Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
5. máj 2010

to je jedno ako sa to píše 😉 hlavne že vieme o čom

marianka79
5. máj 2010

ja tiež nemožem spat som po nočnej spala do 14 00hod. tak preto

myslím na linette dlho tu nebola snád je v poriadku LINETTE ozvi sa!!!!!!

marianka79
5. máj 2010

idem ja spat anjelinky tak dobrú nocku 😔

marianka79
5. máj 2010

...

shupolienka
5. máj 2010

aj ja som uz rozmyslala, kade sa lin tula 😕
dobru marianka 😉 ja sa idem este dotlacit bielou fidorkou a pojdem tiez do hajan 😝

linette
6. máj 2010

dobre rano babizne, vidim, ze vam chybam 😅 🙂
tak sa hlasim, som v poriadku, len mam teraz zvlastne obdobie, je toho na mna vela, ked uz nieco tak vsetko naraz 😒 a ja musim pri tom aj uvazovat, ze co a ako.. a spravne sa rozhodnut.. ved napokon kazdi mame obcas tie take onake obdobia v zivote..
v robote je pohoda, viac sa tam nudim ako pracujem 😀 😝 to je okay.. len sa mi cely tyzden chce stale len spat to pocasie ma velmi uspava.. a este aj mrchujem 😝

linette
6. máj 2010

inak aj ja na vas vela myslim 😵

linette
6. máj 2010

marianka ano v ck sature som.. dnes je stvrtok novy happy hour 🙂 😉 😵

linette
6. máj 2010

mirus skus jej potierat oci kamilkou 😉 a na tie injekcie budes s nou chodit pravidelne? .. mala by uz byt aktivna, nechapem tomu 😕

terez34
6. máj 2010

ahojte moje zlaticka uz asi hodinku vas citam a aspon z tych mojich pochmurnych dni co mam teraz sa pri vas potesim a nastartujem lepsiu energiu mala odomna dostala neaku infekciu do pusinky ma tam take biele skvrny ma teploty az do39 v noci je kazdu pol hodinu hore a place vcera sme boli u Dr. dala mi neaku hnedu vodicku a musim jej tu pusinku vytierat babenky keby ste vedeli ako strasne place 😢 😢 je mi s toho smutno ☹ este aj to pocasie ma deprimuje s vami si nema kedy pokecat ani vecer no chce sa mi kricat ☹ ☹

miruska citala som ze z manzelom mate vyrocie gratulujem aj mi budeme mat v auguste 17 rockov jo ako to leti 😉 😉

terez34
6. máj 2010

este sa vas kocky chcem opytat svokre sa stale sniva o zomretych ze kazdu noc a ze asi cely zivot aj ked este s nami byvala tak mi vzdy hovorila sny a vzdy sa tam objavil neaky mrtvy vravela ze jej to uz lezie na nervy a ona je silno veriaca a kazdy vecer sa za nich modli ja som jej hovorila ze to moze byt aj preto ked z myslienkou na nich zaspava tak sa jej sniva ale rada by som vedela vas nazor 😉

miruska15
6. máj 2010

Ahojte Slniečka☼
Lin tak prišla som prave od Jajbolita a dal nam dalšie lieky na odčervenie(fuuj) Vit D3 a aj antibiotyka.Ked nedavam lieky detom tak davam korytnačke.A ešte ju mam nahrievat soluxom.Ked som sa vracala tak nas prenasledovali velke mračna,hrmelo,fúkalo ako odušu Ivanka primne plakala tak sa bala.Ja som v duchu prosila anjelikov nech trošku podržia tu burku dokedy prideme domov lebo sme samozrejme nemali daždniky.A asi 20m pred domom taka prietrž až strach ale sme dobehli včas nie moc mokre DAKUJEM.
Marianka ja mam tie skrine tiež a do noveho sme si ich dali zas mne sa pačia.Ako ako drahy poslucha.Mam kamošku ktora bola teraz na liečeni,mesiac nebola doma a ked prišla (prišla o den skor spravila mužovi a detom prekvapko) tak chlap ju totalne odignoroval.Chuda tak mi jej bolo luto ty chlapi su vyšinuty(nie všetci ale vatšinou).
Terez tak mi je luto tvojej malej bože chudatko musi ju to boliet.Ale počula som že na to zabera je to blbe ale je to tak lieky na mikozu opytaj sa Dr. Kamoška to davala synovy neviem ako ale po tom mu to prešlo a to bol malinky neviem či mal pol roka opytam sa jej a napišem ti.Akosi som sa rozpisala tak zatial pa pa

