Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
18. feb 2010

alebo ten konik tebe ublizil a teraz mas z neho strach a citi ho.. zvierata citia ked sa ich bojis.. ja som sa raz pokusala pohladkat kona ale som sa bala.. ja tuzim plavat s delfinmi 😵

linette
18. feb 2010

dali to sa pise s ô 😉

dali4
autor
18. feb 2010

Už došiel mm domov, už mi ukázal ôôôôôôôô

dali4
autor
18. feb 2010

lin, no kôň nie? 😀

linette
18. feb 2010

vies aku rozpravku som si stiahla? 😀 ze barbie princezna z ostrova a som ju aj pozerala 😅 inak je pekna.. kopec inspiracii som odtade prebrala do mojej krajinky 😉 som ju pustala aj priatelovi, no nevydrzal pri nej dlho.. aj to som ho musela hodiny presviedcat 😀 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=hD8hspd9KWI
linette
18. feb 2010

dali a ty nepoznas ô? naucim ta abecedu 😉

dali4
autor
18. feb 2010

Pekná rozprávka 😵 Dlho som také niečo nepozerala

dali4
autor
18. feb 2010

lin ešte 4 príspevky a máme 10000 😅

dali4
autor
18. feb 2010

Buchneme šampus 😀

linette
18. feb 2010

dam ti link na stiahnutie pre cesku verziu tusim.. je to pekna rozpravka a su v nej aj intrigy.. ale tak vsetko konci dobre 😵 ja som uz nieco pekne potrebovala na odreagovanie..

linette
18. feb 2010

pozor lebo ta chytim za slovo ale my mame len fernet 😅

dali4
autor
18. feb 2010

My máme šampus, dobehni 😅

linette
18. feb 2010

idem pozriet spoje 😅 😅

linette
18. feb 2010

dali gratulujem ty si dam 10 000 - cí prispevok 😵 mozes otvarat 😅

dali4
autor
18. feb 2010

😀 😅

linette
18. feb 2010

ze ty si dam.. to uz aky preklep 😀 😀 ty si dala 😉 chcel basnik napisat 😀

linette
18. feb 2010

tu je link pre rozpravku barbie princezna z ostrova mozes potom z mm pozerat aj s mareckom 😅 a hlavne z miselkou, je to trocha dievcenske 🙂
http://uloz.to/3953023/barbie-princezna-z-ostro...

dali4
autor
18. feb 2010

jé, dakujem za link 😉

linette
18. feb 2010

k tym brusnym tancom, skoda, ze to neni v nz.. teda su kurzy vo vive ale to su take jednoduche a tu aj vies vystupit 😉
http://www.studiomafra.sk/

dali4
autor
18. feb 2010

linetka idem do hajan ... 🙂 dobrú nocku ti prajem a potom napíš čo sa ti snívalo 😉

linette
18. feb 2010

dobru dali aj tebe dobru noc 😉 😵 ak si budem pamatat tak napisem 😉 (parkrat sa mi stalo, ze som si nepamatala) ..

kessina
19. feb 2010

ahojte babulky, hlasim sa po dlhej dobe 😵 necitala som vsetko, ale ako spominala dali, nepisem casto, lebo nemam cim prispiet... no v poslednej dobe mam uplne zvlastne sny a napisem vam, co sa mi stalo pred par dnami....
a este lin, nebola som dlho prihlasena, preto som ani neodpovedala, ale priznam sa, ze ten link na knihu som este neskusala, ale polepsim sa 🙂
takze jeden vecer ako som isla spat, som odkladala svoj pocitac a dala som ho na chodbu pod taky "pradlovy kos". Mala som tam este pradlo, lebo som nemohla najst svoju ponozku 😀 😝 tak to bolo vsetko na skrinke. odisla som do kupelne a zrazu cely kos na zemi... pridem tam a pozeram, ze to co je... keby som to nejak zle ulozila, tak by ten kos padol hned alebo takmer hned, ale on padol az ked som bola v kupelni, no nie je to divne??? a dalsia vec, ze kos padol takym divnym sposobom, ze pradlo bolo von a kos otoceny na opacnu stranu, co je veeeeeeelmi malo pravdepodobne, ze by takto mohol padnut... pes sa samozrejme vylakal, stal tam ako socha 🙂 a pozeral ponad mna, nie na mna, este som sa aj hybala, aby som zistila, ze kam to pozera... no, takze je uplne pravda, ze si vo svojich zivotoch pritahujume vsetko len a len my 😵 strasne by ma zaujimalo, koho tu mame... pretoze tu nikto nezomrel, budova je v podstate celkom nova, takze netusim.

