Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
21. jan 2010

marianka ked chces poziciam ti moj 😉 - sice ten pre mna tiez nejako starne...

linette
21. jan 2010

aku knihu mas v hlave?? 😅 ja som si tiez vlani slubila, ze budem egoisticka a ze sa budem venovat sebe a svojim duchovnym veciam - hlavne tym, a nie na problemi..

marianka79
21. jan 2010

lin mam o 11rokov viac ako ty

Kniha by to bola o mne o mojom zivote takà moja spoved

linette
21. jan 2010

marianka ved to si mladucka 😉 kniha o zivote... vsak skus ju napisat a spomenies tam aj anjelickov ako ti pomohli 😵
ja ked som bola mensia tak som pisala telenovely a stokrat som to prepisovala 😀 😀 vzdy som chcela mat najslavnejsiu telenovelu najbombovejsiu 😀 a slovensku 😀 😝

marianka79
21. jan 2010

ja mam nejake basne co som pisala ako 15-17rocna pred rokom som si ich nasla tu u mamy a nechapala som z nich nechcem aby to vyznelo ako sebechvala ale...podarili sa a dokonca ich obsah je ako to co teraz prezivam v laske a v zivote tak su mi velmi blizke aj po tolkych rokoch

marianka79
21. jan 2010

vies lin ono to neni az take lahke 😒 s vydanim taka tema tu dokonca aj je...ako napisat knihu

marianka79
21. jan 2010

lin a ako sa volali postavy?Jose, Migel...atd. 😀

linette
21. jan 2010

jeeej basne, nechces si ich prepisat, vytlacit a dat zviazat? ... to by bolo pekne a mohla by si sa aj pred inymi pochvalit 😉 to je take romanticke ked niekto pise basne a je ich tak malinko.. nepoznam ziadneho.. az na teba 😉
necitam ja vsetky temy, len niektore.. a tato je moja oblubena 😵 😵

linette
21. jan 2010

marianka mena si nepamatam, vzdy som ich prepisovala, ale tak sa mi mari, ze som im slovenske mena davala 😀 a z obsahu som napisala velmi malinko, vzdy len zaciatok ako sa zoznamili hlavne postavy 😀 dalej som sa nedostala 😀 😝

marianka79
21. jan 2010

😀 lin

linette
21. jan 2010

ale viem, ze to mala byt najbrutalnejsia telenovela 😀 nie ta typicka mexicka, ale prava slovenska 😅

marianka79
21. jan 2010

tych basni moc neni ale jednu som zlozila teraz v robote a je o anjelikovi 😉

linette
21. jan 2010

idem sa ukladat pomalinky na spanok.. este procedura v kupelni 😀 ..
bru nocku 😵 😵 a pekne snicky, ktore znamenaju len to dobre 😉 😵

marianka79
21. jan 2010

oki tak dobru 😔

kessina
21. jan 2010

linette, tak som sa znova rozpisala 😅 uz dlhsie sa snazim sny zapisovat, ale este som stale nenasla nejaky zosit, ktory by som mala pri posteli 😀
jeeej, z vas budu spisovatelky 😵 ja som pisala basne, ked som bola zamilovana 😅 😀
dobru noc babulky 😵

linette
22. jan 2010

dobre rano bambulkovia, zelam vam krasny vikend plny stastia a radosti 😵

linette
22. jan 2010

kess ja tiez nemam na sny zosit - ten by som rychlo vypisala kedze mavam cez 4 sny .. ja si sny pisem do MS office outlook (tam je aj kalendar tak do neho tukam a mam ako taky prehlad)
zo mna spisovatelka urcite nie, to by som len skrtala 😀

kessina
22. jan 2010

napisem ti neskor, lebo som dnes cely den mimo 😅 😵
ale s tym pocitacom... no neviem, ja ked rano vstanem, tak si sen nepamatam az tak podrobne ako ked sa napr. hned po sne zobudim, alebo skoro rano a pocitac pri sebe nemam, takze z toho hladiska je zosit pre mna praktickejsi 🙂

kessina
23. jan 2010

ahojte anjelickovia 🙂 kde sa vsetci schovavate? 😀
dnes som si zapisala svoj prvy sen 😵 sa tesim na jeho vyklad, ale celkovo som z neho mala dobry pocit, aj som sa potom zobudila s takou dobrou naladou 😵
lin, este mi neda, outlook nie je nahodou na maily?? 😅 😕

