Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

andreasiskova3
26. mar 2010

jery : až mi nabehli zimomriavky, aj ja chcem vidiežť aspon jeden. mám pocit čo asi to môže byť, ale chcela by som si byť na istom. to by bola úľava a konečne aj odpoveď. Ale netuším ako sa dá meditovať

terez34
26. mar 2010

mne manzel vravel ze jeho kamaratova manzelka sa dostala pomocou hypnozy k prechadzajucim zivotom a nasla sa az niekde v 17-stom storoci ale ze vzdy mala toho isteho manzela ako teraz no zvlastne 😕 😕

linette
26. mar 2010

vitaj shupolienka ani ja nestiham ani reagovat na vsetky prispevky.. ale je tu aspon rusno, uz mi to velmi chybalo 😀 😀

miruska15
26. mar 2010

ja si myslim že peklo je tu na zemi.

linette
26. mar 2010

ale tych minulych zivotov mame niekolko .. to by sme kazdy den museli hypnotizovat..

jery51
26. mar 2010

no to je karma.. to s tým maželom myslim...

linette
26. mar 2010

vy tu chcete trubit?? .. to aby som o obe usi dosla ze.. tak ked tu budete trubit, ja budem tancovat 😀

terez34
26. mar 2010

no super ak sa niekto este prida (aj nainy hudobny nastroj) tak mame hotovu kapelu 😀 😀 😀

miruska15
26. mar 2010

moja svokruša po svokrovej smrti bola u niekej ženskej a ta jej povedala že v min.živote bola kat a popravila svokra a preto spravil to čo spravil(samovraždu)

jery51
26. mar 2010

do najlepšej meditácie sa človek dostane ked bude poriadne dýchať... my totižto neviem dobre dýchať, máme dýchať do brucha 😉 je to ťažký zvyk, mne sa to kooonečne darí

andreasiskova3
26. mar 2010

terez, len či to nepovedala len preto aby náhodou nežiarlil 😀

shupolienka
26. mar 2010

No ja som chcela skusit trosku meditovat, ze sa spojim s mojim anjelom. Nikdy pred tym som to neskusala. Som musela pockat kym decka zaspia. Chcela som to skusit podla navodu co sem dala Lin, lenze do vane som nemohla lebo mam menzes tak ze to skusim v posteli...relax a tak...no asi za minutu som zaspala 😅. Tak sa mi to nepodarilo naprvy krat heh. 😀

jery51
26. mar 2010

a ja budem teda spievať 😀 😀

linette
26. mar 2010

terez a moze to byt aj jej osudova laska 😵
ja v buducom zivote chcem mat tohto isteho chlapa, ktoreho mam teraz .. velmi silno ho lubim a milujem a nevydrzim bez neho 😵 😵 aj rodinu by som chcela tu istu ale to je uz asi moc.. aspon tie iste duse ..

andreasiskova3
26. mar 2010

miruš: no to je hrozné 😝

terez34
26. mar 2010

no super dufam ze to budu aspon brusne tance 😀

miruska15
26. mar 2010

ja by som sa dala s hypnotyzovat zvedavost ja svina

terez34
26. mar 2010

lin s tym muzom to chcem aj ja a s detmi ani nehovorim:*

linette
26. mar 2010

shupolienka a neches prvykrat meditovat len tak? .. myslim tym taku meditaciu, kde sa ukludnis a budes sa tam rada vracat .. a pekne postupne si potom zavolas anjelikov... ? 🙂 😵

andreasiskova3
26. mar 2010

boli ste niekedy u veštici?

terez34
26. mar 2010

no to by musel byt ale osveceny hypnotizer aby sme sa aj prebudili spet 😉

linette
26. mar 2010

a ste si toho vedome, ze ked sa vratite do minulych zivotov mozete prezit svoju smrt? .. a to neni moc prijemne .. na kazdeho to vplyva inak .. ale aj ja to chcem vyskusat u balinta.. ale to este potrva kym sa k nemu dopracujem .. 😒

miruska15
26. mar 2010

baby ozaj ja žehlim no nič zajtra požehlim toto je lepšie

shupolienka
26. mar 2010

Lin, no to prave neviem ze aky je najlepsi postup pre zaciatocnikov ako som ja 😅. Kedze s tym nemam skusenosti ziadne

linette
26. mar 2010

andrejka aj niekolkokrat ... 😝

miruska15
26. mar 2010

ja som bola niekolko krat ale už nechcem ist.bola som u kartarky baby bola to sila vyplnilo sa mi skoro všetko. aj maleho mi predpovedala a to som tam bola asi pre dvoma rokmi.

terez34
26. mar 2010

ja ked som bola u vestice tak mi povedala ze vidi dvoch muzov a ze jeden je bohaty a ten druhy nie ale aj tak si myslim ze tento bol ten pravy a este som to nikdy neolutovala ze ho mam aj ked nebol bohaty 🙂 🙂 ale asi to bola osudova LASKA 😉

shupolienka
26. mar 2010

Andrea ja som raz bola u vestici s dvomi kamoskami len ako doprovod a cakala som v druhej izbe. Chcela som ist aj ja lenze vtedy som bola tehotna, a zevraj tehotnym nevesti. Neviete preco? 😕

andreasiskova3
26. mar 2010

linette: a u koho? máš nejakú osvedčenú? aj ja by som chcela ísť, ale netuším kam. Poraď, si skúsená v tom ako vidím

jery51
26. mar 2010

eee ja veštice nemusím... no osobne poviem, že ja som videla úsek z jedneho minulého života, ked mi sef odblokoval jeden silný blok, videla svoj svoju smrť... a myslim že odvtedy je mlj život len a len super... snad to nezarieknem 😝 myslim že sef by to nerobil keby vedel , že sa mi može stať niečo zle....na to ma ma dosť rád 😝 😝