Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
23. apr 2010

kessy moje podvedomie mi stale vravi ze ani jedna kadernicka ma neostriha tak aby som bola spokojna a tak to je vzdy 😖 chyba je v mojich myslienkach 🙄

marianka79
23. apr 2010

idem ja pre patka a potom vyliecit moju lasku od bolesti uska ta sviecka mu urcite pomoze anjelickovia pomozte mu k tomu aby sa zbavil tej bolesti 😔 tak papa zatial

kessina
23. apr 2010

zaujimave su tie videa, takze treba tu ryzu uvarit a nechat v nadobke, este keby to bolo po slovensky 😀
v tom prvom bolo tri tyzdne, no som teda zvedava 😵
marianka, ja mam pred sebou este dlhu, dlhu cestu, ale snazim sa na sebe pracovat kazdy den 😵 kazde rano sa zobudzam s myslienkou "nech kazdy den stoji zato" a ta mi ozaj pomaha 🙂

kessina
23. apr 2010

tiez sa poberiem, niekto musi aj navarit 😀 a to je obed davno za nami 😅

dali4
autor
23. apr 2010

Zastávala som sa jednej kočky tam, už raz aj sem prispela 😵 filipko... inak zdravím ta moja, ako sa máš? Napíš 😉 .
No a nejak sme sa tam zamotali. Už tam nejdem 🤐 .
kessi akú farbu si si dala ?
marianka dneska máš volno? 😉

linette
23. apr 2010

ahojte babizne 😉 😵
kessi ano stava sa mi to 😉 🙂 ale uz cca niekedy viem aj preco sa niektore veci plnia skorej a niektore neskor.. ucim sa sama na sebe..
ked chces uplne biely nemali by ti ho vytiahnut peroxidom a potom zafarbit? 😕

linette
23. apr 2010

kess a nezabudni tie nadoby zakryt 😉

linette
23. apr 2010

aj mna odradzal ten nazov depresia.. ale ked som zbadala co napisala jedna nemenovana dali tak mi to nedalo.. kam az siaha ludksa hlupost.. ludske ego.. 😖 ☹

dali4
autor
23. apr 2010

babulky idem ☹ ... do zimy ☹ . Musím íst pre malého do školky a niečo nakúpit.... Nechce sa miiiiii 😠 ...
Tak zatial pa pa ... dúfam že večer sem trošku sadnem 😵

marianka79
23. apr 2010

ahojte ano dali mám volno až do utorka 😵

dali4
autor
23. apr 2010

Lin zaujímavý článok 🙂

miruska15
23. apr 2010

ahojte hviezdičky.My mame dnes 6m tak fotim od rana a aj spominam na ten den D.

linette
23. apr 2010

mirus cauko 😵 gratulujem k vyrociu 😵 potom nam sem mozes hodit zopar fotiek 😉

miruska15
23. apr 2010

jasne ukažeme sa ako rastieme.a aj ta chcem poprosit či by si mi nespravila taky pekny ramik s foto

linette
23. apr 2010

mirus spravim ti 😉 ja sa rada hram s fotkami 🙂 😅 len mi povedz/posli ktoru foto by si chcela.. napr z emailu alebo skypu.. daj do ip 😉

dali4
autor
23. apr 2010

ahoj miruska... gratulujem malinkému 😵 😵 😵

miruska15
23. apr 2010

ahoj Dali.
lin dobre ked pofotim este dohodneme sa dik

linette
23. apr 2010

okay mirus .. nafot a napis ip 😉

marianka79
23. apr 2010

zajtra nejdete niekto na výstavu kvetov do blavy teším sa na to a hlavne na tie farby tých kvietkov a obdivujem rozmanitost 😵 😵 😵

linette
23. apr 2010

pocula som o tych kvetoch v exprese.. moze to byt krasne.. ale nejdem.. keby to bolo blizsie.. potom pofot marianka ake to bolo 😉

marianka79
23. apr 2010

oki to určite pofotím snad sa mi nevybije foták 🙂

jery51
23. apr 2010

ahojte,,, no práveže som dala kočík na všetky bazáre čo poznám...
aj aj idem na vystavu, na Bociana do NR...uvidime

dali4
autor
24. apr 2010

ahojte babulky... tušim tu nikto nieje 😠 ? ... tak som vás prišla len pozdravit, ked niekto nakukne 😵 . Navarila som a teraz idem ešte riad poumývat, ešte sa tu zastavím a ked tu nikto nebude tak pojdem spinkat 😉 .

dali4
autor
24. apr 2010

Akého škaredého smajlíka som tam bachla 😀 ... tak ešte raz ... tušim tu nikto nieje ☹ ? ... 🙂

marianka79
24. apr 2010

ahoj dali ja som tu
🙂

dali4
autor
24. apr 2010

ahoj marianka 🙂 ...

marianka79
24. apr 2010

dali v depresii mažú príspevok za príspevkom aj adminka sa im vyhráža že ich zamkne 😕

marianka79
24. apr 2010

áááešte si tu
😉

marianka79
24. apr 2010

sme došli z blavy z incheby unavený jak psy 🙄