dali4
autor
23. jan 2010

Ahojte babulky 😵 ... tak zas som mala sobotný výlet, trošku relaxu. Bola som s Marečkom, so švagrinou a jej dcérou v kine v Nitre. Dávali film pre deti Planéta 51...Celkom sranda 😀

https://www.youtube.com/watch?v=j9JX6gD3h3o
dali4
autor
23. jan 2010

Po ceste domov sa mi stalo niečo zvláštne 😕 . Z auta som pozerala na oblohu, leteli tam dve lietadlá a tie čiary ktoré po nich zostavájú robili jednotku... vtedy ked som si všimla že je to jednotka tak som dobrú chvílu mala poriadne zimomriavky. Ale bolo to aj trošku nepríjemné, cítila som že ma niečo tahá "niekam". Na chvilku som prestala úplne vnímat okolie, hluk motoru aj rozhovor detí... zostali ako keby v dialke. Naraz som videla "pred očami" akýsi film 😕 v jednom z tých lietadiel sedel muž, taký starší, vedela bysom ho presne opísat a ešte nejaký štyroch ludí okolo neho. Bol strašne zmatený, neštastný...neviem...niečo s ním nebolo v poriadku. Cítila som z neho paniku. Sedel v kresle na pravo hned pri uličke. Potreboval pomoc ale neviem akú ☹ Doteraz je mi z toho divne. Ja vobec v poslednej dobe, ked idem napríklad po ulici a zbadám cudzieho človeka tak sa mi ukáže niečo z jeho života, dokonca prostredie v ktorom býva... Vobec ma to nedesí, ja som vdačná za to že takéto veci vnímám 😵 , je to úplne úžasné 🙂 ale ked vidím že niekto potrebuje pomoc, a ja neviem akú 😒 ... aj ked som sa pýtala anjelov... nejako mi nič neprišlo. Ale skúsim sa spýtat ešte raz, poprosím o nejaké znamenie.

kessina
23. jan 2010

dali, no to je ozaj zaujimave 🙂 a tie veci, co vidis na inych, ma to nejaky suvis s tebou? myslim, ci to, co vidis u inych ti dava odpovede na tvoje otazky alebo je to mimo teba?
no neviem, ci som tu otazku polozila zrozumitelne 😅

kessina
23. jan 2010

toto som dnes nasla, strasne sa mi to paci a urcite aj pomoze

😵 snad to tu este nikto nedaval

😀
1. vysílání lásky ze srdeční čakry

Srdeční čakra se nachází v oblasti hrudníku, přesněji na prsní kosti ve výšce mezi prsními bradavkami.

Je to čtvrtá čakra, energetické centrum zelené barvy, spirála ve velikosti asi 5 centimetrů.

U žen se točí vpravo, u mužů vlevo.

Právě z tohoto místa je možné posílat komukoliv na světě LÁSKU, ten cit všech citů.

Jak toho dosáhnout?

Ležíte na zádech, naprosto uvolněně a celou svoji mysl koncentrujete na člověka, kterému chcete lásku vyslat.

Pomůckou mohou být slova, která si u toho opakujeme: miluju + jméno.

Říkat (resp. myslet si to, protože hlasitý projev může rušit ostatní v místnosti) by se to mělo skutečně z celého srdce.

Po chvíli ucítíte obrovskou energii, která ze srdeční čakry začne vycházet.

Poprvé jsem měl pocit, jako by z toho místa vycházela gumová zahradní hadice,

asi taková síla, ale byl to svazek energetických paprsků.

Důležité je mít pevně stanovený cíl – tedy osobu, kam energii směřujete.

Pokud je jen trochu senzitivní, citlivá, měla by tok energie zaznamenat.

dali4
autor
23. jan 2010

kessi... nemá to žiaden súvis so mnou...

marianka79
23. jan 2010

kess ja ked som posielala lásku videla som zlato žltý svetelný lúč bola som nad dotyčným a šlo mu to priamo do srdiečkabol to taký tok energie a lásky ako ked strieka voda s hadice 🙂 bolo to krásne samá žiara 🙂

kessina
23. jan 2010

marianka, to musi byt uplne nadherny pocit 😵
dufam, ze mne to pojde tiez tak lahko 🙂
o tom som uz nieco citala, ale len tak zbezne, no hlavne tie obrazky vyzeraju zaujimavo

lanczi
24. jan 2010

dali to je super,mozno casom ked na tom popracujes budes vediet pomahat ludom 😵

linette
24. jan 2010

dobre rano bambulky 😉 😵