Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

denisocka
11. sep 2009

no,možno preto mi samo od seba prestalo chutiť maso,najväčšoa sranda je,že ani maly to nechce. jedine ak kuracinu zakamuflujem do omačky.

j.a.n.u.s.
11. sep 2009

testoviny s tunakem 😉

dali4
autor
11. sep 2009

deni... ste prepojený, jeden druhému dávate energiu, aj on to cíti...

denisocka
11. sep 2009

14:28 Měli byste konečně už sundat své růžové brýle,

to, co si namlouváte, není.

Probuďte se a uvidíte, jak to je cenné poznání.

hm???????????? 😅

denisocka
11. sep 2009

no tak maly je hore,zas pekne podla mojho plánu spinkal 3 hodiny 😵

j.a.n.u.s.
11. sep 2009

poradte co pro 2.5roku maleho prcka na ulevu pri nachlazeni....znate to-jak to je, kdyz lechta v nose, jak mate rymu vrazenou v ocich, jak nejde usnout... ☹

ve stredu vecer 38st C-dala jsem panadol baby(cipek)
ve ctvrtek kolem obeda 38,4-nurofen baby(2,5)
ctvrtek osm vecer 39,2 - zas nurofen
patek rano ve ctyri 38,7- zas nurofen

po kazdem podani horecka klesla...ale pak se to vratilo

a ted ma zas!

sorry, vim, ze je to off topic-ale momentalne prispivam jen do tehle diskuze...pls o rady.

El nikdy nestonala, tak nemam praxi ☹

denisocka
11. sep 2009

JANUS,JA BY DALA MEGA DAVKY CEčKA

j.a.n.u.s.
11. sep 2009

v jake forme?

denisocka
11. sep 2009

No ja mám v praškovej,,ale trebars jej daj v šumivej - alebo vitC v tablete rozpustiť,alebo ak prehltne - aspon 1000mg

certica
11. sep 2009

nahrievanie nad soluxom, aj biolampa je fajn. dalej naparovanie - najlepsie nad nejakou prirod. silicou ako borovica, prip. eukalyptus (ten sa tusim moze od veku 2r.), do nosa vincentka alebo sterimar a pod. pripravky s obsahom morskej soli

j.a.n.u.s.
11. sep 2009

😉 diky...

denisocka
11. sep 2009

zamalo,skore uzdravenie

ja velmi zle nesiem,ked je malemu dačo. už pri teplotách začína u mna hrozna panika a nervozita na všetko dookola,na tu bezmocnosť ......

adina22
11. sep 2009

janus - u nas zaberaju kvapky mar,ked je to horsie dobre skusenosti mame s kvapkami Olynth,pri teplote cipky a na noc zapalim solnu lampu (lepsie sa jej dycha).Skore uzdravenie El 😵

bibula
11. sep 2009

denis mame rovnake stravovanie 😀

ludske tela su stavane ako vsezravce,mozno dostavame tym na vedomie,ze sme svine 😀 😀
nevidim,ziadny negativny suvis s nabozenstvom....

bibula
11. sep 2009

janus-skus iba obycajnu morsku sol do nosa a s tvojim pozehnanim mu dam vecer reiki -ak hej,dohodneme presny cas a udaje potom...
v podtate by bolo zaujimave,keby sme sa v urvitom case stretli viacere a spojili svoje sily 😀

bibula
11. sep 2009

jaj a lieky mu nedavaj,nech sa organizmus posnazi,vlastne mu to /samoliecenie/ ty natahujes 😉

j.a.n.u.s.
11. sep 2009

bibula...to by jsi byla zlata

ale jak ji mam srazit horecky????? jednou jsem si ji dala na nahe telo, ona tez byla sagoc a stahla jsem tu horecku do sebe. Mala byla na druhy den ok...a ja jsem byla ko 😵

certica
11. sep 2009

bibula, ja tiez nehovorim o nejakej negat. suvislosti s nabozenstvom, moja otazka bola skor smerovana k tomu, ci zlozenie stravy nema do istej miery vplyv na silu vnimania duchov. resp. tychto "nadprirodzenych veci"...
ono by to ale asi chcelo porovnat u jednej osoby za takych aj takych podmienok. no nist, nevsimajte si ma 😀

a tie sirupy a cipky by som tiez nedavala. teplota je dokaz toho, ze telo bojuje a virusy sa likviduju az pri vyssich teplotach

certica
11. sep 2009

janus, robit zabaly

denisocka
11. sep 2009

baby a ja ked nad tým hlbšie uvažujem,tak moje telo už dlhši čas odmieta varenu stravu.moj manžel je už so mna na prašky že varím,ale nejem - vobec. malokedy v nedelu, a cez týžden tiež nie,len čo za malým občas dojedám .- mne stači zjest čisty chlieb so zeleninou,alebo nejak uvarene,upečene zemiaky a to je vsio

ness
11. sep 2009

ja mam problem, ze to "objednavanie" mi neslo, ale vdaka tejto teme som pochopila preco a skusila som znova a dnes som si "objednala" 2 veci rano a okolo tretej poobede som ich "dostala" obe naraz 😀
musim cvicit, ale taak sa tesim, dufam, ze uz to bude lepsie a konecne sa posuniem dalej, pretoze uz vyse roka trcim v kruhu a nie a nie ho opustit, ale tato tema ma konecne nakopla a usmernila, tak hadam ...

j.a.n.u.s.
11. sep 2009

den...ja taky jim radej cerstvou...max na pare!

Clovek ani nepotrebuje mocka jist 😉

bibula
11. sep 2009

😀 masko nezaskodi,vegetariani si mylsia ako sa stravuju zdravu a pritom si ublizuju...no nech...muco reklamuje,ze som este nevarila na zajtra,inac na obed sme mali zemiak.placky...no a na veceru a zajtra idem robit cervenu kapustu /v paradajkovom pretlaku/a fasirkyyyy.... 😝

denisocka
11. sep 2009

nes a čo si pochopila? čo si zle spisala objednavkovy list?:

bibul.ja mam dnes parkovu polievku,u nas sa to povie - slepy gulaš- a ryžovy nakyp s marhulami. obe bléééé , ja som dojedla vajičkovu polievku zo včera

certica
11. sep 2009

bibula, ja ti neviem preco, ale ked si zacala ze: 😀 masko... , ma hned napadlo sado maso 😀 . no a na zaver vety si to zaklincovala fasirkami 😀

certica
11. sep 2009

no ness tusim objednavala v zapore, ci nie? 😀

j.a.n.u.s.
11. sep 2009

varim silny kureci vyvar El na posilnenou...

mywiel
11. sep 2009

Janus na rymu Coryzalia a na chripku Oscilloccocinum 😉

ness
11. sep 2009

deni, problem bol vo formulacii a sposobe, nebolo to s lahkostou, ale to pramenilo zo stavu, v ktorom uz vyse roka som

bibula
11. sep 2009

certi- hmmm,fasirky pod klobasou ta napadli? 😀 hmmm

ty mas,ale chutky....