Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
10. feb 2010

objednavam a odvtedy by som len jedla 😅 😅

marianka79
10. feb 2010

bozinku to kolko vazis moja ja 57 a vyska170 som najvyssia zenska z rodiny 😀

linette
10. feb 2010

45 po novom 46 pri vyske 160 ..

linette
10. feb 2010

krsny ma 170 cm .. mas misskovsku vahu 😉

linette
10. feb 2010

vysku som chcela napisat, ale aj vahu 😉

marianka79
10. feb 2010

vsimla si si kolko je tu tem na chudnutie?Mala by si zalozit temu ako pribrat 😀 😀 ked tu uz ovsem taka neni 😝

linette
10. feb 2010

same preklepy robim v poslednom case 😠 .. som krsna chcela napisat

linette
10. feb 2010

nad som este nerozmyslala 😉 najzarucenejsi sposob na chudnutie tie hlad .. alebo nervy a starosti (neodporucam) ale aj z toho niekto pribere.. ja ked som nervozna tak neviem jest vobec.. ma tie jedy nasytia..
asi si pojdem kupit sunar 😅 maju vselijake dokonca aj taku kasicku, alebo mliecnu ryzu ...

marianka79
10. feb 2010

oooo dakujem to som potom fakt vypadala ako anorekticka ked som mala 49kg 😖

marianka79
10. feb 2010

lin 😀 😀 😀 ze sunar najdi si kojacu matku nech ti da take zdravsie mliecko 😀

linette
10. feb 2010

marianka v cinziaku mame dve cerstve babetka, pojdem vypytat, co ked maju nadbytok 😀 ale zo sunaru sa da lepsie pribrat ako z materskeho, nie? inak sa snazim kazde rano pit teple kakavko a dokonca mi aj chuti 😀 mam rada sladke ..

marianka79
10. feb 2010

lin myslim si ze ked mas byt chuda tak budes chuda sme taky aky sme

linette
10. feb 2010

podla mna si nevypadala ako anorekticka, zadaj si kg a vahu do kalkulacky a to ti povie.. mne to povedalo, ze som v norme a doma mi hovoria, ze moc chuda..

linette
10. feb 2010

http://www.bmi.esvet.eu/
nalavo je tabulka, idem sa tam natukat ..

marianka79
10. feb 2010

jejda ja rano nevstanem esteze mam wifi v mobile a mozem si lezat tak ale uz vypinam papa uz naozaj dobru noc anjelikovia

linette
10. feb 2010

waaaaa vyslo mi, ze podvyziva.. 😕

linette
10. feb 2010

musim pribrat na 48 aby som bola v norme.. takze ked si udrzim to kilecko este dve.. tak to idem jest ..

linette
10. feb 2010

marianka good night and have a nice dream 😵

marianka79
10. feb 2010

mne normal ale pri tych 49 podvyziva ahooooj uz

marianka79
10. feb 2010

thank you

linette
10. feb 2010

dobru idem aj ja .. ale najprv sa "naze_em" .. 😠 sa budem teraz kazdy den vazit.. 😝

dali4
autor
11. feb 2010

Ahojte babulky 😵 ... tak k tej váhe... som kukala to bmi a vyšlo mi že nadváha 🙄 ... no, to som si nemusela ani rátat... cítim 😅 . Ale ja viem že se to zmení 😉

mirka1308
11. feb 2010

Ahojte bambulky 🙂
dali neblázni-že nadváha 😒 veď máš pri sebe malinké bábenko a neboj, 9 mesiacov si priberala, tak máš ešte dosť času kilečká vybehať 😅 nič nejde ihneď a snáď nechceš byť ako tie rádoby celebrity, ktoré sotva porodia, letia na drastickú diétu alebo nejaký nezmyselný zákrok 😝
Ja sa s vami musím podeliť o svoju radosť 😵 sa mi po 19 rokoch ozvala kámoška z USA 😅 našla ma na Facebooku a ja som od radosti skoro z kože vyletela 😎
Inak, niečo na tom univerze bude, ja som na ňu asi pol roka dosť intenzívne myslela, ako by som sa s ňou mohla skontaktovať, len som nevedela ako sa volá vydatá. A naraz bum a našla som si správu 😅
A ešte niečo chcem napísať. Pred Vianocami som podala športku a len tak som pri podaji povedala pani pri okienku - ďakujem za výhru a škerila som sa - ona len nechápavo pozerala, asi myslela že na niečom fičím 😀 😀
mala som neskutočne dobrý pocit a ďakovala som anjelikom, že vyhrám a ozaj som vyhrala 23€ 😕 som skoro z nôh spadla, keď som dala overiť tiket či som náhodou niečo nevyhrala 😎 ja smo v živote nič nevyhrala len také blchy okolo 20SK.
Takže niečo na tom myslení a objednávaní z vesmíru je!!!!!

marianka79
11. feb 2010

ahoj mirka to si piš že je je to ako katalóg 😝

marianka79
11. feb 2010

baby stalo sa v nasej rodine zase niečo zlé ☹ moja sestra mala haváriu chvalabohu je v pohode a aj ostatok čo bol v aute je to hrozné už som na sto percent presvedčená že nas niekto preklial to nie je možné ako sa to sype ako z vreca 😔

marianka79
11. feb 2010

jej dcére sa v tú noc snívalo o mojom otcovi(zomrel pred rokom a pol)zvlastne bolo ze autu sa nič nestalo a pritom sa tri krát prevrátili verím tomu že otec bol pri nich a chránil ich

mirka1308
11. feb 2010

linet, teraz práve čítam tvoju váhu - ty si taký vrabček 😀
marianka, si podareno napísala-najvyššia ženská v rodine 😅 - ja mám 178 a tiež som najvyššia(zatiaľ) 😝
som zvedavá na akú výšku sa vytiahne neter 😎

marianka79
11. feb 2010

lin ty si mi zaplnila celú schránku mailami 😀 musim niečo vymazat ešte kolko toho je ?

mirka ale je to tak moja segra ma 155cm mama 165sesternice a netere tiež menšie z báb som sa vytiala najvyšššie 😝

marianka79
11. feb 2010

dali tie nechtíky krááásne fakt také som od mojej nevidela ale robíš ich také matnejšie sa mi zdá a trochu sú iné také tenšie je to gél alebo akryl?

marianka79
11. feb 2010

baby kde ste????????? ☹