linette
19. feb 2010

good morning dusicky 😉

vitaj kess 🙂
tak ja si tiez myslim, ze to niekto mohol byt.. mozno niekto chce na seba upozornit.. alebo nezaujimala si sa ty o niekoho? 😕 vies staci maly zaujem, oni to vycitia a .. mohol to byt aj niekto z tvojich blizkych, kto uz nieje na zemi 😔 nemyslim, zeby anjelickovia robili bordel.. a zvierata to vycitia to je pravda.. a nevies co tam bolo pred tou budovou? urcite tam nieco bolo, ked je nova.. skus zistit.. mohlo tam byt aj pole a tam niekoho mohli zabit.. ale to je len teoria..

linette
19. feb 2010

dali hlasim sa a pisem dnesne sny.. zasa toho bolo vela na mna:

1. Kupovala som detsky stol ikey seria mamunt a modrej farbe..

2. Na podhajskej sme boli a cez take mreze sme skakali do vody, najprv som skakala a potom som sa bala, ci sa tade zmesntim, kazdi mi hovoril, ze ano.. Nad nami boli tiez mreze a aj odtade skakali do vody.. Voda bola tmavozelena, skareda ako v skutocnosti..

3. Boli sme v chorvatsku (ja a priatel a rodina a este neviem kto) a staly sme na takom vyvysenom asi dreve a chytali obrovskeho hada.. Na vode bol aj maly domcek a jedno male dievcatko v okuliaroch velmi chcelo ist tam, no nemohli sme ju pustit pretoze sa vo vode skryval ten obrovsky had.. Nakoniec sme sa rozhodli, ze ju tam pustime, ale museli sme ju tam co najrychlejsie dohodit aby nepadla do vody.. Ten had tvoril taky velky obdlznik.. Ked sme tam hadzali malu tak padla do vody presne pred ten domcek a som jej stale kricala, ze plav rychlo plav a utekaj na bok na brech vyjdi a utekaj.. Aj tak spravila.. Potom sme aj mi utekali pred hadom vsetcia, lebo sa dostal z vody.. Najprv nas cakal velky kopec, potom dedinka s kostolom kam ma chcel priatel zobret a nakoniec sme utekali az na sr do nz a museli sme ist do nr.. V zamkoch pri mojom cinziaku som uz nevladala a uz sa mi nechcelo utekat do nitry..

4. Bola son na dovolenke neviem presne kde asi v tom chorvatsku v nejakom apartmane, na prizemi bol zachod kam som isla.. Tam si ma pockala ta, ktora mi zneprijemnuje zivot a zacala sa dobjedzat, ja som nemohla vydrzat uz a vyhadrila vsetku moju zlost ku nej co citim a dobre som ju zmlatila.. Potom sa mi ulavilo.. Potom to zistili ostatni a uz neviem presne aku reakciu mali, ale tak sa mi zda, ze mna obvinovali za to, ze sa ona zacala zabrdzat.. (a to som s hentou uz davno nesnivala, zasa nebudem mat pokoj)

5. Som bola na stretavke so strednou skolou.. Dosla ku mne spoluziacka vo velmi vysokym podpatkoch 10 cm a bola tak vysoka zo 160 na 170 cm a chvalila sa.. Potom som jej ukazala, ze aj ja by som bola vysoka kebyze mam vysoke, lenze teraz mam nizke a taham si cierne nohavice po zemi..

