Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
12. jan 2010

susanne ... ja mávam pocit.... teraz neviem či to dobre opíšem... že tak ako ty hovoríš, žijem dva svety, ale mne sa tie dva svety prelínajú. Ten vnútorný mi velmi pomáha v tom, aby som kráčala tou správnou cestou v tom reálnom živote, a reálny život mi zase dáva rozne znamenia a skúšky, vďaka ktorým sa lepšie orientujem v tom vnútornom svete... Tak nejako to cítim ja 😵

dali4
autor
12. jan 2010

petulynka... to je nádhernééé 😵

dali4
autor
12. jan 2010

linette... čo robí zúbok? Ako sa cítiš ? 😉

linette
12. jan 2010

ahoj dali, dakujem za opytanie 😉
takze vybral mi drenaz, zasvietil kyslikom a to bolo vsetko - stravila som tam dve minuty 😀 zvladla som to v pohode a bez injekcii.. este mam ist na kyslik a o dva tyzdne znova na cistenie/liecenie zubu - to mi bude robit este asi dvakrat.. ach jaj tolko sa natrapit s jednym zubom.. ale tak chcem ho zachranit, nech urobi aj nemozne, len nech mi ho netrha 🙄

linette
12. jan 2010

ozaj pamatate sa ked sme sa bavili o iluminatoch? som zistila volaco a som z toho zhrozena..
v zamkoch je jedna velmi znama vestica, komunikuje so svojim mrtvim muzom a zatial komu co predpovedala vyslo.. bola o nej aj jedna cast v serialy zahady sk.. to ked som si stiahla, mi jej prislo luto a nechybalo mi vela a revala som.. som sa ku nej chystala a este aj chystam, no po tomto objave uz uvazujem ci by to bolo spravne..
vydala knihu volakedy davno a ja som tu knihu vzdy chcela.. vcera som na jej knihe nasla iluminatsky znak - zeby nou bola?? alebo len "nahoda"? zeby ona o nich nevedela, to len v tlaci vytlacili??? vobec nechapem..

dali4
autor
12. jan 2010

Ahoj lin, tak to som rada, už budeš mat zúbok v poriadku 🙂 . To čo si zažila s anjelikom, to je úžasné. Boli pri tebe, poprosila si a oni prišli... ako inak 😉 .
S tými iluminátmi... to je fakt hrozné, aj mne to hrozu nahána 🙄 . Ťažko povedať lin... myslíš, že teraz ked už sa vie o tom aký znak používajú že by sa takto prezrádzali 😕 ? Možno ta veštica ked si dávala robit tu knihu... možno nevie čo ten znak znamená 😅 ... Velakrát to bol znak prezentovaný ako energia, tretie oko a ja neviem čo ešte všetko...

linette
12. jan 2010

dali ano anjelikovia su velmi zlaty a vzdy pomahaju a hlavne ked ich o to poziadame 😵
ja si tu vesticu viem vysvetlit aj tak, zeby bola aj tak, zeby nebola.. podla pribehu ju mam chut objat ani neviem preco.. ked ju vidno na ulici, tak vyzera milo a zlato celkom, tak fakt neviem.. ved ona pomaha ludom aj policii, a keby chcela skodit, tak by nepomahala.. podla mna ten, kto jej tlacil knihu vedel o pyramide ako sa pouziva v ezoterike a spojil to s okom ako tretie oko - tak, ze o ich suvise nevedel..
iluminati su ludia vyvinuti bez srdcovej cakry a dosli na nasu planetu aby tu robili zlo.. a su to vacsinou velmi vplyvni a bohati ludia, co zasa ta vestica neni (je znama hlavne tu v nz, ale nie na celom svete a pokial viem penazi nema nadbytok)
ich znaky nepoznam, viem len pyramidu a v nej oko.. pyramida sama o sebe neni zla, ved niektore maju aj liecivu moc.. tretie oko je siesta cakra - celova .. nemoze byt zeby si znaky menili? alebo by sa fakt prezradili?

dali4
autor
12. jan 2010

Kto vie 😕

linette
12. jan 2010

dneska som akurat citala na helarinej stranke o tretom oko, zeby znamenie? ..
nasla som tam aj clanok, ktory si sem kopirovala a potom citam tie komentare.. to fakt existuju demoni, upiry a vlkodlaci??? sa mi zda ze to ti ludia prehanaju.. ved zly duchovia su neni a ked ani peklo neni tak ani demoni, nie? 😕

dali4
autor
12. jan 2010

Lin, a čo hovoríš na to, ked je niekto posadnutý diablom ? Ináč sama neviem čo si mám o tom mysliet, ale počula som aj čítala o takých prípadoch. Nemám to z filmov 😅 .

linette
12. jan 2010

ked si dam do uvahy jin a jang tak ked je dobro je aj zlo.. ale, ze demoni?? .. je nebo a peklo nie.. a co satan?
a nemozu to byt tie duse, ktore nevedia odist alebo sa chcu pomstit?? asi by som chcela privela, kto by mi to vedel vysvetlit?? ..

