Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
20. feb 2010

mne potenie pomaha pri horucke, som nevedela, ze pri dietati sa to zhorsi.. ☹ a od kolkych rokov sa moze potit? 😕

linette
20. feb 2010

kessi a nechces mat samca aj samicu aby mali spolu deti? 😉

marianka79
20. feb 2010

kess 6 týždnov má narodil sa 5.1.a prídi na palacinky 😉 aj ja som roymýšlala nad čivkou ale york to vyhral 😝 a to musí byt dobrý výškový rozdiel medzi nimi 😀

marianka79
20. feb 2010

lin pato má 10 a este sa nepotil pri horúčke 😉

kessina
20. feb 2010

jasne, jasne, psika mam 🙂 a chcem k nemu fenku 😀 presne ako pises, aby mali spolu male 😵 😀
marianka, a nevadi to, ze je uz bez mamy?? 😕 ked je taky malinky, neviem ako je to u yorkshirov, ale civky sa davaju najskor od 8tyzdnov... ja ked som si ho kupovala, tak som sa rozhodovala tiez medzi tymito york a civka 😀 vidis, u mna zasa vyhrala civa 🙂 no vyskovy rozdiel je 😀 😝 ale farbu maju rovnaku a ci verite alebo nie, stalo sa, ze sa niekto pytal, ci je to jedna rasa, ci ten maly bude taky ako velky 😀 🙂
minule ste sa tu bavili o nejakom stretku, to by bolo fakt svetove! 😵

dali4
autor
20. feb 2010

terez pri chorobách pomáha Archanjel Rafael, popros ho aby prišiel k malinkej a aby ju obklopil zelenou liečivou energiou. Zkús si k nej lahnút, zavriet oči a predstavit si Rafaela ako je pri nej. Potom ho popros aby zostal napríklad celú noc a liečil ju, nezabudni podakovat. Potom možeš zavolat ešte Michaela, Gabriela a Uriela, tí sa postarajú o očistu negetívnej energie a dobíjajú tou pozitívnou... mala by si mat potom lepšiu náladu a psychickú silu 😉 skús si predstavit týchto štyroch anjelov ako sú pri vás, ako sa prechádzajú po vašom byte, dome a každú miestnost vyčistia a naplnia všetkými možnými farbami, ktoré sú priesvitné, trblietavé a žiarivé 😵

marianka79
20. feb 2010

ano pošta pre "nás" 😉

marianka79
20. feb 2010

a ktorý anjeli pomáhajú pri bolesti žalúdka ☹ ja už od obeda nemožem nič papat poriadne 😒

marianka79
20. feb 2010

kess asi nevadí čítala som že sa odstavujú tak skoro

dali4
autor
20. feb 2010

kessi... stretko raz bude, ver tomu 😵
marianka, Rafael lieči celé fyzické telo, takže ten.

linette
20. feb 2010

dali ako pekne si to opisala 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kessina
20. feb 2010

anjelickovia, prajem vam pekny vecer, skracujem cas straveny na nete 😀 😅 a idem sa venovat meditacii alebo kyvadielku alebo kartam 😀 😉
lin, skusim este stiahnut tu knihu a zajtra ti dam vediet, ci mi to slo 😵

linette
20. feb 2010

ale cajiky s medom mozu pit deti nie? .. a kebyze mam reiky tak dalo by sa male aj reikovat?

denisocka
20. feb 2010

ahojte bambulky, pozerám že Lin je princezna? ja vas sice nečítam,ale myslím na vás anjeličkovia

linette
20. feb 2010

kess mas kyvadlo? 😉
dobru nocku a dufam, ze ti to pojde, malo by 🙂

linette
20. feb 2010

deni ahooooooj 😵 😵 som taka rada, ze si dosla 😉 😵
ze princezna 😀 😀 fotomontaz.. 😝

denisocka
20. feb 2010

pozerám,že píšete len zopár skalných písateliek anjelskej smečky

linette
20. feb 2010

marianka hor sa na to, a na co? 😅 😅

marianka79
20. feb 2010

ahoj deni vitaj 😉

dali4
autor
20. feb 2010

ahoj denisockaaa 🙂 😵

marianka79
20. feb 2010

na bábo 😉 bolo myslené 😉

denisocka
20. feb 2010

zas fotomontáž? 😀 a dik baby za privitanie .... dnes som už KO,ale máme sa dobre , v albume mam všetky info,takže nemusim písať ako prežívame babatkovanie .... jo a citim už kopančeky

linette
20. feb 2010

jeeeejo kopanceky 😵

linette
20. feb 2010

ty tam ale mas popisane 😉

marianka79
20. feb 2010

deni nech ti ho anjelikovia ochranujú 😔

denisocka
20. feb 2010

mám mám, celý životopis

marianka79
20. feb 2010

lin idem to skúsit s tými fotkami snad sa nenazvem... 🙄

denisocka
20. feb 2010

marianka,ochranuju, prečo tak smutne 😉

idem hajať,bru nocku smečko

marianka79
20. feb 2010

deni ešte to bude pokračovat 🙂

denisocka
20. feb 2010

marianka čoo ???? 😅 nejak mi uniká niť posledných 2 príspevkoch