stanili
6. máj 2010

ahojte baby, mozte mi prezradit, aku tu pridat nejaky link, ktory sa bude dat aj otvorit
terez - co ten sen znamena netusim, mam problem desifrovat aj vlastne, mozno bude niekto vediet co by to mohlo znamenat, i ked uz tu bolo davnejsie spominane, ze pre kazdeho cloveka to moze mat iny vyznam

linette
7. máj 2010

dobre ranko 😉

baby viete co sa stalo babke? ... predstavte si, ze vcera mi hovorila, ze co citila v noci.. ked spala tak zacila ako jej niekto drzi ruku, potom jej hladkal ruku a nakoniec to citila na tvari ako ju niekto hladka.. jej uplne prva reakcia bola ta, ze to je moj dedko.. aj to vykrikla, ze si to ty? .. zazla svetlo a hladala a nevidela nikoho.. pred tym este snivala s dedkom a este aj pred tym ..
ked mi to vravela akoby mala slzy v ociach a vravela, ze toto sa jej uplne prvykrat stalo.. s dedkom snivat zvykavala a to casto ale ze toto prvykrat.. ja som jej povedala, ze samozrejme to bol moj dedko, dosiel sa na teba pozriet ved sa este lubite 😵 😵 😵 ved prva reakcia je spravna jej prva bola ze to je dedko a este k tomu s nim aj snivala .. staci, ze to citi ze to je on 😵 mne ked to hovorila tiez na neho som myslela 😵 ja len tomu nechapem, ze preco az po 10 rokov dosiel.. 😕 dufam, ze sa ma dobre .. uz som na tolko veci, kombinacii myslela.. 😕

linette
7. máj 2010

co sa tyka mna, cakalo ma jedno rozhodnutie (tych mam viacej ale toto rozhodnutie bolo najblizsie potrebne), ktore som spravila, no nebola som si ista, tak sme sli jednej znamej a tahala som si karty.. a s otvorenymi ustami som pozerala, ze mi karty ukazali presne tu situaciu, ktoru prezivam .. 😕 a viacej ukazovali na to, k comu som sa rozhodla.. tahala som si viackrat a stale mi to iste ukazovalo... takze sa citim v podstate aj lahsia ze som sa rozhodla spravne.. a mam dat na moju intuiciu.. a ta karta, ktora mi vravela, ze mam dat na intuiciu mala presne take pozadie ake sa mi stale ukazuje ked posielam lasku .. 😕 😵

linette
7. máj 2010

terez neprestavaj verit vsetko bude dobre 😉 😵 ja si pamatam, ze som mala nieco podobne raz.. to som mala take pluzgiere na pere hore aj dole.. vobec som nevedela jest .. neslo to, bolelo to.. lekarka mi navyse pichla B12 aby som jedla.. ale ona mi s tym len ublizila, pretoze ja by som aj bola jedla, len som nevedela, lebo to bolelo.. ale to su lekary .. 🙄 malinku to prejde uz coskoro .. zavolaj si anjelikov na noc aby jej telicko naplnili uzdravujucou energiou a aby ju celu noc liecili a ostali pri nej 😵 😵 predstav si ako su okolo nej a pomahaju jej 😵 😵 a uvidis, ze potom ked sa zobudi sa bude smiat a nie plakat 😉
k tomu pocasiu.. nezabudaj ze nad tymi oblakmi veselo svieti a hreje slniecko 😵
ked sa ti chce kricat tak kric tolko kolko citis, ze ti treba.. to je dobre ked to das zo seba von ..

linette
7. máj 2010

terez zeby svokra na nich tak silno myslela, ze oni sa tu citia byt "drzany" a nevedia odist? 😕 ale zasa z druhej strany ked sa modli pre ich dobro tak by mali byt v poriadku.. ved modlit sa za volakoho koho sme lubili/lubime a uz tu neni, neni nic zle skor naopak.. to sa modlime pre ich dobro aby im bolo dobre a boli stastni .. ano moze to byt aj jej podvedomie, ze na nich mysli tak sa jej zjavuju vo snoch.. alebo ju chodia navstevovat..

