Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
10. feb 2010

ahoj lin ale napokon kazdy mame aj dobre aj zle vlastnosti no nie? Ja som tiez obcas hnusna a na Patka teda niekedy az moc 😒 ale...ked musis tak musis

linette
10. feb 2010

co sa tyka tych znameni, tak vsetky maju dobre aj zle stranky.. a to ako sa clovek chova zalezi bud od situacie a od vychovy... poznam vela ludi tych istych znameni, v malej podstate su rovnaki ale vo velkej miere odlisny..

linette
10. feb 2010

ano marianka ako hovoris, som to predchvilou aj napisala 😉 to, ze si obcas zla na patka patri k vychove, vsak niekto ho musi naucit spravne veci, aby z neho nebol nejaky vagabund...

marianka79
10. feb 2010

baby bola som si pre knihu najprv sme ju vsetci ovoniavali 😀 hmm je vonava a plna tajomstva uz sa na nu tesim citala som uvod a uz viem ze bude super nie je nad knihy ktoru drzis v ruke ale jedinu knihu co nikde nedostat kupit ani ju nemozno okopirovat je...kniha Zivota

marianka79
10. feb 2010

akurat odomna dostal ☹

dali4
autor
10. feb 2010

mirka, ale by si sa čudovala ako ja pomáham ludom 😅 . Sa teraz smejem ale v podstate to myslím vážne. Vieš čo, počas nejakej hodinky aj pol, čo robím klientke nechty tak preberieme tolko vecí že až... a podotýkam že nie klebety, lebo ja klebety neznášam a moje zákazníčky to velmi dobre vedia. Skor si chodia ku mne pre rady alebo povzbudenie. Ja som si za tie roky vypočula už tooolko životných príbehov že bysom mohla knihu napísat, alebo seriál. Už tu moj salon dostal aj prezívku že nechtové štúdio s psychologickou poradnou 😀 😅 😵 Je to milé, ja si to moc vážim že ma majú ludia radi a už velakrát dali na moje slová 😵 . Ja neviem ako dlho sa tomu chcem venovat, baví ma to, ale je to dost náročná robota čo sa týká zdravia. Začínam mat problémy s klbami na rukách, o chrbtici ani nehovorím... takže možno mi to o nedlho zostane ako koníček, že budem robit len kamoškám a tak a budem sa venovat niečomu inému. Čomu neviem, ale určite sa to bude týkat pomoci ludom 😉 😵 .
Mirka aj ja robím fotky na tom taaz.com alebo imikimi.com, ináč strašne mato baví 🙂 . Ak by si chcela ale nechce sa ti tak ti urobím nejaké fotky, teda upravím, aby sm bola presná 😉
Marianka, odkial som ? Ja pochádzam z Brna 🙂 . Tu v Sa som 13-tý rok

marianka79
10. feb 2010

sa je senica?

dali4
autor
10. feb 2010

Knihu Života si musíme každý písat sám 😉

dali4
autor
10. feb 2010

Šaľa

marianka79
10. feb 2010

samozrejme kazdy sam svojimi myslienkami si tvorime to co sme a budeme to co bolo uz nezmenime

marianka79
10. feb 2010

v sali mam kamosku ale nebyva tam dlho a aj rodinu

dali4
autor
10. feb 2010

Vážne? A nechodievaš sem ?

dali4
autor
10. feb 2010

Kukla som na tie nechtíky tvoje v albume 😵 peknééé, aj ja som niečo podobné robila 🙂

marianka79
10. feb 2010

jeden moj spoluziak prekonal rakovinu ked bol v nemocnici zacal pomahat pacientom bolo v nom tolko charizmy ze ho lekari zobrali medzi seba teraz robi na psychiatrii a patri medzi najlepsich a to vobec nema skolu na to vravela mi to moja sesternica co je tiez psychologicka

dali4
autor
10. feb 2010

marianka to je super

marianka79
10. feb 2010

jaj nie nechodievam inak bolo by super dat si take stretko sKontaktu s Anjelov

marianka79
10. feb 2010

baby ja uz jedu zajtra skoro vstavam4 20h 🙄 tak vypinam este si precitam kusok knihy a pak off tak papa

