Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
9. máj 2010

miruska ty by si išla do toho 😕 ? Ja si neviem predstavit nosit 9 mesiacov dieta a potom ho odovzdat ☹

dali4
autor
9. máj 2010

Jéééééé 😅 Mišelka velmi dakuje 🙂

dali4
autor
9. máj 2010

Prvý list majú za sebou miruska 😅

marianka79
9. máj 2010

no si tu deturence dohovárajú rande a skončia o pár rokov na pokeci 😀

miruska15
9. máj 2010

ale ved by si šla od začiatku do toho že to tak bude.Ja deti milujem ale to by nebolo moje.Vieš aky by to bol pocit spravit niekoho štastnym.Asi užasny.

miruska15
9. máj 2010

No ved ich musime trošku postrčit.

marianka79
9. máj 2010

miruš ale sú to hormóny ktovie čo by to s nami porobilo ja cítim že by som sa tešila spravit niekomu dietatko kto nemože asi priatel by nesúhlasil ☹

miruska15
9. máj 2010

Ozaj Baby všetko naj naj ku dnu Matiek

miruska15
9. máj 2010

to je moje telo moje rozhodnutie.ja som sa o tom už s chlapom rozpravala a mame v tom jasno.

dali4
autor
9. máj 2010

miruska neviem... myslím že by sa moj názor počas tehotenstva zmenil... ale to si samozrejme len myslím, možno by to bolo inak. Ale viem, že ja bysom si netrúfla. Práve toho bysom sa bála že čo ked sa na to dieta tak citovo naviažem že sa s ním nebudem vediet rozlúčit.

marianka79
9. máj 2010

miruš podobne 😉 mna čaká zajtra vystúpenie patko mi bude recitovat a spievat 😵

marianka79
9. máj 2010

inak bol aj film o takej žene tiež sa ho potom nechcela vzdat ked ho mala dat preč

miruska15
9. máj 2010

To je ten problem že ty to dietatko berieš za svoje ale ono by nebolo.Ty by si bola len vyrobna sprosto povedane ale ine ma nenapadlo.Vidiš ja to beriem inak.

dali4
autor
9. máj 2010

miruška podobne všetko naj 😵 a ostatným mamičkám tiež

miruska15
9. máj 2010

My mame v utorok besiedku už sa tešim.Mala sa učila basničku.

dali4
autor
9. máj 2010

Jasné miruska, ved každý máme iné pocity a svoje rozhodnutia 🙂 . Kebysom nemohla mat deti, tak kto vie, možno bysom aj hladala takú náhradnú mamičku 😉 .

miruska15
9. máj 2010

Ja som kedysi ked som mala iba jedno uvažovala nad adopciou.Chcela som ale muž s tym nesuhlasil.Tak som si spravila ivanku.

miruska15
9. máj 2010

dievčata maly mi plačka idem ho dat naporiadok a potom dojdem.Dufam že tu budete.už ste mi chybali

miruska15
9. máj 2010

Marianka to je pre teba

linette
9. máj 2010

tak som spat.. som krsnu pustila k pc .. a nie a nie ju vyhnat 😀 ale tak si aspon popozerala co potrebuje 😉

linette
9. máj 2010

jaaaj a este som sa napchavala.. 😀

linette
9. máj 2010

som vas narychlo precitala..
to o com je tu rec je nieco take, ze do zeny daju vajicko druhej zeny s jej muzovymi spermiami??? .. 😕

miruska15
9. máj 2010

ahoj Lin ano presne tak

linette
9. máj 2010

fiha to znie zaujimavo .. 😕 a to potom to dieta nechyti nejake geny od "donasacky" ?? .. este som nad takym nerozmyslala tak neviem ci by som to dokazala... ja budem rada ak to moje dokazem porodit.. to mi ale budu muset dat sedativa, epidural, liecitelku pri postely, anjelov pri sebe, priatela pri sebe..

linette
9. máj 2010

mirus ta kniha o channelingu moze byt zaujimava..

miruska15
9. máj 2010

Ale čo sa bojiš to zvladneš aj bez epiduralky.Uvidiš.

linette
9. máj 2010

ja mam velmi velky strach z ihly aj z lekarov.. hlavne ked maju nieco robit.. a ked si predstatim ten nastrih a tie veci okolo.. radsej na to nemyslim.. este ma to necaka.. dovtedy kym budem mat by mohli nieco vymysliet pre take ako som ja.. ak teda take su..

miruska15
9. máj 2010

tam som kdesi našla aj tie veci stale to hladam.boli tam rozpisany anjeli na každy den a aj mesiac.

linette
9. máj 2010

najvacsi strach ktory som doteraz mala a citila je strach zo smrti a z lekarov .. ale viacej z lekara ako zo smrti.. ani nie so samotneho lekara ale to vtedy ked nieco ide robit.. kebyze aspon tu injekciu vydrzim tak by mi bolo jedno co robia.. ale uz u zubara vydrzim ten vie brutalne davat injekciu a predtym mi este nastrieka lidokalin takze som happy ked idem od neho 😅