ich nechcu. skor to bude to, co si hovorila, ze ta telo na nieco upozornuje. skus meditovat, alebo popros o znamenie 😉

linette
20. nov 2009

este k tej aure..
ked sa pozeram na seba, na moj prst 😀 tak vidim najprv priesvitne, potom biele a ked dlho cakam tak to ide do zelena.
vcera som skusala pozerat na mamin prst a tam sa mi horzne dlhej dobe objavovala biela a potom to chytalo nadych zlto oranzovej 😒 ked sa pozerala viackrat za sebou, tak sa mi tam viacej zobrazovala zlata na krajoch zelena - tomu uz vobec nechapem. a to ani nehovorim ako mi oci slzeli este sopel mi vysiel akoby som revala 😀 je to na oci namahave.. a teraz som si myslim, ze to mozno ocny klam.. 🙄
ako hovori deni aj ja by som potrebovala niekoho, kto vidi auru, opytat sa ho akej je farby a potom to porovnat. ked sa niekto pozera cez pc na fotku, tak moze byt, ze monitor skresluje fotku.. ved monitor ma tiez vela farby..

linette
20. nov 2009

dnes som mala sen, v ktorom mi dosiel symbol vlastne cislo 337.. to bol moj prvy sen s datumom

linette
20. nov 2009

deni nebola som ja v tvojom sne? 😀 (kedze sme sa bavili vcera o aure)

linette
20. nov 2009

na nete som nasla zopar testikov:
http://www.nontrez.mysteria.cz/testyosobnosti.htm
posledny test je auricky, ten som si vcera spravila a vysla mi zelena 😕

a este jedna stranka o aure:
http://nontrez.mysteria.cz/aury.htm

linette
20. nov 2009

janus to mi je luto ☹ teoreticky to aj dava zmysel preco si tu depku chytila ☹

to preco vlastne take depky vznikaju? zmenou hormonov v tele?

mywiel
20. nov 2009

Ahojko no mne je uz lepsie stacilo homeo a jedna dobra noc. 😉

Dali chcem ta len uistit, mozno je to spojené aj s porodom a vycerpanim a mozno nie, citlivy ludia ktori su vysoko teraz velmi rychlo napreduju este rychlejsie ako predtym preto sa moze stat ze sa citime obcas nesvoji, vykolajeni, mame zavrate, busenie srdca atd. ale to su len sprievodné javy, ze postupujeme, bude lepsie len nestracat vieru v zivot a optimizmus. 😉 😵 Nase carky sa teraz prisposobuju dalsej duchovnej ceste co nas caka.

bibula
20. nov 2009

lienocka -aura nema ic spolocne s vyskou stupna duse a uz vobec nie osvietenia- hlupost

bibula
20. nov 2009

lin- nie ziadne hormonalne zmeny, skor nejaky impulz,co vyvolal reakciu,ktora je zabudnuta,ale neprekonana

linette
20. nov 2009

jeeej myw to som rada, ze zabrali 😉 a kaya sa ma lepsie? tusim, ze si spominala, ze ma sopliky ☹

vcera bola u nas teta, z ktorou si viem dobre vymenit info z ezoterickym zameranim, tak sme sa bavili aj o iluminatoch, posmrtny zivot, meditacie, liecenie - reikovala nas..
pre vas to neni novinka, ale tak trocha napisem co som sa dozvedela, je zaujimave to vsetko pocut aj z inych ust:
mi povedala o iluminatoch, ze su to ludia, ktori sem boli poslani aby robili zle, nemaju dobre vyvinu srdcovu caktru, tusim, ze ju vobec nemaju, casto su z pokolenia na pokolenie a su bohati a vplyvni.
dalej som sa dozvedela, ze nasa planeta sa priblizuje k hviezde (zabudla som meno) a preto nastava iny cas, niektory vesmirne a ine bytosti od odidu alebo pridu ine, .. k tej hviezde sa planeta priblizuje raz za 26 000 rokov..
tieto bytosti ktore tu mame teraz, nam maju za ciel pomoct a nasledovat a ked to pochopi 1% populacie tak ich poslanie je uspesne.. jako malo, ze?.. mne sa zda, ze nas ktori ako tak vieme o tychto veciach je coraz viacej a ked nieco taketo vieme mali by sme to davat dalej.
o ockovani sme sa bavili, ze nas chcu vyhubit, preto tie vakciny v ktorych je skryta buduca choroba, ktora sa prejavi az neskor.. ako vznikla zlatacka, hiv..
este spominala svoje zazitky z meditacie (dvakrat do mesiaca chodi meditovat k jednej zene, chodia tam viacery a ako to vsetko pomaha, ked sa clovek odblokoje a vyplace...)

