Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

denisocka
8. sep 2009

inač,ja ked som s malym otehotnela,tiež som vedela že je to dievčatko a v 21tt sa ukazal pipik 😝

ness
8. sep 2009

podla mna je to individulane, vyspelejsie duse vchadzaju neskor, nove alebo mlade neskusene vchadzaju od zaciatku alebo tesne po pocati ...

dali4
autor
8. sep 2009

Možno bol v minulom živote ženou 🙂

denisocka
8. sep 2009

teoria od ness sa mi pači 😵

dali,možno,ja som si velmi dlho po porode zvykala že je to ON,dokonca som ho občas nazývala moja - nevedela som pochopiť,že je to chlapec, smiešne že?

dali4
autor
8. sep 2009

deni... a ty si túžila po dievčatku? Lebo vtedy mohla zapracovať tvoja mysel a uložila to do podvedomia... Ale keď ta túžba nebola až taká, tak skor ta dušička v tebe zanechala ten pocit.

dali4
autor
8. sep 2009

Ked som čakala malého tak som cítila až v 12tt že je to chlapec. A pri tom som si priala dievčatko ale cítila som že to dievča nieje.

denisocka
8. sep 2009

jasne ze tuzila,ale teraz by som nemenila

denisocka
8. sep 2009

bibul,farbu duse myslis auru? Bo zabudla si na ruzovu,teda na mna.xixi

dali4
autor
8. sep 2009

bibula píše že biele,žlté duše sú nízko vyspelé... ale ja viem to že práve bielu auru majú tie najvyspelejšie 😕 ... ?

dali4
autor
8. sep 2009

...teda ak ide o auru 😵

mywiel
8. sep 2009

Ness nemyslim, ze clovek sa narodi ako rastlina tak hlboko uz klesnut nemoze, ale z cloveka sa moze stat zviera v dalsom zivote, ved tolko ludi sa spravaju ako zvierata aj ked maju ludské telo bohuzial... ☹

mywiel
8. sep 2009

Boze nemam sancu vas docitat.... ☹ Poznate indigové deti? Maju uzasnu schopnost vnimania. O tych zvieracich zivotoch to nie je len od vychodu, ma to fakt velku logiku slubujem, ze to cez vikend zoskenujem a hodim to sem aj o tych astralnych telach ako to je ked clovek zomiera. 😉

dali4
autor
8. sep 2009

Jé ahoj myw 🙂 ... podla teba,ako je to s tou farbou aury ? A čo fotky aury ? 😉

mywiel
8. sep 2009

Ahojko 🙂 Ivka mas pravdu o tej kolektivnej a individualnej dusi slubujem, ze to coskoro objasnim. 😉

mywiel
8. sep 2009

Dali no moj otec ked ho vidim, tak ma ziarivu bielu auru a to uz je na onom svete. 😵 Farby aury sa menia podla nalady, resp. choroby a nik nema iba jednu farbu sme ako duha.

dali4
autor
8. sep 2009

A nieje jedna nejaká základná farba...?

dali4
autor
8. sep 2009

Teda tak že niekto má zelený základ,niekto žltý a tak...

mywiel
8. sep 2009

O tom nic neviem... 😕

Co sa tyka maciek, psov, koni su to vysoko inteligenté zvierata hlavne tie ktoré mali moznost zit v blizkosti cloveka a zbavit sa strachu, cize kolektivnej duse, kolektivnej skusenosti stale utekat, naucili sa pri cloveku laske. Napr. ak pes obetuje svoj zivot aby zachranil svojho pana, v buducom zivote sa uz ako zviera nemusi narodit, vdaka tej obete z lasky sa narodi ako clovek. Ale je to komplikovaniejsie, nie vzdy sa musi zviera obetovat aby sa mohlo hned narodit ako clovek...

denisocka
8. sep 2009

dali je,sak ja som ruzova

mywiel
8. sep 2009

Takto vysoko postavené moze byt aj divé zviera, co malo tu sancu sa narodit v zajati napr. v ZOO a malo blizky kontakt s clovekom tzn. ze aj napr. delfin, tiger sa moze narodit v buducom zivote uz ako clovek.

mywiel
8. sep 2009

Ruzova aura je neha, materinska laska a sucit s druhymi. 😉

mywiel
8. sep 2009

Denisocka aj panna Maria mala nejaku taku auru ruzovu. 😵

denisocka
8. sep 2009

xi ale do panny mam daleko,ale znamenim som panna

dali4
autor
8. sep 2009

Jé deni 🙂 ty sa nezdáš 😉

dali4
autor
8. sep 2009

Ja mám oranžovožltú...

mywiel
8. sep 2009

Co sa tyka tych potratov...
dusicky deti bezne pocas tehotenstva lietaju po svete a zas sa vratia do tela matky, takze este nie su sputané tou fazulkou co vidite na utz. aj ked sa dietatko hybe tak je tu ale v noci cestuje a este stale si vybera tych najlepsich rodicov pre jeho ucenie a napredovanie, preto sa stane, ze v prvom trimestri dusicka ide k inej matke a to buduce telo tu fazulku jednoducho opusti... 😒 stava sa to aj pri tom ked matka nechtiac otehotnie a to dieta nechce, alebo pri znasilneni je to silna negativita a ta dusicka to jednoducho vyciti, ze je tu nechcena, ale ako vravim, casto na to vplyv nemame tehotnu zenu navstevuje vela dusiciek kym sa jedna rozhodne ostat, takze Deni mozno ta nevstevovalo dievcatko kym ho nevystriedal Simon... 😅 😵

denisocka
8. sep 2009

aura sa vraj meni raz za 7r.tak este rok vyckam aka budem potom,xi

mywiel
8. sep 2009

Mne sa v prvom trimestri prisnili dvojicky dievcatka ze cakam jasne som ich videla, to som este netusila pohlavie. Pri porode mi museli prepichnut dve blany co som dost nechapala Kaya mala okolo seba dva obaly, tak ci tam bol este jeden zarodok na pociatku a nakoniec si to rozmyslel to neviem, ale dva obaly ked mi povedal porodnik som vypliestala oci ze co?

denisocka
8. sep 2009

myw,xixi

mywiel
8. sep 2009

No a v rodine boli dvojicky, svagrina tiez potratila jedného chlapceka na pociatku, takze neviem co si o tom mysliet, lebo aj geneticky by to bolo mozné... 😒