Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
20. apr 2010

mirus ja viem varit len mliecnu ryzu 😀 😀 alebo sackovu..

marianka79
20. apr 2010

a to ako može ryža dozret ta ti nenaklíči 😕

miruska15
20. apr 2010

Tak ten zakon na mna plati mne sa to stava často.až ma to niekedy vydesi.nedavno som stretla sestričku s detskeho odd. a v duchu som si povedala fuj už tam nikdy nechcem ist a za niekolko dni sme tam boli.

linette
20. apr 2010

miruska aspon vidis, ze to funguje.. je na case si zacat hovorit to co chces a z coho ti je dobre.. a ked ta napadne co nechces tak sa nad tym nezapodievaj, zahod tu myslienku a hned prejdi na nieco pekne.. treba sa to naucit.. ved chces byt stastna, nie?

marianka79
20. apr 2010

lin ja to tak aj robím ked sa pozerám do zrkadla predstavujem si ako som vypadala predtým poviem si že mám aj tolko kilov a ide to 😉

linette
20. apr 2010

ano marianka 😉 ja sa sice snazim pribrat, ale tak silno mam zafixovane: mozem jest co chcem nepriberem.. som chudy typ clvoveka a mam to po tete.. aj po porodoch budem chuda ako teta.. 😅

marianka79
20. apr 2010

mirus ano zákon prítažlivosti

ja zrejme tiež niekde robím chybu ☹

linette
20. apr 2010

a navyse mi to este aj mama povie.. tak si to moje podvedomie pamata a stale som chuda.. 😉 🙂 😅 😀 pritom to chcem len pat kil pribrat..

linette
20. apr 2010

marianka nerobis nikde chybu.. niektore veci nevies zmenit, lebo to mas dane.. ako napriklad karma, ale to "ucenie" z ktoreho si mas vziat poucenie .. hlavu hore a sustred sa na seba.. za druhych nevies pritahovat ..

marianka79
20. apr 2010

no vidiš aj ja som si to tak vravievala ked som mala dvadsat a vravela som aj to že po 30 to pojde hore a aj išlo takže tomu musím zabránit 😠 len ako zabránim tým doležitejším veciam v živote 😒

dali4
autor
20. apr 2010

marianka, ano rozprávame sa s Marečkom úplne bežne 🙂. Je to super... aj sa ma vypytuje a niekedy takú otázku položí že musím íst a zistovat ako to je, čo mu odpovedat...
miruska tak... len v pozitivnom formulovat vety 😵
vidiš lin a presne to je to... niečo zafixované. My zase máme v rodine baculky a to neviem z tej hlavy vyhnat... že som po mame. A mama priberá a ja s nou 😠

marianka79
20. apr 2010

bože až teraz som si uvedomila že som zjedla len 3 žemle-suché 😖

linette
20. apr 2010

marianka vsetko je tak ako byt ma.. a ver, ze to je pre teba dobre aj ked sa nezda 😉 ber si priklad z toho co sa mi dnes stalo (aj ked to je malickost) .. chcela som volaco velmi kupit a nevedela som.. a este dobre, ze som si to co som chcela velmi kupit nekupila, pretoze som nasla nieco lepsie a dokonca este aj s bonusom .. 😉 🙂

dali4
autor
20. apr 2010

hovorím si pozitivne ale tam niekde strašne hlboko je to čo mi to stále kazí... že by slon 😕 ? 😀 ... tak som nazvala svoje ego 😅

marianka79
20. apr 2010

v našej rodine su všetci chudý 😅

linette
20. apr 2010

dali tak si hovor, ze si po mne 😅 ked si pises somnou tak chudnes .. 😉

dali4
autor
20. apr 2010

lin našla si ešte niečo o tej ryži? ako teda uvariť či namočit ...?

dali4
autor
20. apr 2010

lin 😅 ... ok.

miruska15
20. apr 2010

no baby mame už ten vek čo tie kila nejdu tak lahko dole ako po prvom babu.ale ja som spokojna ja mam na sebe ešte dve kg. ale to mi ani nevadi všetko oblečem čo predtým tak je dobre.a par kil navyše si možeme po detoch dovolit.Aj ked konkurencia vo svete je velka

linette
20. apr 2010

moja mama tiez pribera.. a ja som vobec neni po nej, ale na otca.. a na sesternicu a nevlastnu sestru a na tetu.. to som nejaka polyfunkcna 😀 😀

dali4
autor
20. apr 2010

mám nejaké nové fotky, idem natiahnut a dám do albumu 😉

marianka79
20. apr 2010

íííha takže čakám na ten bonus 😵 ale nie ja viem že ma v živote ešte štastie postretne i ked i teraz ho mám priatel sa mi začal venovat viac syn mi robí radost čo si viac priat 😵

marianka79
20. apr 2010

lin ja z tvojich nápadov umrem 😀 😀 😀 😝

linette
20. apr 2010

mirus a citas co hovoris? .. kde je napisane, ze ked mate svoj vek kila su dovolene? .. to neni pravda.. musim ta opravit.. to co vysielas sa aj vracia..
teta je tiez pri troch detoch chuda.. 😉 kazdi jej to hovori a ona si to k sebe pripusta 😅

miruska15
20. apr 2010

marianka super už len stale pozityvne mysliet

marianka79
20. apr 2010

miruška ale po tridsiatke je žena najkrajšia 😀 😀 😀 😵

miruska15
20. apr 2010

lin par kil navyše noačo ja ked sa zatnem tak nežerem a su preč

linette
20. apr 2010

marianka vidis to.. nie priebeh je dolezity ale vysledny efekt 😵 😵 len sa pekne udrzuj na tomto bode a uz sa nespustaj.. si silna 😉 🙂 a unahlene zavery netreba robit.. ja ti prajem stastie z celeho srdca 😵 😵 😵

miruska15
20. apr 2010

marianka ved to vravim a par kilečiek na viac nech.chlapi maju radi ked nas maju za čo chytit.

linette
20. apr 2010

mirus niekomu kila navyse prekazaju a niekomu nie.. a ti ktori su schudnut sa im casto nedari a to prave preto, lebo si to hovoria, ze dietuju a nic nieje vidno..
mne neprekazaju kila navyse.. ba co viac aj by som nejake priala..