ozaj poznate deekshu? (dikšu)

linette
20. nov 2009

bib ale mava to vacero zien, tak to bude nejaka reakcia neprekonana, ktoru mame vsetky? ..
som pocula o tom, ze pri meditacii sa ludom vynori do pamate to, co ich blokuje, sa z toho vyplacu a tym padom je to odblokovane.. je lepsie sa z toho vsetkeho vyplakat ako to v sebe dusit a trapit sa.. mozu sa vynorit aj take spomienky ktore si nepamatame..

denisocka
20. nov 2009

lin poporiadku -každa vec ma auru,každa farba ma auru . v sne si žial nebola ty , nabuduce moja. to číslo 337 je č za datum??? 😀 to maš zložitejšie ako moj datum v sne minule -že 22. trinásty 😀 - ale vypočítala som to na 24.decembra 😀 -alebo podla vrbovskeho kalendára za 22.januára 2000 😝 .

čo s a týka aury - vidiš ako pekne vidiš energie, takto som aj ja začínala,aj ked daleko som sa nedostala od tým prstov a ruk, teda občas vidim aj normálne okolo človeka,včera bola moja tetka ked nadavala na muža taka žlta jak citronka 😀

inač, zas sa mi zda ,že tu je niekto príliš mudr. 😝

denisocka
20. nov 2009

http://helar.wordpress.com/2007/01/19/aura-a-ak...

Najdokonalejšou je biela farba. Tí čo ju majú v aure, usilujú sa v pozemskom živote o dokonalosť, čistotu tela aj ducha. Úplne bielu auru mal však iba Ježiš Kristus.

http://www.ezoterika.wgz.cz/aura

http://www.jasnovidka.estranky.sk/clanky/aura_-... toto je anozaj pekne napísane ....

denisocka
20. nov 2009

lin - Tabulka objektu a jeho aury



1.riadok Objekt
2. riadok Farba aury

Červený
zelena

Oranžový
bledo zelená

Žltý
bledo modrá

Zelený
oranžová

Modrý
žltá

Indigo
zlatá

Fialový
bledo zlatá

Ružový
Perleťovo zelená

denisocka
20. nov 2009

myslím že arogantne spravanie je tiež odraz niečoho .... ale už som ticho 🤐

linette
20. nov 2009

deni dakujem za stranky 😵 uz studujem, akurat, ze nemam magnet v tvare podkovy 😝
deni a pozerala si tuto stranku? http://nontrez.mysteria.cz/aury.htm
tiez pisu, ze aura ma tri vrsty, akurat, ze ta prva vrstva je ta, ktora sa nemeni a vzdy ma jednu farbu.. (ja ked ju sledujem vzdy mi ide takto: priesvitna hybajuca sa, biela a farebna - to je zrejme ta prva vrstva, ktora sa mi zafarbuje) tie ostatne casti nevidim.. aj toto co vidim ma akurat tak hrubku 1 mm - 1 cm

to co som si na prste videla bola taka jasna zelena, svetla, by som povedala ked zmiesam zltu temperku so zelenou...