dali4
autor
19. feb 2010

Ahojteee 😵
kessi, ja myslím že ťa prišiel niekto pozrieť, možno niekto, na koho si si dlho nespomenula, chcel sa ti pripomenúť. Alebo... kedže si tam mala ten počítač tak ti možno týmto anjelikovia hovorili "už zase si pri tom sedela? 😠 " 😀

dali4
autor
19. feb 2010

lin... opet vyčerpávajúce 😅 . Ty si velká cestovatelka...

kessina
19. feb 2010

linette, tiez myslim, ze som si to sama privolala 🙂 lebo predtym sa tu nic nedialo 😵 ale odkedy mame psikov, tak si vsimam, ze obcas len tak z nicoho nic zacnu stekat na jendo miesto... alebo ked pozorujem niekedy velkeho psa, tam vidim ako pozera a vyzera to ako keby niekoho sledoval, teda ako keby na niekoho pozeral co robi. zo zaciatku som z toho mala zimomriavky, ale teraz som uz asi dalej 😵
a tiez sa mi nezda, aby anjelikovia robili neporiadok 😀
dali, no ono mozno to bude naozaj pravda, lebo v poslednej dobe sedim vela za pocitacom 😅
ale tiez je mozne, ze je to niekto z priatelov strany, jeho tato uz nezije, myslela som si, ze by to mohol byt on, ale ktovie, ja som ho nepoznala, takze neviem
este jedna otazka 😀 ked sa vam sniva s ludmi, je to astralne cestovanie?? 😅 myslim, ked sa sen toci okolo urcitej osoby alebo viacerych osob

marianka79
19. feb 2010

ahojte 🙂

lin ty už musíš mat zaplnený celý zošit tými snami teda ak si ich zapisuješ 😀 😀 ale to je dobre ja si ich v poslednom case nepamatám lebo ma budí havo ale to mi až tak nevadí rada k nemu vstanem 😉 ako k patkovi ked bol bábo

lin fotku v papučke mám dám to sem ale už tam nechce byt rastie den čo den zožral by aj mna 😀 😀 😀 tak mu chutí

moj posledný zapamataný sen bol o mojej bývalej profesorke ktorú velmi túžim stretnút som bola shocking ked sa mi s nou prisnilo viem že ju raz stretnem a porozprávame sa o veciach čo majú súvis s našou témou 😔

baby ani som vás ešte nedočítala jáááj a ešte jeden sen som mala lin nadvezovalo to na to čo si tu písala o tej vojne ked si sa kúpala vo vani 😀 a myslela si na vojnu ☹ :
ten sen---bola som u nás vo vchode pri vítahu a zrazu som videla vonku pred barákom tornádo velmi som sa bála zrazu začala vybuchovat elektrina išla po hromozvode čo mame na baráku ja som sa pritisla pri výtah jeden chlap bol za mnou a ma chránil aby sa mi nič nestalo potom som už bola hore v byte pozerala som cez okno a vidím že nemáme trávnik ale bola tam taká modrá plocha(krásna nebíčkovo jasná modrá až mi oči tahalo)a okolo tej modrej bolo biele bol to ako sneh ale taký kryštálikovy doslova ako roztrúsený kryštál sadla som si potom do kuchyne a tam sedel moj riaditel z firmy kde pracujem 😕 🙄 a bola tam aj moja mama tá tušim šúpala niečo ako zemiaky či čo niečo som sa rorprávala s riaditelom ale si už nepamatám čo len viem že s tým nesúhlasil(typické pre neho 😠 ) tolko moj sník 😉

marianka79
19. feb 2010

nadveyovalo to preto lebo som si v tom sne povedala a mala somaj taký pocit že prišla vojna tie výbuchy boli hrozné ☹

marianka79
19. feb 2010

takže vy ste tu slopali do prdele a kde som bola ja? sakra 😀 😝 zase som niečo prepásla 😅