linette
7. máj 2010

mirus to ma knotilda tolko liekov? .. dufam, ze si uz ocka otvori.. pre istotu mozes skusit jej kamilkami pretierat oci ved su to bylinky to jej neublizi .. 😉
ja mam rada burky 😅 ale tak spoza okna.. 😀 .. pamatam sa, ze ked som bola v ivankinom veku tak vzdy som pozerala ako hrmi a ako bleskuje a stala som vzdy pri okne.. a mama ma strasila, ze nestoj tam este udre do teba 😕 🙄 tak som sa tam bala stat 🙄

linette
7. máj 2010

stanili to treba prekopirovat link a sem ho vlozit .. sem kde pises .. link je to hore, kde je http .. 😉

jery51
7. máj 2010

ahojte kočeny:D
terez a to sa jej stále sníva len s mŕtvymi? hmm môže byť , že na ich často myslí a podvedome si ich privoláva....
nech sa modlí a nebojí....mrtvých sa netreba báť, skôr živých 😢
babule včera som vôbec ani nefacebukovala ani nebola tu a tolkooo vecí som stihla 😝 😅

jery51
7. máj 2010

marinka ja ja mám podobnú skrinu len nei vstavanú a so zrkadloma a nikdy viac 😝
musím sa ho zbaviť....len ako ?

stanili
7. máj 2010

ahoj, linn presne tak som to robila, len som skopirovala adresu, ale my ten link nevysvietilo, zeby to urobilo, ked sa odosle?, no budem musiet skusit, ked budem mat cas. Diky.

terez34
7. máj 2010

ahojte kocky o tej svokre si myslim aj ja ze to pracuje jej podvedomie 🙂

terez34
7. máj 2010

ked jej tu pusinku vytieram tou vodickou tak tak strasne krici ze to uz nemozem pocuvat

dnes sa mi prihodila zvlastna vec bola som na kontrolu z malou a na tej chodbe je obchodik z bylinkami 100 krat som ho tam vydela ale nikdy som tam nebola a v stredu ma tam mala zatiahla ale sme poobzerali liecive byliny a sli sme prec a dnes som tam vosla a pani ukazovala zakaznicke knihu ANJELSKE CISLA a az vtedy som si vsimla ze tam ma tych knih viac a este tam mala aj liecive kamienky zacali sme sa o tom zhovarat a predstavte si ze o tri tyzdne je u nas seminar z neakym liecitelom ktori sa zaujima o anjelske liecenie a este mi hovorila ze pri tom sedeni sa jej manzel dostava do meditacii a krasne sa spoji z anjelikmi a ona iba vidi auru a ze niektori citia iba zavan vzduchu toto sedenie je o tri tyzdne aj ma tam pozyvala ale stoji to 54 eur tak najskor si na to nasetrim a potom pojdem dufam ze mi to niekedy vyjde strasne rada by som tam sla ta pani este hovorila ze tam chodia ludia z celeho slovenska tak mozete prist aj vy 😉

terez34
7. máj 2010

miruska lieky na mykozu ?to je naozaj zvlastne nasa Dr mi to kazala iba vytierat tou vodickou a este som jej kupila kamistad gel no uvidim nechce nic papat iba pije puding z flase a jogurt a cajik po lyzickach no je to hruza ☹ ☹ a este mi ta kra... povedala ze musi jest aj varene lebo ze ju da do nemocnice na infuzku tak ma ona rozum?

terez34
7. máj 2010

a fakt kocky zabudla som este mam dalsieho snivajuceho mojaKika mi dnes rano plakala ze sa jej uz tretiu noc po sebe sniva ze davame marianku ku svagrine a mi ideme domov v tom pridu traja kuklaci a odvedu nas na miesto kde dost casto chodia s kamoskami tam vykopeme jamu a manzela ti traja prepichnu mecom a mi sa pred nimi do tej jami ukrijeme a v tom sa prebudza teda neviem ci si mame davat na nieco pozor alebo co 😒

terez34
7. máj 2010

lin to z tvojou co sastalo babine musel byt asi naozaj dedko no super ze si ju prisiel pozriet museli sa mat radi tak ked dedko mohol tak ju prisiel pohladkat no supeeer 🙂 🙂

lin si stastne ziena ked ti tak vsetko vychadza ja ti to z celeho srdiecka prajem a nech sa ti nadalej dari

tak sa majte pekne ja uz budem koncit mozno este dojdem kuk ak mala bude lepsie v noci spat 😉 😉

terez34
7. máj 2010

helou je tu niekto?

jery51
7. máj 2010

ahojte terez ja by som tam , teda byť tebou, išla...asi si tam mala ísť, ked si tam predtým nechodila a práve vtedy vošla 🙂

jery51
7. máj 2010

myslím na to sedenie 😀
píšem jak tatár 😠