linette
10. feb 2010

dali je to pekna robota, tvoris a ludia su s tym spokojny, mas kreativitu 😉 a navyse im aj radis 😵 skoda tej chrbtice.. tam si zohnuta a zhrbena ked robis tie nechty, ze? .. som to parkrat videla..
ja som este gelove nemala, len obycajne umele.. a tie boli take nepohodlne vkuse mi padali 😀 aj by som si dala gelove, lenze mam krive a kratke prsty 😒

linette
10. feb 2010

marianka pekne nechty 😉 😵 a to volaco v tvojom albume je torta?
4,20 zvykne vstavat aj mama, to akoby som od nej pocula

dali4
autor
10. feb 2010

marianka tak dobrú nocku 😵
lin, dobehni ku mne 😉 , urobím ti gelové. To že máš krivé a krátke prsty 😅 vobec nevadí, práve ked sa urobia nechty tak sa to opticky stratí. Aj ja mám krátke a k tomu ešte tučné prsty 😅 ... ked nemám nechty urobené, že mám svoje krátke tak mm mi vždy hovorí že mám také detské ručičky 😅 ... mne skor pripadajú ako také labky 😀

linette
10. feb 2010

marianka to je dobre, ze prekonal rakovinu 😵 rada pocujem ked sa choroby daju prekonat 😵 mohli by vedci radsej vymyslat uzitocne lieky a nie skodiace vakciny

linette
10. feb 2010

dali, ze labky 😅 co nepovies.. mne oba prostredniky sa vytacaju do bokov a ukovazovaki su tak cudne vykrutene a aj nechty akoby sa vytacili 😒 to neviem co som robila vo svojom prenatalnom obdobi, zeby som si ich cmulala 😀
jaka si zlata, ze urobis 😵 ked zacnem pracovat co uz bude dufam, ze coskoro, tak by som si aj dala spravit.. teraz som aj tak vacsinou len doma.. a vies aj take kratsie urobit? vies idem si dat predpisat sosovky a sparat sa v oku s velkymi nechtami .. este neviem ani s kratkymi ..

linette
10. feb 2010

tie prsty si moc nevsimnut ale ked sa na to clovek zapozera tak to vidi .. aj priatel ma krive.. to sme sa nasli 😅

dali4
autor
10. feb 2010

Lin, myslím že každý má krivé prsty 😉 ... Ja robím dlžku podla žiadosti zákazníčky, viem robit aj pekné krátke, prirodzené ale viem aj dlhé extravagantné 🙂
Mám tiež jednu zákazníčku ktorá prekonala rakovinu, to je strašne dobrá osobka a silná, velmi ju obdivujem. Ona počas celej liečby /chemoterapie/, chodila ku mne na nechty, vždy s úsmevom,s dobrou náladou, chodila aj do roboty a tak super to zvládala... prekonala to, čo sa velmi velmi teším 🙂

dali4
autor
10. feb 2010

dobrá fotka 🙂

dali4
autor
10. feb 2010

mám tu nejakú fotku mojej roboty, pošlem ti na mail

linette
10. feb 2010

pockaj dali ked si na tie nechty navyknem, potom sa ma nezbavis 😅
ja tiez obdivujem ludi, ktory beru tazke choroby s usmevom, neboja sa, bojuju a nakoniec vsetko pekne zvladnu a uzdravia sa 😵 ti uz potom ten zivot beru tak z inej strany, z tej lepsej a rozdavaju radost 😵 ja si radsej ani nepomyslim co by som robila ... ja mam strach uz len z ihly 😒 ani pavuka nemusim ale tak radsej pavuk ako injekcia..

linette
10. feb 2010

uz bolo na case si zmenit foto 😅 ruzove, fialove, zelene ale hlavne odtiene ruzovej mam velmi rada 😉

dali4
autor
10. feb 2010

No, myslím že by si bola z tých, ktorej bysom sa zbavit nechcela 😉

dali4
autor
10. feb 2010

Posielam ti mail. Ale ide to trošku pomali je tam 10 fotiek