linette
12. jan 2010

to posadnuty s diablom moze byt, ze napriklad je psychicky na tom zle a kona zle.. alebo ze mu bolo ublizene a chce sa pomstit.. mozno su to ludia, ktori vrazdia - to si viem odvodi z mywielinej knihy.. tam to opisovali

linette
12. jan 2010

k tej knihe, tam pisali, ze dusa ktora v jednom zivote vrazdi a odsudia ho, si bere poucenie do buduceho a tam sa uz kroti, vie, ze to nemoze.. je to akoby vyvoj tej duse..
alebo ked je niekto posadnuty diablom nemoze byt, ze v jednom zivote sme taky a v druhominy, zeby aj to bolo len obdobie cez ktore sa treba preniest a posunut sa?.. a uz zasa filozofujem ..

marianka79
12. jan 2010

ahojte stala sa mi krásna vec stále tu píšete o knihach filmoch ktoré majú dočinenia s touto témou ja som po nich pátrala velmi som túžila ich aspon vidiet ale nikde som ich nemohla zohnat až raz... šla som masérke mojej susede a cestou do jej salónu sme začali rozprávat o energii až sme sa dostali k anjelom a nakoniec......k tým veciam ktoré som hladala jááááj mala všetky tie filmy po ktorých som pátrala. No existujú náhody? Nie. To sa len spľňajú vyslovené,no v mojom prípade len myslené priania.Mala som to rovno pod nosom 😉

linette
12. jan 2010

marianka zakon pritazlivosti - pritiahli si si to, po com si tuzila 😵 a dalsia vec je, kedze nahody su neni, si to prave v tomto momente potrebovala a doslo to 😉

marianka79
12. jan 2010

je to ale pekné moj život sa 😵 totalne otočil

marianka79
12. jan 2010

ale prečo som to začala vnímat až teraz?

dali4
autor
12. jan 2010

Lin😅 ja som teraz nejako mimo, vobec neviem rozmýšlat... žeby únava ? Ale necítim sa nejako unavená... Jááj, mám teraz pocit 😀 😕 😅 že do mna anjeli štuchajú, niečo chcú, niečo mi chcú povedat 😕 ... idem sa im venovat potom napíšem.

linette
12. jan 2010

dam sem jednu celkom dobru stranku na stahovanie filmov, ide to celkom bez problemov a je to jednoduche 🙂
nazov filmu sa zadava do tabulky, ktora je hned pod prihlasovacou.. netreba byt ani zaregistrovany a ide to 😉
http://ulozto.sk/

linette
12. jan 2010

dali a komunikujes s nimi aj cez karty alebo cez meditacie?

marianka79
12. jan 2010

dnes mi v práci bolo nejak divno mala somt akú chvilku že som skoro odpadla ale po minutke bolo ok tak neviem 😖 čo to bolo

linette
12. jan 2010

marianka teraz bol ten spravny cas 😵 neboj sa oni hore to vedia velmi dobre.. aj ja som tieto veci zacala vnimat a veci sa mi menili az od kedy problemi zacali .. zrejme sa musime cez nieco preniest a potom si to vsetko uvedomime ako to je.. ucime sa 😉 vsetko pride v spravnom case, staci verit 😵
som rada, ze sa ti veci zmenili k lepsiemu 😉 ked si spomeniem aku naladu si mavala pred par mesiacmi a teraz citim, ze si stastna a vesela, plna energie 😵 vidim, ze tato tema prospieva mnohym ludom a to k lepsiemu 😵
skoda, ze priatel na tieto veci nadava.. 😠 ☹ ale raz pride rad aj na nho, ked zisti, ze to nic zle neni 😉

marianka79
12. jan 2010

dali to cez anjelské karty?

dali4
autor
12. jan 2010

marianka, aj ja sa teším s tebou.
lin,vačšinou v meditáciách, cez karty sem tam.

linette
12. jan 2010

zle neviem z coho ti mohlo byt.. zeby ti klesol tlak? 😕
ja mavam problemi so spankom, lezim v postely aj 10-12 hodin ale z toho spim asi tak 2-4.. telo mi chce oddychovat, ale dusa a mysel nie.. vysvetlujem si to tym, ze sa blizi transformacia 😉 😅

marianka79
12. jan 2010

ja sa s ním rozprávam na dialku posielam mu svetlo do jeho srdca a vidím akotakú zmenu nechcem to ukríknut ale je v mojich rukách 😀 😝

marianka79
12. jan 2010

mavam nízky tlak skoro mi srdce vyletelo a celá som sa triasla brrr 😕

linette
12. jan 2010

dali to vsetko ta naucila ta liecitelka? ja sa chystam kupit karty a skusim aj ja s nimi komunikovat.. velmi rada by som bola ak by som vedela, ved oni si ma vzdy vypocuju a ja ich este neviem pocuvat 😒 skor mi posielaju odkazy 😵 a to v meditacii ich aj pocujes?

linette
12. jan 2010

take som pocula ze ked ta vytrase z nicoho nic, prejde tade duch.. mna zvykne tiez obcas vytriast..
a pijes kavu?? teraz vedci zistili, ze je zdrava a predtym to nevedeli..