Zelená-zdravie a rovnováha
Potenciál-uzdravovanie
Zelená farba je mierumilovná a ľudia s touto základnou farbou aury majú radi kľud a sú to prirodzení liečitelia. Je s nimi možné dobre spolupracovať, sú dôveryhodný a veľkodušný. Na prvý pohľad sa môžu zdať mierny a bezstarostný, ale môžu byť aj veľmi tvrdohlavý a neústupný, Keď majú pocit, že je to nutné.
Jediný spôsob, ako zmeniť názor ľudí so základnou zelenou farbou aury, je presvedčiť ich, že k potrebe zmeniť názor dospeli sami. Nepoddajnosť a nemennosť v názoroch sú negatívne charakteristiky zelenej farby.
Zelená-prerážajúca
Ľudia u ktorých prežaruje aurou zelená sa radi zaoberajú riešením obtiažnych úloh a radi využívajú príležitosti, pri ktorých si môžu overovať čo dokážu.Chcú pracovaž neúnavne, ako dlho pre dosiahnutie ich cieľa treba. Sú to prirodzení liečitelia.

Blatovo zelená-závisť

Ostro zelená-dobré zdravie a vitalita

Smaragdovo zelená-vcítenie

Svetlozelená-sympatie, chápanie a odpustenie

Sýto zelená-ľudskosť a dobré srdce

Šedozelená-depresie a sklamanie

Špinavozelená-závisť,nečestnosť,zákernosť

Tmavo zelená-žiarlivosť

Trávovo zelená-prispôsobivosť

ta tvrdohlavost na mna sedi zo vsetkeho najviacej 😔

mywiel
20. nov 2009

SPOMAĽ, MÁŠ PRIVYSOKÚ RÝCHLOSŤ...!!!
Keď som včera vystupoval z vlaku, predo mnou šla pomalým tempom
stará
babka. Ponáhľal som sa a nevedel som ju predbehnúť.
Vytáčala ma do nepríčetna. Vtedy som sa zarazil a povedal som si:
"Kam
sa ja vlastne ponáhľam?"
Ozvali sa vo mne výčitky svedomia, že som sa v duchu nahneval na
babku,
ktorá nemôže za svoju rýchlosť.
Celý život pracovala, aby sa aj moja generácia mala dobre, možno
veľa
vytrpela. Ale všetko trpezlivo zniesla. A ja som netrpezlivý a
malicherný.
A to všetko len preto, aby som bol o 10 minút skôr doma.
Tých pár minút aj tak premrhám na internete alebo pri telke.
Alibisticky to zhodím na dobu, v ktorej žijeme. Všetci sa hrozne
ponáhľame.
A večer zistíme, že sme zase toho veľa nestihli. Frustrovaní si
ľahneme
a zaspíme spánkom nepokojných.
Popri známych frázach "Ako sa máš?, Ako žiješ?..." sa nám do
slovnej
zásoby vtesnalo "Strašne sa ponáhľam, nemám čas!". Tak máme veľa
práce...
Cez sms si vyznávame lásku, komunikujeme cez chat a face to face si
nemáme čo povedať. Trápia nás účty, kariéra. A popri tom už
neostáva
čas
nazvyš. V schránkach sa nám hromadia maily, lebo "nemáme čas
odpísať",
na polici sa kopia knihy, lebo "nemáme čas čítať", nevieme ako vonia
príroda, lebo "nemáme čas k nej pričuchnúť".
Takto a podobne si zaneprázdnenosť racionalizujem aj ja. Ale dokedy to
vydržíme? Stále chceme viac stihnúť a darí sa nám menej.
Možno venujeme priveľa času veciam, ktoré si ho nezaslúžia.
Žijeme hrozne rýchlo, máme skoro všetko a napriek tomu sa kopia
nešťastní ľudia. Náš život je nekvalitný. Priemerná dĺžka
života sa
pomaly
predlžuje, no jeho kvalitatívna zložka je čím ďalej tým viac
nevýrazná.
Nevieme sa zastaviť a uvedomiť si hodnotu vecí.
Robíme veľa fotografií, ale už si ich ani neprezeráme.
Napálime ich na CD a tým to skončilo. Počítače máme plné
mp3-jek, ale
nemáme prehľad, čo je to
vlastne za hudbu. Množstvo televíznych kanálov, ktoré dávajú naraz
veci, ktoré chceme vidieť a hneváme sa, že to nestíhame.
Namiesto zábavy stres. Stále si kontrolujeme mobil, či nám niekto
nevolal. Vypnúť mobil? Veď môžeme zmeškať dôležitý hovor!
Prestávame si vážiť krásne veci, kvôli ktorým sa oplatí žiť.
Môj dedko
má 87 rokov. V živote nebol v zahraničí, nemá
mobil, pozerá len dva televízne kanály a počúva jednu stanicu na
svojom starom tranzistore. A napriek tomu mi minule povedal, že prežil
krásny život.
Má množstvo spomienok, ktoré mu vyvolávajú úsmev na tvári. Vie sa
tešiť
z pekného dňa, z vône dreva, s ktorým cely život pracoval,
zo svojich vnúčat, na ktoré je pyšný. Žil ťažký život ale
vážil si ho.
To my dnes nevieme. A tak máme infarkty
už v päťdesiatke, kopu rakoviny a depresií. A možno by stačilo
spomaliť. Tvrdenie, že sa to nedá,
neobstojí. Sú ľudia, ktorí to dokážu. Zamyslime sa, koľko času
venujeme
nepodstatným veciam. Skúsme si vypnúť mobil. Porozprávať sa a
niečo si
prečítať. Snáď som si uvedomil môj rýchly život včas nato, aby
som
spomalil.
Kamarát má chalupu v Henclovej. Je to malá banícka dedinka
obkolesená
horami.
Nie je tam signál na mobil, v telke jeden kanál (žiadna dilema a
pozriete si aj to, čo by ste nikdy doma nepozerali a začne sa vám to
páčiť), obchod otvorený len v utorok a štvrtok a jedna krčma s
rozmermi
5x5 m. Ideálne miesto na spomalenie. Asi tam zabehnem, aby som sa
zbytočne nehneval na starých pomalých ľudí, ktorí si vážia
zvyšok
života a zbytočne sa neponáhľajú za smrťou tak ako my!
Pekný deň!

marianka79
20. nov 2009

myw tak to bohužial je uponáhlaná doba ja sa ponáhlam zase do práce na nočnú tak aby som sa nehnala idem papa 😀

bibula
20. nov 2009

lin,ta aura nesedi ako si pisala,k denis sa nevyjadrujem,aj tak to nema vyznam

marianka79
20. nov 2009

a v práci bohužial rýchlost je velmi doležita v mojej teda hej 😖 ale už ma to unavuje ☹

marianka79
20. nov 2009

myslím tá práca ma unavuje 😉 tak pa

denisocka
20. nov 2009

😀 čo už ...

denisocka
20. nov 2009

kukam tu a napada ma ta pesnička - oči oči ,čierne oči , čo mám s vami robiť ???

mywiel
20. nov 2009

Vsetci chybime a ja prva, ked niecomu verime sme presvedceni, ze len my mame pravdu a ina neexistuje, ano ja tiez urputnu bojujem niekedy aby som presadila moj nazor, moje videnie, moje citenie, ale toho cloveka to aj tak nepresvedci, lebo on citi nieco iné. Ma na to pravo citit nieco iné ako ja. Slovne mozme vyjadrit svoje pocity, priblizit ich aj ked nie vzdy to ide s lahkostou, niekedy je to nemozné, ale nesmieme zabudat, ze slovom sa da aj ublizit a velmi. Kolkokrat som slovne takto ublizila a myslela som si, ze ano vyhrala som, ale ta vyhra je klamna a docasna, lebo kazdy si utvori svoj nazor na vec a tak to ma byt, slobodna vôla. Veci z nasho vnimania, z nasho pohladu mozme podat bud s laskou, alebo s utokom, opovrhnutim k tomu co si ten druhy mysli. Dakujem vam vsetkym, ze ste, lebo od kazdého z vas sa ucim byt lepsia. 😉 😵 Vsetci sme vacnymi ziakmi a zaroven ucitelmi bez toho, ze si to uvedomujeme niekedy. 🙂